Přejít na obsah

Tudor Baselworld 2018


Liqid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi jen aretují. Kdyby ji držely, tak by ji snad nemohly aretovat?

Myšleno ve smyslu "pouze" aretovat vs. aretovat+zabraňovat sklouznutí ze sklíčka (kdyby chyběl standardní drátek pod lunetou). U remake prototypu z roku raz dva jsem pripravenej na cokoliv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palec nahoru Tudoru za odvahu. Dosud jen rejžovali na konceptu BB a teď ho úplně rozhodili.

Já mám rád extravaganci, teda do určité míry, takže mě se to líbí.

Jak se tak dívám, mělo by jít nasadit nějaký custom řemen/gumu bez toho posledního kovového článku. To budou vypadat rozhodně zase jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronografy super, a to hlavně na tahu. ale překvapivě i na natu. Pěkný vintage look, líbily se mi.

Bronzovky naživo ne úplně černé, ale spíš černošedé. Vypadají lépe než na fotkách.

 

P01 vypadaly po oznámení jako průšvih, produktový fotky jim nelichotily. Ale naživo je to ok, na ruce sedí překvapivě dobře.

Akorát jim teda ten aretační mechanismus nefunguje - pokud se o hodinky zavadí na vnitřní straně zápěstí, tak se klepeto na dvanáctce uvolní. Na prezentaci přiznali, že na tom musí ještě pracovat. Divím se, že se o tom nikde nepíše, ale Tudor asi hodně topí, tak velký oborový weby drží hubu a krok.

 

Slyšel jsem opakovaně, že ten model je tak divný, že se ho prodejci  budou bát a radši ho neobjednají. Já jsem ale říkal, že i kdyby si to nikdo nekoupil, tak je super to mít na krámě, protože se na to každý bude chtít podívat :D Do Koscomu jsou prý objednaný, Bechyně a Carollinum nevím, nepotkali jsme se, ale hádám, že si to nenechají ujít. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronografy super, a to hlavně na tahu. ale překvapivě i na natu. Pěkný vintage look, líbily se mi.

Bronzovky naživo ne úplně černé, ale spíš černošedé. Vypadají lépe než na fotkách.

 

P01 vypadaly po oznámení jako průšvih, produktový fotky jim nelichotily. Ale naživo je to ok, na ruce sedí překvapivě dobře.

Akorát jim teda ten aretační mechanismus nefunguje - pokud se o hodinky zavadí na vnitřní straně zápěstí, tak se klepeto na dvanáctce uvolní. Na prezentaci přiznali, že na tom musí ještě pracovat. Divím se, že se o tom nikde nepíše, ale Tudor asi hodně topí, tak velký oborový weby drží hubu a krok.

 

Slyšel jsem opakovaně, že ten model je tak divný, že se ho prodejci  budou bát a radši ho neobjednají. Já jsem ale říkal, že i kdyby si to nikdo nekoupil, tak je super to mít na krámě, protože se na to každý bude chtít podívat :D Do Koscomu jsou prý objednaný, Bechyně a Carollinum nevím, nepotkali jsme se, ale hádám, že si to nenechají ujít. 

 

diky za zpravy z mista cinu.

 

ty p01 jsou teda fejk nebo ne?:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...