Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já se naopak pokusím Berta zastat. Dle mého názoru by hlasatelé třídní nenávisti měli dostávat výrazně delěí banány, či rovnou mazat profily. Je to na delší diskuzi, ale jako pravicový konzervativec k tomu (proti levicovým frustrátům) svou argumentaci mám.

 

Geometr ale žádnou třídní nenávist nešířil, ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se naopak pokusím Berta zastat. Dle mého názoru by hlasatelé třídní nenávisti měli dostávat výrazně delěí banány, či rovnou mazat profily. Je to na delší diskuzi, ale jako pravicový konzervativec k tomu (proti levicovým frustrátům) svou argumentaci mám.

 

ano, pěkně zostra mečem plamenným do geometra, vynadejme mu do levicových frustrátů, vystavme ho na pranýři a zabanujme ho na čtyři pokolení dopředu...

 

proč?

 

protože jsme nepochopili jak to myslel, a já byl bohužel první, kdo na to reagoval, geometr to vysvětlil a na místě je omluva

 

takže promiň geometře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo tady už hodně příspěvků které byly na ban jako šité a nic.A za tohle trvalý ban to mi tedy hlava nebere. :sad01_anim:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, pěkně zostra mečem plamenným do geometra, vynadejme mu do levicových frustrátů, vystavme ho na pranýři a zabanujme ho na čtyři pokolení dopředu...

 

proč?

 

protože jsme nepochopili jak to myslel, a já byl bohužel první, kdo na to reagoval, geometr to vysvětlil a na místě je omluva

 

takže promiň geometře

 

Děkuji, toljo, ale nemáš se vůbec za co omlouvat, Tvoje reakce byla zcela adekvátní tomu vývoji v té kritické debatě a nijak urážlivá ani sprostá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...