Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tahání se s Kooperativou, jestli proplatěj nebo neproplatěj diagnostickou hospitalizaci z května. Synek musel na MRI pro vyvrácení/potvrzení autismu a já tam byl s ním. No, tak obratem po propuštění smlouvu zkrouhli o hospitalizaci, závažný poruchy etc, protože pojišťovák zaškrtl v dotazníku políčko, že nevíme o žádných závažných zdravotních potížích, pro který je sledovanej - což byla pravda, na neurologii jsme byli takříkajíc pro jistotu na doporučení pediatra kvůli tomu, že klukovi pomaleji rostla kebule.

Pojišťovna trvá na tom, že to byl předtím nám známej stav, my trváme na tom, že ani houby a furt se s tím snímkem z rezonance srovnáváme.

Fuck it. Jdeme k jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kral083 napsal:

Lávka v Radotíně měla být v půli července, zatím stále neprůchodná. 

Jo tam jsem v neděli viděl něco jako rok 2023. To, ze bude dokončena v červenci samozřejmě zmizelo… asi taky ta původní byla postavena kvalitnější, než se myslelo….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Propadlej ridicak, nedavno propadla technicka, asi budu muset zacit pouzivat kalendar
Já kalendář celkem používám, ale je to marné. Minulý týden jsem na Sůbu dělal technickou po té, co mi žena řekla, že je od listopadu propadlá. Auto je jak nové, prošlo to easy, ale cítil jsem se jako pako.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kalendář celkem používám, ale je to marné. Minulý týden jsem na Sůbu dělal technickou po té, co mi žena řekla, že je od listopadu propadlá. Auto je jak nové, prošlo to easy, ale cítil jsem se jako pako.
Ja technickou asi 3 tydny nazpet, mesic propadla, ridicak do 12.2021 a to jsem na to prisel jen ze mi na to dnes upozornili pri nejaky registraci, jinak o tom nevim.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochy, jak nehrozí postih, veď je za to v ČR pokuta až do 2000 kč v blokovom konaní, v spravku 1500-2500 kč.

A štve ma, aký anarchizmus je v ostatných predajoch. Detské odrážadlá, ženské kabelky a boty. To, že čím ďalej tým častejšie je inzerovaná vec prezentovaná ako niečo investičné, vypredané, nedostupné (áno narážam na tú LV kabelku, ktorá je na nemeckom LV eshope normálne dostuponá online) a preto napálené na cene sa mi už v tejto komunite prieči.

Upraveno uživatelem koveras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochy, jak nehrozí postih, veď je za to v ČR pokuta až do 2000 kč v blokovom konaní, v spravku 1500-2500 kč.
A štve ma, aký anarchizmus je v ostatných predajoch. Detské odrážadlá, ženské kabelky a boty. To, že čím ďalej tým častejšie je inzerovaná vec prezentovaná ako niečo investičné, vypredané, nedostupné (áno narážam na tú LV kabelku, ktorá je na nemeckom LV eshope normálne dostuponá online) a preto napálené na cene sa mi už v tejto komunite prieči.
Ja jsem ale nepsal ze nehrozi postih, ja psal, ze kdyz te nekde nevyhmatnou nebo nebudes mit nehodu tak se nic nedeje. Na STK se to neresi a neni to pokutovane jestli tam prijedes jeste s platnou nebo propadlou technickiu.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...