Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 29 minutami, African napsal:

Té ztráty se také trochu obávám :D Mě dal litr slevu na obroučky, a skla 1200 kus, s tím prý nic nejde, takže asi jak píšeš, no, stáří stojí prachy :lol: A to nejdříve začal obroučky titan za deset, patnáct, a já říkám, brzdi, brzdi... 

Tak tak. Navíc mi je žena vzápětí zabavila, takže pro mě vyhozené peníze.

Já nevěděl kde jsou, tak sem radši držel hubu, abych nebyl za debila, že za 2 dny ztratim brýle.

Přiznala se až nedávno. Přinesla si konečně svoje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Liqid napsal:

Ano, speciální jsou drahé, ale obyč na lítačku stojí kolem stovky.

To jsem si právě myslel, že když v drogerii stojí stovku, tak dám u optika třeba pět stovek :lol2: No procedura jako kdybych měl letěl do vesmíru, a nakonec ne speciální brýle jak píšeš, ale úplně normální brýle na čtení, které by jsi měl tak nějak nosit co jsem pochopil, aby nebylo hůř. A mě už docela i bolela hlava každý večer, už to stálo za prdlačky a to by tedy mělo skončit, tak jsem sám zvědavý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vešel těsně pod bůra za dvoje rovnou, protože mi bylo jasný, že jedny si hned rozsednu, nebo šikovně schovám. Bral jsem lepší skla ale obyč obroučky, titanflex se mi nelíbily ani jedny z nabídky. Ale než jsem si na ně zvykl, to byl děs. Třeba čtu, mám je na nose. Zvednu se z křesla a ztrácím orientaci, normálka se mi dělalo blbě. Staroba je hnusná věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se je snažím mít jen na tu konkrétní činnost, jinak je hned sundávám. I kdy na nějakou domácí údržbu musím už mít aspoň ty na řízení, ale na televizi se jim ještě úspěšně braním, ale dlouho to nepotrva

 

Jak je začneš víc a víc nosit, oko a mozek si na ně zvykne a uvidíš bez nich daleko hůř než vidíš teď.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vloni šel kupovat nové brýle ke známému, známého. Budeš spokojený, říkal mi kolega. Vlezu do prodejny, hned mi asistentka vzala moje staré brýle, že mi je vyčistí. To je nová taktika optiků., protože u toho čištění mrkne na značku obrub. Po vyšetření stejném jako píše Afri (bude ze mne asi kosmonaut), vyjdeme z ordinace a hned k brejlím. První Ray Ban mi nesluší, druhé taky ne, třetí taky ne, říkal optik. Hmmm, co vám nabídnu, jááá už vím. Tyhle titanové Azzaro vám sedí jak ulité, že Haničko. Já jak v transu odcházím ke kase, vytahuju portmonku a jsa celý šťastný, jak mi vybrali perfektní obruby, odcházím lehčí o 12k (včetně skel).

 

P.S. staré brýle jsem měl hádejte jakou značku?

Virbl ....... AZZARO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó  v optice to lítá rychle, mně před 6 lety první vejplata v práci padla na brejle a benzín na dojííždění :-) 

Komu se nechce hledat ty hranice tak tady https://vysocina-news.cz/hranice-cech-a-moravy-take-na-silnicich-vysociny/ policajti sami o sobě by to neřešili 

„Naši policisté v tuto chvíli nebudou reagovat, reagovali bychom v případě, že bychom přijali oznámení od vlastníka komunikace, že se cítí být poškozený, a to se nestalo, bezpečnost silničního provozu není ohrožena,“ uvedla na dotaz online deníku Vysočina-news.cz Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině." 

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Pepino777 napsal:

Ja cekal buh vi jaky znacky a hovadiny kolem cesty a ona cara na silnici. :lol2:  Za chvili bude ve zpravach kazdy dite co kresli na chodnik....

No vidíš, picovinka, ale na Moravě to někdo udal a mají tam 2 obviněne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Pepino777 napsal:

Jasne, je to poskozeni ciziho majetku jako kazde jine a to by se melo resit, jen nechapu ze se tim zabyvaji media a nevyresi se to v tichosti. V zadnem pripade to nezlehcuju.

Já neříkám, že to zlehcujes, neboj. Pro média je to proti corone prostě vítána změna. 

Je to fakt hovadina. Jen bych nechtěl, aby mi někdo fusoval do řemesla a dával tam jiný značky :-)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, mám pocit, že nanesení té barvy spíš asfaltový povrch silnice chrání před povětrnostními vlivy a tak majiteli nejen nevznikla žádná škoda, ale naopak došlo ke zhodnocení  jeho majetku :D nebo snad ta silnice praskla...? 

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, tikzot napsal:

No tak to urcite, ale uz to nebude historicka zalezitost a pamatka, ale nakej penzion pro dojčáky... fakt smutny..

Myslím si, že budou muset zachovat skoro vše, že jim památkáři moc změn nepovolí - snad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Pepino777 napsal:

Ja cekal buh vi jaky znacky a hovadiny kolem cesty a ona cara na silnici. :lol2:  Za chvili bude ve zpravach kazdy dite co kresli na chodnik....

Tak vono už to má i pokrčování, petice pro zastavení stíhání, a hejtman asi tuší politický body "K věci se vyjádřil i hejtman Pardubického kraje Martin Netolický. „Celá iniciativa mi nepřijde nijak nebezpečná či ohrožující bezpečnost silničního provozu a celý humbuk kolem potrestání autorů mi přijde zbytečný až neadekvátní. Beru tuto aktivitu jako vtipnou připomínku historie, která mne vždy zajímala, stejně jako územní členění státu. Nemyslím si, že je dobré kriminalizovat tyto činy, kde společenská nebezpečnost takřka neexistuje. Z mého pohledu je nutná spíše velkorysost a třeba i zamyšlení nad samotnou podstatou,“ uvedl.

Zdroj:https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/hranice-cechy-morava-policie-petice-vyznaceni-oznaceni-stihani-obvineni.A200522_132653_pardubice-zpravy_lati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...