Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Právě teď, safi napsal:

Nebyl a proto se ptám. 

Jojo, snažím se to jen vysvětlit. Je tu dost chytrých lidí, ale posuzujete to po evropsku a to fakt nejde. Neumím ti to vysvětlit, musel bys to vidět. Sám jsem tam čuměl s otevřenou hubou ( nejen třeba v Gruzii, ale i na krymu- už bohužel Ruskem). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, safi napsal:

Nebyl a proto se ptám. 

byl.... běžný občan chytrý velký malý blbý štíhlý tlustý bohatý chudý má latentní vztek na Západ, prostě zlost.  Oni námi fakt opovrhují.  Zkuste mu říct, že máme něco lepšího, cokoliv. V tu ránu je spor, který v lepším případě končí hádkou. Všechno je nejlepší u nich , proto, že jinak to prostě být nemůže ...!!! Navíc čelí roky masivní antizápadní propagandě, takže hloupější věří, že jim jdeme po krku a chytřejší raději mlčí.  Je to jiná mentalita, naprosto. Chybí jim pocit uznání , pocit, že jsou někdo, a jak říkají, že raději budou jíst hlínu, ale dají nám do držky. Nám všem.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tibb není tohle to pověstné ruské megalímanství?

Jinak z iDnes;

"Ruské jednotky aktuálně postupují také k jaderné elektrárně v Záporoží na jihovýchodě Ukrajiny. Na areál zaměřili své rakety, uvedl poradce ukrajinského ministra vnitra Vadym Denysenko. Rusko už dříve obsadilo další bývalou elektrárnu v Černobylu."

Jestli je to pravda, doufám, že tam nějakou nepošlou ... snad nejsou takoví magoři ... 

Asi tam fakt jsou ...

https://cnn.iprima.cz/putin-poslal-na-ukrajinu-rezniky-z-cecny-specialni-jednotky-mohou-zabit-zelenskeho-82052

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to pravda, tak palec hore...

Magomed Tušajev byl zabit ve městě Hostomel

Ukrajinským vojákům se údajně povedlo zabít čečenského vojevůdce Magomeda Tušajeva. Stát se tak mělo ve městě Hostomel. Ukrajinská elitní skupina Alpha bojuje s Čečenci na letišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Tibb napsal:

byl.... běžný občan chytrý velký malý blbý štíhlý tlustý bohatý chudý má latentní vztek na Západ, prostě zlost.  Oni námi fakt opovrhují.  Zkuste mu říct, že máme něco lepšího, cokoliv. V tu ránu je spor, který v lepším případě končí hádkou. Všechno je nejlepší u nich , proto, že jinak to prostě být nemůže ...!!! Navíc čelí roky masivní antizápadní propagandě, takže hloupější věří, že jim jdeme po krku a chytřejší raději mlčí.  Je to jiná mentalita, naprosto. Chybí jim pocit uznání , pocit, že jsou někdo, a jak říkají, že raději budou jíst hlínu, ale dají nám do držky. Nám všem.  

jsme potkali stejní graždaniny. lépe bych to nepopsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Tibb napsal:

byl.... běžný občan chytrý velký malý blbý štíhlý tlustý bohatý chudý má latentní vztek na Západ, prostě zlost.  Oni námi fakt opovrhují.  Zkuste mu říct, že máme něco lepšího, cokoliv. V tu ránu je spor, který v lepším případě končí hádkou. Všechno je nejlepší u nich , proto, že jinak to prostě být nemůže ...!!! Navíc čelí roky masivní antizápadní propagandě, takže hloupější věří, že jim jdeme po krku a chytřejší raději mlčí.  Je to jiná mentalita, naprosto. Chybí jim pocit uznání , pocit, že jsou někdo, a jak říkají, že raději budou jíst hlínu, ale dají nám do držky. Nám všem.  

Taky byl. Bavil jsem se s holkou starou jak já (tehdy mi bylo třicet). A v podstatě jsme se neměli ani moc o čem bavit. Vždycky jsem si řekl,  radši drž hubu. Rozpad sovětského svazu berou jako křivdu, my jsme nepřátelé, člověk tam nic neznamená. Potřebovali je razítko od celníků na bumážku, a velitel čelní stanice nás poslal do prdele a zamkl (!!!) Se před námi v kanceláři a spousta dalších historek, jak tam mají lidi v piči.... 

Už jsem to tu psal, žil jsem v US a tyhle dva světy prostě nesnesou srovnání... Takže jestli si mám vybírat, není o čem mluvit.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, John_Lenon napsal:

Prosím uvádějte zdroj. Člověk by tu dobrou zprávu rád poslal dal. 

Pardon. Už je to na i na webu 

https://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/tiskove_zpravy/ceska_republika_podporila_zbaveni_ruska.mobi

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš mi někdo vysvětlete, co vede Čečence k tomu, přidat se k Rusům? Tomu úplně nerozumím. U Bělorusů jsem to též nechápal, ale bylo mi vysvětleno, že oni si i obsazení Stalinem berou jako svou vinu, že si za to můžou sami. Ale ty Čečenci?? Bude to jednoduchý, ale nevidím to tam. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kuncák7 napsal:

Spíš mi někdo vysvětlené, co vede Čečence k tomu, přidat se k Rusům? Tomu úplně nerozumím. U Bělorusů jsem to též nechápal, ale bylo mi vysvětleno, že oni si i obsazení Stalinem berou jako svou vinu, že si za to můžou sami. Ale ty Čečenci?? Bude to jednoduchý, ale nevidím to tam. 

Kadyrov je patolizal Putina. A v cecne má neomezenou moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...