Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tybrďo to bych nerad dělal, oni ti hoši těsně před osmnáctinama dělaj hrozný kraviny...

A že bych přišel na scénu jako kladnej hrdina? Jak znám svoje štěstí, skončilo by to četníkama.

Bohuzel. Kladny hrdina je pro tuto skupinu lidi slaboch.

Budes muset opravdu dat na hruby pytel hrubou zaplatu. Cim driv, tim lip.

Ber to jako vychovnou lekci pro nej.

Kdyby tu vychovnou lekci (takovym zmetkum) udelil kazdy , tak dnes by si ta mladez tolik nedovolila. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý dopoledne až do dvou dnes netekla voda. Pak pár hodin jo a teď zase nic. Na zákaznické lince byl nejdř?v nával. Pak se k tomu SČVaK očekávaně postavil čelem a namluvil automatickou zprávu, že ?došlo k havárii velkého rozsahu a čas opětovného spuštění vody není znám - děkujou za pochopení?. Ulicí nám už asi dvě hodiny teče potok a neděje se nic. Super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som sa predvcerom konecne podujal rozchodit domacu vodaren, nakupil suciastky a vcera som to bastlil cele odpoludnie. Vsetko slo az podozrivo hladko aj to dnes dokonca chvilu fungovalo, nez som zistil, ze mam dieru v trubke k studni. Takze projekt vodaren pozastaveny, nez zozeniem niekoho kto mi rozkope pol zahrady, ach jaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak víš že máš díru v trubce? Já to kdysi taky řešil, čerpadlo pořád přisávalo vzduch. Trubka je plastová, v jednom kuse od studny po čerpadlo takže to mohlo být jen závadou čerpadla, připojení k čerpadlu, nebo spoj ve studni, koleno s trubkou dolů k sacímu koši. Nakonec byl problém na spoji trubek ve studni, špatně usazené těsnění.

Kdyby došlo na kopání, nedávno jsem kopal na dvoře odpadovou trubku, asi 30 metrů výkopu. Půjčil jsem si na to minibagr. Za den bylo hotovo, zahrabáno uklizeno, cena příznivá a ještě je s tím spousta zábavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznal som to tak ze sa okolo miesta kde trubka trci z podlahy pri dlhsom cerpani zacne tvorit jazierko. Ta trubka bude chciet vymenit neda sa nic robit.... to kopanie by som este nejak dal ale do studne kde je 12m len ku hladine si sam liezt netrufam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznal som to tak ze sa okolo miesta kde trubka trci z podlahy pri dlhsom cerpani zacne tvorit jazierko. Ta trubka bude chciet vymenit neda sa nic robit.... to kopanie by som este nejak dal ale do studne kde je 12m len ku hladine si sam liezt netrufam.

aha, takže trubka je na výtlačné straně a čerpadlo je, předpokládám ve studni. Pokud se ti tlačí voda kolem trubky do domu, nejspíš poškození nebude daleko. Možná se to nebude muset kopat, začal bych od konce, dírou v té podlaze kolem trubky. Třeba to je hned nedaleko, na nejbližším spoji, na koleně někde pod tou podlahou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...