Jump to content

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

Jednou se člověk rozhodne nejezdit autem pres celou republiku, vstane ve 3, aby stihl vlak ve 4:40, protože potřebuje být v 9 v Luhačovicích a co myslíš... jasně že sedí už 6 hodin v Pardubicích...

Pro pobavení a radost z cizího neštěstí přidám update:

Právě v Přerově probíhá další stěhování národů. lidé z vlaku na Luhačovice, co vyjížděli z Prahy 10:45, protože vlak v Přerově ukončili. Přistupují do vlaku, který z Prahy do Luhačovic vyjížděl v 8:45. Ten bude ale končit zase ve Starém městě, at je nejaka legrace, kam se bude přistupovat dal zatím nevím. Aktuálně tedy spojili 3 vlaky, protože můj spoj, který vyjížděl 4:45 zrušili už v Pardubicích 😀

Každý okamžik přináší nová překvapení 😀

Nová skupinka v jedničce se rozjela: "když je celý vagón těhletěch, já tady nebudu jeden cikán druhej cikán, nic proti, ale dát nás jediný dvě bílý do kupé k nim.... říkám já tady nebudu, oni chtějí všechno zadarmo...." uf... dlouho jsem nebyl na venkově...

Edited by Maro

@MaroDržím Ti vzpomínku - u nás na koridoru(!) už jsou přes půl roku komplet vytrhané všecky koleje a i do téhle katastrofální výluky jsou koloťuci schopní dělat ještě další "výluky ve výluce" :skull:

Tož aspoň něco na odlehčení, než Vám přistaví muzeální motoráček do Luhačovic o 2 vozech, doufejme že ho nebude (coby hromosvod) pilotovat chudák Hopa...
image.png.c6b5223ecc19d74e65dc6466ae9092d1.png

Já už jsem propadl celkové apaticky takže jsem v pohodě 😀 hlavně jsem si ušetřil rodinou oslavu, která začala v 11 s částí rodiny, která mi není úplně příjemná. Takže to 12hodinove zpoždění bylo aspoň k něčemu dobré. Na druhou stranu bych přivítal, kdybych nemusel vstávat ve 3 a ten den si užil tak nějak jinak 😀 je tady staré město, tak schválně, s čím se teď vytasí 😀

Edited by Maro

V 4. 8. 2022 v 1:02, Tom4 napsal:

Kdo a komu?

Na firemní auto nic nepřišlo, na soukromé taky ne. Datovku má firma i fyz. osoba. 

Mně to upozornění datovkou přišlo taky, soukromá osoba. Vlastně mi to upozornění chodí 2x, na STK nejezdím sám, dělá ji servis kam jezdím na servisní prohlídky a ten měsíc před koncem platnosti STK posílá SMS.   

Další den blbec- dnes mám doma mít remeslniky- výměna bezpečnostních vchodových dveří, v 9. Ještě jsou v zácpě v Letňanech. Do toho se mi podelalo auto ( úbytek chladící kapaliny) a mám to odvézt do opravy, kde jsem objednanej. Beru si na to dovču a teď čumím doma a čekám na ty řemeslníky, od kterých se to odvíjí. 

Ber to pozitivně, máš volnej den :)

V servisu jsou rádi že mají víc času dodělat resty.

Jo a až odjedou řemeslníci tak si v těch dveřích vyměň fabku za jinou. 

Pokud to teda není ta zabezpečená že oni používají např. modrý servisní klíč a ty dostaneš zapečetěnou sadu např. červených klíčů (po prvním použití červeného už modrý nebude fungovat). Ale tak to asi v Praze zbytečná připomínka.

před 16 minutami, Tom4 napsal:

Jo a až odjedou řemeslníci tak si v těch dveřích vyměň fabku za jinou. 

Pokud to teda není ta zabezpečená že oni používají např. modrý servisní klíč a ty dostaneš zapečetěnou sadu např. červených klíčů (po prvním použití červeného už modrý nebude fungovat). Ale tak to asi v Praze zbytečná připomínka.

Džízs... Na tieto radosti som v prdeli na Islande už aj zabudol. Odkedy som sa pred štyrmi rokmi nasťahoval, kľúč od domu som ani nevidel. A keď som ho pred pár mesiacmi potreboval, nevedel som ho nájsť...

před 47 minutami, wawrik napsal:

Džízs... Na tieto radosti som v prdeli na Islande už aj zabudol. Odkedy som sa pred štyrmi rokmi nasťahoval, kľúč od domu som ani nevidel. A keď som ho pred pár mesiacmi potreboval, nevedel som ho nájsť...

Závidím:-)

Celníci, objednal jsem synovi plyšáka z US a podle Fedexu si balíček vyžádali celníci k prohlídce a prý na to mají až 90 dnů. Tak snad se s ním jen trochu pomuchlají a pošlou ho kam mají...

Simon's Cat Plush Flash Sales, 57% OFF | www.bculinarylab.com

Před hodinou, Andrew napsal:

Celníci, objednal jsem synovi plyšáka z US a podle Fedexu si balíček vyžádali celníci k prohlídce a prý na to mají až 90 dnů. Tak snad se s ním jen trochu pomuchlají a pošlou ho kam mají...

🤦‍♂️ :lol2:

Před hodinou, Andrew napsal:

...se nediv. Od pohledu je něčím našlehnutej, kdo ví, co je uvnitř. Tohle by chtěl vidět každej celník.

😉