Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, kral083 napsal:

@mAra_ podle mě to většina tady cítí stejně, že je prostě ČT potřeba. Lhostejno,jestli se na ní dívám nebo ne. Těch důvodů je dost, kdo chce hledat najde. Jen sem si ti chtěl napsat a @Ajajže vám fandím,ale do téhle, pro mě už Facebookove diskuze,se nepřidám.

Dekuju náčelníku, že jsi se mě zastal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimave, jak ta televize je polarizujici tema...

Radku, i v dnesni dobe internetu a socialnich siti je televize stale medium s nejsirsim dosahem... a pokud si spolecnost zvykne jen na vlastnena media, tak se vzdy vytrati odstup a siroky zaber..... urcite by mohla byt zajimava diskuse, kolik kanalu by mela mit, do jakych poradu by se uz plest nemusela, zdali reklama ci ne... ale stale je zatím zaklad verejne sluzby.....

Navic cim dal vice jdou socialni site do kytek.. rozhoduji algoritmy a vlastnici.. Elon se vyspi a maze prispevky nebo meni pravidla zobrazovani prispevku... k tomu umele generovane fotky..viz palestinska decka v sutinach... neni uz moc zdroju, na ktere se da aspon trochu spolehnout...

A clovek je ziv nejen zdravym telem... ale dobry zivot tvori i socialno.. informace a kulturni pochopeni...


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ráno psal s Avromem. V Gaze zuří úplně nejtěžší pouliční boje od začátku konfliktu. Začínám si myslet, že ti mí souvěrci jsou všichni do jednoho mešuge. V gaze jsou dle WHO, OSN, jen trpící civilisté a Hamás přece podle propalestinských aktivistů nebojuje v civilní infrastruktuře. TAK KURVA, PROTI KOMU TAM TI MÍ KÁMOŠI VLASTNĚ BOJUJÍ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuje stát ČT? Pokud ano, na co konkrétně (pokud tuto službu nemůžou poskytnout komerční tv). A nechť to stát zaplatí. A pokud se chceš dívat na Bohdalku s Dvořákem, mjr. Zemana atd., může to komerčně poskytnou archív ČT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Tak jsem si ráno psal s Avromem. V Gaze zuří úplně nejtěžší pouliční boje od začátku konfliktu. Začínám si myslet, že ti mí souvěrci jsou všichni do jednoho mešuge. V gaze jsou dle WHO, OSN, jen trpící civilisté a Hamás přece podle propalestinských aktivistů nebojuje v civilní infrastruktuře. TAK KURVA, PROTI KOMU TAM TI MÍ KÁMOŠI VLASTNĚ BOJUJÍ?

Tví kámoši bojují proti civilistům a dětem, ví to celý svět. A dokud je všechny nepobijou, tak nebude klid. Když se učí od školky, že Židi se musí vyvraždit, tak prostě mírová koexistence nemůže fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Dokonce bych sloučil ČT a ČR do jednoho "veřejnoprávního média". Financování z rozpočtu, pravidelně valoriizované. Obsah vysílání - objektivní zprávy, spolupráce s IZS při povodních, kalamitách, tornádech, atd. A žádná reklama.  Na přiblblé seriály, sport, politické diskuse nebo programy pro děti máme placené kanály. 

Edit - patří pod elloco. 

Upraveno uživatelem Klokan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, elloco napsal:

Pokud ano, na co konkrétně (pokud tuto službu nemůžou poskytnout komerční tv).

Na neutrálne a profesionálne spravodajstvo. Obzvlášť v dnešnej dobe.

 

před 11 hodinami, Ajaj napsal:

pro mě rozhodně ne, aby bavila pouze masy (na to si platím Netflix apod) anebo se nějakým jiným způsobem podbízela (tu politikům - ala Barrandov, nebo velkopodnikatelům - ala dosaď si co chceš). K čemuž všemu by lehce zklouzla, pokud se zkomercializuje.

Pravda. Len to tým „masám“ nevysvetlíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, elloco napsal:

Potřebuje stát ČT? Pokud ano, na co konkrétně (pokud tuto službu nemůžou poskytnout komerční tv). A nechť to stát zaplatí. A pokud se chceš dívat na Bohdalku s Dvořákem, mjr. Zemana atd., může to komerčně poskytnou archív ČT.

