Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

No jestli to ma najeto co píše a ma to servis jak ma tak na to byli svolavacky a ty jsou hotovy. Takže si myslim ze to smysl ma a co se týká toho ze jsou levnější než 1150 tak s tím s ohledem na najdete km a stav a servis nemohu souhlasit. Nicméně faktem zůstává ze 1150 je poslední podstivy Bmw dobra kovářská práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za nazory. Invelt oznamil a potvrdil vsechny svolavacky, konkretne tri - palivova soustava, cerpadlo a unasec zadniho kola. Pokud by nebylo opraveno, nabizi servis zdarma. Konkr. u teto gen. upozornil na ne zrovna povedeny posilovac brzd. V pripade vypovezeni sluzby se jedna o nakladnou polozku.

Soulasim s nazorem - puvodni 1150 GS musi byt poradny drzak a poctivec. Pokud by se naskytl podobne zachovaly kousek jako ten, ktery zminuji, asi bych nevahal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ten posilovač měl na k1200gt a za 75 tis.km nebyl problém, uvidíš kus od kusu , lidi si spíš stěžovali že to brzdí moc a taky když jsi jel v pomalý rychlosti kdy nebylo aktivní abs tak se to nedalo moc dávkovat myslím brzdící výkon , prostě jedovaty  když jsi tlacil nekam na parkovišti z  kopce tak jsi si moc nepřibrzdil ale hned to blokovalo kolo :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nezdravim 4kolky a čopry co maj třásničky na páčkách. Musim říct, že větší trapárnu jsem na mašině neviděl, drtivá většina to maj na rejži čopru s obsahem tak okolo 700... HD zdravim normálně, když mávne skůtr tak taky. Starý báby na skůtrech zdravim ukázkově a taky občas zdravěj :) . Jinak já nemávám (vyjímečně), já jenom probliknu dálkovejma a nebo tůtnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty Chopristy si odsleduj uvidíš že jsou dva druhy, ti co si dělají ze života peklo už jen tím že mají chopera, tak ty poznáš tak že mají krátký třásně. A ti obzvlášt úchylný co mají nutkání zažít úplně  nejvíc  peklo tak nejen že mají chopera, ale taky třásně dlouhý tak, aby jim za jízdy jejich  konce bičovaly záda a popř. spolujezdce. ti jsou nejvíc drsní , milují bolest víc než jízdu na motorce. je to takový jiný druh sebemrskačství :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líběj ty vaše dedukce a kastace koho zdravit. :-) Já většinou vidím rozsvicené světlo a helmu. Na čem sedí až o dost později. A protože ty staré stroje vyžadují celé muže, tak mi kolikrát na zdravení nezbývá končetina. Mladší má stejně zdravit první... a tak když někdo zamává, tak mu slušně odpovím, pokud teda zrovna nervu oběma rukama stroj do zatáčky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...