Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Asi to neni humor, ale dám to sem, když už tady byly posty k jednomu taťkovi a jeho dětem. Takže tak trochu jinej taťka / taťkové: https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sporty/dcera-sefa-microsoftu-smutni-kellner-preplatil-gatese-aby-mohl-sve-dceri-koupit-vysnenou-klisnu.A181120_144450_ln-sport-ostatni_lar

Geometři, prosím, nechovej se aspoň na Chronomagu jako závistivý kokot. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Buď rád ale, žes o něj s nikým nesoutěžil, bejt u toho Kellner, chudák dcerka.

 

Chudak ty. To jsou kecy jak od komunisty. Je bohatej a ja ne tolik, takze je to hajzl.... Za me je tedy docela chvalyhodny, ze takova princeznicka, ktera by mohla jen obrážet diskoteky a jezdit po svete je natolik cilevedoma, ze i kdyz nemusi hrabnout, vymaka se na jednu z nejlepsich v tomto sportu, minimalne v ČR. A misto prehazovani prachů kydá konsky hovna. A jestli je jeji tata natolik za vodou, proc by ji v tom nepodporil a neudelal ji radost. Jasne ze pro smrtelnika je ta cena ufo,ale to neni chyba Kellnera. A pro nej je to stejne jako pro nas dva a pul litru. To bych za dite taky dal :-))

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíš, chlapci. Já zas nevím, jak jste došli k zavistivýmu kokotovi a komunistovi. Takže: Dal jsem to sem právě proto, že když už tady byla řeč o Babišovi a jeho dětech, existujou i jiní bohatí taťkové, kteří se ke svým dětem chovají jinak (taky jsem to proto uvedl, jak jsem to uvedl). Což vajrag možná trochu pochopil, ale nevím jak z toho vyvodil ty svý žvásty. Tys to, Berte, nepochopil vůbec, ale proto mi snad hned nemusíš nadávat. Ten zbytek s jednorožcem už byl humor. A na rozdíl od vás nikoho tady neurážím, takže ty svý nadávky a pochybný dedukce si strčte někam.

 

Edit: A omlouvám se ostatním za znehodnocování tohoto vlákna, už si tý politiky nevšimnu, je to nešťastné a spíše smutné téma, takže sorry.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentne zde chybi vyrazna milonarska (miliardarska) dan, kdyz ma penize na toto a naopak jsou zde lidi, co kazdy mesic sotva vyjdou. Ale to skutecne neni do vlakna Humor.

 

A hele, Bertovi ta reakce očividně ujela, seknul se u času a autora.

Kdy už lidi konečně pochopí, že řešení není strhávat ty úspěšné dolů na úroveň těch nejchudších, ale vytvářet podmínky, za kterých by se ti chudí mohli úspěšně šplhat nahoru. A to ještě žádné centrální přerozdělování zdrojů nedovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...