Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nevim jestli od ted, ale tys psal, ze te to vyslo na tusim 7800... tak u Hanaka to bylo predevcirem za 9800.... jen jsem se zeptal pri nakupu stezejek Omega ktery jsem vyfas po kratke prednasce o tom, ze si nemam menit remen sam, pac je to operace asi jako spusteni reaktoru a neruci za vysledek.... asi vypadam jako Pat a Mat v jedne osobe... je to takova sitcomova firma ;)

 

jo,jo servis na speedmaster podražil

....

Dobrý den,

cena opravy je 9.900Kč, termín opravy 3.měsíce, záruka 2.roky.

S přátelským pozdravem vedoucí servisu Pavel Michelfeit

Servis

Klenotnictví Dušák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera mně vyluxovali peněženku, pět litříků odteklo nevím kam. Nejhorší je, že mám podezření na člověka, kterého znám a se kterým budu muset v budoucnu celkem často jednat :suicide_anim:

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

...že na plzeňský parkán, kam jsem vyrazil, je fronta až na schody a tak jen smutně koukám z lobby marriottu... To bude drahý...

Měls jít k Mansfeldovi, tam to taky není špatný.

 

Že jsem si šel včera zastřílet z brokovnice a měl na ruce Omegy. Konec. V týdnu frčím do servisu :-/

Stalo se jim něco?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem si šel včera zastřílet z brokovnice a měl na ruce Omegy. Konec.

V týdnu frčím do servisu :-/

 

Já předešlé tři dny střílel z kule 8x68 a v pohodě.. ale je pravda, že to byla limitka od Steinhardů a ne Omega :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě naštvalo, že jsem zbaštil řízek s br.salátem a druhý řízek už není. Promiňte přízemnost příspěvku ;)

 

ad Kubson - hajzli, ruce bych jim lámal!

Upraveno uživatelem X-Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uzavření velké koalice v Praze :shit:

Asi by to chtělo novodovu defenestraci

 

P.S. Omluva za politicky orientovaný příspěvek

 

Jo, mas pravdu. Ono to sice bylo jasny, ale kdyz je to cerny na bilym, prichazi to prave vystrizliveni. Uprimne jsem jeste cekal dalsi prutahy a klickovani, po kterych by Tuma odesel do opozice pro svoje znechuceni sam (celkem pochopitelne), cimz by si dve koalicni strany svoje jednani defacto legalizovaly...

 

No nic, je to politicke tema, takze za pripadne smazani moderatory se zlobit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký řidič mi odhodil šutr do předního skla a nabouchl mi ho. Po asi dvou kilometrech zběsilýho blikání troubení atd. se mi ho podařilo předjet a zastavit a on mi oznámil, že je to tvrzení proti tvrzení a že sem si to taky mohl vymyslet a z jeho povinnýho ručení se oprava platit rozhodně nebude a odjel. SPZ sice mám, ale pochybuju že z něj někdy něco dostanu.

 

A tohle všechno jenom kvůli podělanejm bonusům, to bych blil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...