Stát nepotřebuje, ale trochu soudní občané ji potřebuji. Zkus se podívat na zprávy na Nově a na ČT a pokud nevidíš rozdíl, tak je každá diskuze zbytečná. Navíc pořady podobného typu (ale třeba i modernější), které zmiňuješ běží spíš na komerčních televizích. Na ČT jsou pořady, které v životě  na komerční televizi nepustí, protože na tom nevydělají. 

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Tak jsem si ráno psal s Avromem. V Gaze zuří úplně nejtěžší pouliční boje od začátku konfliktu. Začínám si myslet, že ti mí souvěrci jsou všichni do jednoho mešuge. V gaze jsou dle WHO, OSN, jen trpící civilisté a Hamás přece podle propalestinských aktivistů nebojuje v civilní infrastruktuře. TAK KURVA, PROTI KOMU TAM TI MÍ KÁMOŠI VLASTNĚ BOJUJÍ?

 

před 21 minutami, elloco napsal:

Tví kámoši bojují proti civilistům a dětem, ví to celý svět. A dokud je všechny nepobijou, tak nebude klid. Když se učí od školky, že Židi se musí vyvraždit, tak prostě mírová koexistence nemůže fungovat.

Tak tohle je dooost silný kafe. I na žumpu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Bert napsal:

 

Tak tohle je dooost silný kafe. I na žumpu.

No jo. Silná káva. Karel Veliký je veleben jako předchůdce EU a přitom se dopouštěl masivního vyvražďování. Třeba by to za pár set let taky někdo hodnotil pozitivně. O.K. teď vážně. Už mě sere ten dvojí metr. Postoj EU. A novinářský sračky. Holt dobrej Žid je ten, co vyletěl komínem. Jak se začne bránit, je zle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Klokan napsal:

Přesně tak. Dokonce bych sloučil ČT a ČR do jednoho "veřejnoprávního média". Financování z rozpočtu, pravidelně valoriizované. Obsah vysílání - objektivní zprávy, spolupráce s IZS při povodních, kalamitách, tornádech, atd. A žádná reklama.  Na přiblblé seriály, sport, politické diskuse nebo programy pro děti máme placené kanály. 

Edit - patří pod elloco. 

Souhlasím, z veřejného rozpočtu, neboli našich daní se platí kde co, tak tam by se to ztratilo a lidi by se nemuseli tolik dráždit, protože u nás je to poplatek na poplatek... za mě vyřešeno a neštějte příště na sebe kluci, urážet se vzájemně kvůli takové kravině určitě nestojí za to 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, xbraj19 said:

Stát nepotřebuje, ale trochu soudní občané ji potřebuji. Zkus se podívat na zprávy na Nově a na ČT a pokud nevidíš rozdíl, tak je každá diskuze zbytečná. Navíc pořady podobného typu (ale třeba i modernější), které zmiňuješ běží spíš na komerčních televizích. Na ČT jsou pořady, které v životě  na komerční televizi nepustí, protože na tom nevydělají. 

Nemáš pravdu. ČT zpravodajství stojí za hovno, stejně jako na komerčních televizích. Jsou neobjektivní, zaujatí a levicoví.

Viz. všechny aféry za poslední roky.

Vytírají si prdel zákonem o svobodném přístupu k informacím

https://www.blogosvet.cz/article/ceska-televize-furt-taji-komu-dava-verejne-zakazky-P3l05

 

Nemáš pravdu ani v tom, že by pořady neatraktivní pro komerční televize bez ČT zanikly nebo nevznikly. Ano, ČT má momentálně monopol na kulturu,koncerty vážné hudby a jiné artovky, v momentě kdy by zanikla, díru na trhu by zaplnil soukromý subjekt. Jako důkaz poukazuji na obrovské množství soukromých žánrových rádií.

Mě dává smysl ČT a ČRo zrušit bez náhrady, ČTK zachovat a lehce posílit, zákonem povinnost brát od ČTK určitou část obsahu do vlastního zpravodajství komerčních televizí nebo nějaký informační blok jednou, dvakrát denně

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 minutes ago, Prochy68 said:

Já teda nevím, ale na jaký zprávy krom ČT se teda dá u nás podle vás dívat?

No žádný.

A je vůbec nutný se dívat na zprávy? Stojí Ti to za ty nervy?

Já osobně ráno zkouknu, jestli už konečně začala ta zombie apokalypsa a pokud ne, jdu zklamaně do práce 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...