Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jezismarná ať už ty maďarský kundy z EU vykopnou, ty nechť se přivinou k tomu ruskýmu skřetovi a všichni ať sou šťastný, todle je fakt k zblití.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-stredni-evropa-madari-hraji-s-bruselem-vabank-zablokovali-penize-pro-ukrajinu-218991#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě "Missáka" Nguyena bych byl optimista a tipoval bych že i v USA mohlo jít o recesi. Něco podobného jsme svého času spáchali na první prodloužené v tanečních, kdy jsme coby ultrajeblá matematická třída 01 pro podobný typ soutěží krasavicemi ♀️ nedisponovali počtem ani kvalitou - nicméně v porovnání s ostatními zúčastněnými třídami jsme ten večer měli o to víc ♂️ "hodnotitelů" motivovaných vyhrát dort. Takže jsme operativně pověřili jednu z našich "vědeckých pracovnic" 🤓 (večer máme třídní sraz po 30 letech, ale co nosí v gaťkách vidět nechci) a pak už to bylo jenom o předem zjevných počtech 🎂

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, odjinud napsal:

Tlusta, hnusna, transgender, ne bila.... ja myslim, ze ji proste neslo nezvolit... 🙂

No, ale podle starého vtipu kolem ní můžeš skákat a křičet.TO VŠECHNO JE MOJE MOJE MOJE😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me spis fascinuje, jak maji nekteri lidi potrebu se k necemu vymezit. To je mimochodem duvod proc to delaji. Pozornost, potazmo ekonomicky zajem. To, ze lidi po svete resi nejakou stupidni soutez krasy ve state ktery ti lidi na mape ani netrefi je jasna marketingova vyhra. A vlastne to otevira nejaka temata, coz neni spatne. 

Co mi vadi je ta ubohost komentaru. Stejne jako je debilni rikat o Grete, ze je to uboha holcicka. Tak je hloupy resit podporu Pragu Pride. Je to hudebni festival a podobnou podporu dostava spousta jinych akci. Muzu se vymezit proti nazoru, zpusobu sireni. Ale napadat a zesmesnovat nositele je hloupy. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vojta1 napsal:

Me spis fascinuje, jak maji nekteri lidi potrebu se k necemu vymezit. To je mimochodem duvod proc to delaji. Pozornost, potazmo ekonomicky zajem. To, ze lidi po svete resi nejakou stupidni soutez krasy ve state ktery ti lidi na mape ani netrefi je jasna marketingova vyhra. A vlastne to otevira nejaka temata, coz neni spatne. 

Co mi vadi je ta ubohost komentaru. Stejne jako je debilni rikat o Grete, ze je to uboha holcicka. Tak je hloupy resit podporu Pragu Pride. Je to hudebni festival a podobnou podporu dostava spousta jinych akci. Muzu se vymezit proti nazoru, zpusobu sireni. Ale napadat a zesmesnovat nositele je hloupy. 

 

 

Tak vymezit se proti tomu, ze ženskou soutěž miss vyhraje hnusna tlustá transka a nebo, ze postižena nedoucena pipka ovlivňuje bludama světovou energetickou politiku mi hloupý ani debilni nepřijde. Naopak 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Frantik napsal:

Tak vymezit se proti tomu, ze ženskou soutěž miss vyhraje hnusna tlustá transka a nebo, ze postižena nedoucena pipka ovlivňuje bludama světovou energetickou politiku mi hloupý ani debilni nepřijde. Naopak 🙂 

..uz bysme fakt meli jit na pivo, Fanousi! 🙌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to stejně, hloupý a debilní mi přijde dopřát nemocné dívce místo léčby pozornost, navíc tak obrovského rozsahu. Prostě je zneužívána. Výstižně okomentoval prague pride můj kamarád, motorkář a také homosexuál. "Účastí na téhle akci rozpoznáš homosexuála od buzeranta. Sexualita přeci patří do soukromí". Ubohost mi přijde potlačovat odlišný názor a urážet ty, kteří si ho dovolí dát najevo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, vojta1 napsal:

Me spis fascinuje, jak maji nekteri lidi potrebu se k necemu vymezit. To je mimochodem duvod proc to delaji. Pozornost, potazmo ekonomicky zajem. To, ze lidi po svete resi nejakou stupidni soutez krasy ve state ktery ti lidi na mape ani netrefi je jasna marketingova vyhra. A vlastne to otevira nejaka temata, coz neni spatne. 

Co mi vadi je ta ubohost komentaru. Stejne jako je debilni rikat o Grete, ze je to uboha holcicka. Tak je hloupy resit podporu Pragu Pride. Je to hudebni festival a podobnou podporu dostava spousta jinych akci. Muzu se vymezit proti nazoru, zpusobu sireni. Ale napadat a zesmesnovat nositele je hloupy. 

Ke Gretě

Myslím, že je ošklivě zneužité nemocné dítě .Bylo by zajímavé

vědět kdo její cesty po světě, stavbu plachetnice atd. financoval a jestli to byly tzv. neziskovky kdo kdo  jsou jejich sponzoři.

o té jachtě řekl Ruda Krautschneider o jehož kvalifikaci není pochyb

 v rozhovoru pro server iDNES.cz.

„Než uděláte plachetnici, vyrobíte daleko víc emisí než při výrobě auta sériovou výrobou. Už výroba dakronových plachet je naprosto neekologická. Jachta navíc musí mít motor, bez něj byste ani nevypluli z přístavu. A jakmile máte motor, máte odpad,

takže asi tak

 

 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...