Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jo, teď to zas opakoval. Základní střední školy zavřený, školky jedou.

 

Myslím, že se to bude týkat i školek. Nejsou tam explicitně zmíněny, ale píšou "...a dalších škol" a školka je "mateřská škola", takže "a další". Myslím. To by nemělo moc logiku, nechat školky otevřené.

Edit: tak už to vidím, školky zatím otevřené...

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, nebylo mi jasný, jestli po tobě baba chce, abys to tam blokoval vlastním tělem, nebo co vlastně :)

Kašlu na to, půjdu si tam lehnout- ještě jsem prostorově výraznější než zpomalovací práh, co tam už je instalovanej. Víc nevymyslím ( mimo závory nebo brány hlídající velikost auta ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí někde blbě odbočit a řidič je tam s tím velkým krámem hned. Nemůže se otočit, nemůže couvat, nemůže to vyřešit hned, tak prostě jede do předu a doufá, že to klapne. Já aspoň vozím kontejner na sobě a můžu říct, že jsem dopravní obsluha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí někde blbě odbočit a řidič je tam s tím velkým krámem hned. Nemůže se otočit, nemůže couvat, nemůže to vyřešit hned, tak prostě jede do předu a doufá, že to klapne. Já aspoň vozím kontejner na sobě a můžu říct, že jsem dopravní obsluha.

Můžeš mi věřit, když ti budu tvrdit, že i před odbočením jsou upozorňující cedule a nevšimnout si toho je velké umění. Navíc z obou stran už při odbočení vidíš poměrně daleko že to nebude ono. Je to ale lákavá propojka mezi dvěma páteřníma komunikacema a navigace je tam posílá. Proč to objíždět cca 2 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opatření Ministerstva zdravotnictví (oficiální dokument):

Dne 10.3.2020...bla bla bla...s účinností od 11.3.2020 se zakazuje...bla bla bla...toto opatření nabývá platnosti dnem jeho vydání...bla bla bla...proto den nabytí účinnosti opatření jen den jeho vydání...

Podepsán Mgr et. Mgr. bla bla bla, MHA

https://twitter.com/adamvojtechano/status/1237328180521906177

 

Já jsem teda utrpěl z části právní vzdělání, ale z tohohle chytrej nejsem. Platnost/účinnost znám. Nějak mi v tom dělá bordel ten den vydání. Možná mi to některý ze zdejších právníků dovysvětlí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opatření Ministerstva zdravotnictví (oficiální dokument):

Dne 10.3.2020...bla bla bla...s účinností od 11.3.2020 se zakazuje...bla bla bla...toto opatření nabývá platnosti dnem jeho vydání...bla bla bla...proto den nabytí účinnosti opatření jen den jeho vydání...

Podepsán Mgr et. Mgr. bla bla bla, MHA

https://twitter.com/adamvojtechano/status/1237328180521906177

 

Já jsem teda utrpěl z části právní vzdělání, ale z tohohle chytrej nejsem. Platnost/účinnost znám. Nějak mi v tom dělá bordel ten den vydání. Možná mi to některý ze zdejších právníků dovysvětlí...

Platnost je dnem vydání, tedy okamžikem zveřejnění, tzn. platné jsou obě opatření od 10.3, účinnost pak je v jednom případě od 18. hod. 10.3., ve druhém pak od 11.3. Problém je kde? 

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...