Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Díky. Tak jednoduché to není.

Povídám holky sednout, pošlem mamině fotku.  Ok, sednou dělají jakože nic , pak cosi zašustilo zavětřily, škrk a každá vyrazila jiným směrem...

No hledej tři kila živé váhy ve vysoké trávě.

Anča (pravá) v momentě než bere kramle. :)

 

dogfox_1.1b.jpg

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, AndyAaron napsal:

Pratele, kamaradi,
Preji vam i vasim hafikum vse nej do noveho roku a zaroven jsem si prisel pro radu. S porizenim noveho zlataka jsme dostali od chovatelky doporuceni pouzivat nemecke krmivo Reico Vital. Nasadili jsme to i starousovi a uspesne tim oba krmili skoro dva roky. Musim rict, ze krmeni od dane znacky bylo fakt super. Oba psi prospivali, nemeli zadne strevni potize, i starous je vitalni a ma peknou srst. Posledni cca mesic ovsem oba krmivo zacali bojkotovat a do zradla je clovek musi spis nutit. Zatim to nevypada, ze by to melo nejaky spatny vliv na jejich aktivni zivot. Asi proste po dvou letech chteji zmenu.
Uvital bych proto doporuceni na nejake kvalitni krmivo, ktere bychom mohli vyzkouset. Jedeme granule at maji spravne namichany pomer vitaminu a mineralu. Starouse jsme kdysi krmili znackou Brit, ale toho uz se taky prejedl a navic s Britem mel porad nejake strevni problemy.
Ja jsem v tomhle novacek a zas tak se nevyznam, akorat mi prijde, ze krmeni, co mivaj v tech klasickych shopech jako je superzoo apod. tak bud je to sunt, nebo predrazene. Takze pokud byste treba meli tip na nejakeho maleho vyrobce, ktery to ale nesidi, tak budu jen rad. Zaroven jak jsem psal vys, tak za sebe produkty od Reico Vital opravdu doporucuju.
Diky vsem za rady.
 

Ahoj, já jenom tímhle:

https://vse-o-krmivech.cz/recenze-krmiv-pro-psy/granule-pro-psy/essential-foods-stamina

A mladé tímhle: 

https://vse-o-krmivech.cz/recenze-krmiv-pro-psy/granule-pro-psy/essential-foods-beginning-large-breed

 

Když chtějí změnu, koupím tohle:

https://vse-o-krmivech.cz/recenze-krmiv-pro-psy/granule-pro-psy/orijen-original

Btw dost dobrá stránka o krmivech....

Taste of the wild je jen o kousek lepší Brit... A mně se po tom psi vždycky zesrali.

A taky jim třikrát týdně vařím vývar a tím jim to zalévám... Slepice v Kauflandu 50kc za kilo jsou super kauf. Minulé jsem jich bral 30 ks. přidám mrkev a je to hotové. Vařit 20 minut max.

A abych tu jen tak nestál...

PXL_20230101_140707161.PORTRAIT.jpg

PXL_20221231_221718202.PORTRAIT~2.jpg

PXL_20221231_115632144.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak @mAra_, nase stenata i jejich rodice na Essential Foods Beginning Large Breed vyrustaly. Je to dobry krmivo!
Pak, asi v 5 mesicich, se ta mladsi zacala nejak nadymat, tak jsme presli u obou na Ontario Puppy & Junior Large. Zatim, po trech mesicich, zerou bez protestu (jako ja!) a vzdy kdyz dostanou, jsou temperamentni, vesele, aktivni a dobre spi (narozdil ode me)! 😊

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Murphy97 napsal:

jinak @mAra_, nase stenata i jejich rodice na Essential Foods Beginning Large Breed vyrustaly. Je to dobry krmivo!
Pak, asi v 5 mesicich, se ta mladsi zacala nejak nadymat, tak jsme presli u obou na Ontario Puppy & Junior Large. Zatim, po trech mesicich, zerou bez protestu (jako ja!) a vzdy kdyz dostanou, jsou temperamentni, vesele, aktivni a dobre spi (narozdil ode me)! 😊

Jako máš pravdu, Kunak prdí(svadim to na ženu, dceru, prostě kdo je okolo). Ale stolici ma pevnou , vylučování pravidelné, roste dobře. Já měnit nebudu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...