Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Prochy68 napsal:
před 40 minutami, African napsal:
Ve zkratce, protože asi bydlíš v jiné zemi, třeba tady u nás na dědině lidi strouhají jako svině, do lesa chodí na šišky aby si mohli zatopit, já nesehnal pro malou s chřipkou za čtrnáct dní doktora, tak jsem si ji vyléčil sám, zubař mě s bolestí objednal za měsíc a po desáté nevlezeš do určitých částí města protože by tě tam cigoši utloukli...to jen taková poznámka k bohatství, super zdravotnictví a bezpečnosti. Nestěžuji si, protože jak vidíme na Ukrajině, může být tisíckrát hůř, to jen aby jsi byl v obraze.... vím že je pro nás EU nepostradatelná, souhlasím s tebou že by nás vycucli jak škebli, kdyby jsme vystoupili, ale nelíbí se mi ani trochu jakým směrem se ubírá....

Vsak ony se ty preference zmeni, to se neboj

Tomuhle bych chtěl věřit, moc chtěl. Ale zkušenosti mi veli být cynik, bohužel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, bejku, to jako EU měla zabránit Putinovi? A jak by sis to představoval? 
 

preference se změní, ale stejně se to neshledá s pochopením. Zase ta EU bude dělat toto a toto špatně. Ale kurwa furt lépe než nijak…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Prochy68 napsal:

@kuncák7 tak potom uz nevim, co vic by muselo nastat a buh s nami

Já vím, vím. Nechci se o tomhle hádat, zvlášť když mám stejnej názor. Jen tě chci prostě tak nějak připravit na to, že se probudíš a zjistíš, že Gréty a spol tu prostě jsou, nejsou ticho a nijak je to nezvyklalo v jejich cestě. Jestli se spletu máš u mě desetipivo a rád ho i dovezu osobne s omluvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, vím. Nechci se o tomhle hádat, zvlášť když mám stejnej názor. Jen tě chci prostě tak nějak připravit na to, že se probudíš a zjistíš, že Gréty a spol tu prostě jsou, nejsou ticho a nijak je to nezvyklalo v jejich cestě. Jestli se spletu máš u mě desetipivo a rád ho i dovezu osobne s omluvou.
Ja myslim, ze se o tom nehadame, verim protoze verit musim, jinak bych se z toho musel zblaznit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Boudy napsal:

Afri, bejku, to jako EU měla zabránit Putinovi? A jak by sis to představoval? 
 

preference se změní, ale stejně se to neshledá s pochopením. Zase ta EU bude dělat toto a toto špatně. Ale kurwa furt lépe než nijak…

Myslím že těch indícií tady v minulosti bylo ze strany toho maniaka vcelku dost, že se něco chystá. Samozřejmě věšteckou kouli nemáme a s tady tou nejhorší možnou variantou asi nikdo nepočítal ani ve snu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

„USA zvažují užít skutečné finanční jaderné tlačítko, proti němuž je odstřižení od SWIFT maličkostí. Historicky poprvé v případě země velikosti Ruska zvažují sankcionovat rezervy centrální banky. Opatření by přivodilo totální krach rublu,“

Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/usa-rusko-ukrajina-sankce-rezervy-centralni-banka.A220226_160909_eko-zahranicni_remy?zdroj=top

Mám jen strach, jestli by se Vladimír Vladimirovič nerozhodl to tady ukončit ve velkým stylu. Napřed sestřelí pár satelitů GPS a pak pošle elektromagnetický impuls jadernou raketou. Vzpomínám na knižní trilogii, Vteřinu poté, Rok poté a Poslední den.

https://www.databazeknih.cz/knihy/pote-vterinu-pote-125480

 

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Jarett napsal:

Napřed sestřelí pár satelitů GPS a pak pošle elektromagnetický impuls jadernou raketou.

 

Komunikační satelity nad Evropou jsou USA. Nemyslím si že by rudá armáda měla na tohle koule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Tom4 napsal:

Komunikační satelity nad Evropou jsou USA. Nemyslím si že by rudá armáda měla na tohle koule.

Zrovna před malou chvílí jsem o tom četl na iDnes. Putin je šílenec, tak se dá čekat všechno. A poté co se proti němu "spiknul" celý svět ... fakt nevíš, šílenec dělá šílená rozhodnutí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Jarett napsal:

Zrovna před malou chvílí jsem o tom četl na iDnes. Putin je šílenec, tak se dá čekat všechno. A poté co se proti němu "spiknul" celý svět ... fakt nevíš, šílenec dělá šílená rozhodnutí ...

Hele já v tomhle doufám, že v ten moment se proti němu postaví i armáda. Jakože když máš rodinu a děti, tak nechceš zažít jadernou válku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...