Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já to zkusil 1x s nějakou tv a jel jsem tak o 25-30% pomaleji, takže sem se na to vyfláknul, jezdím ideálně 3x týdně tak 35-45min a je to pro mě ideální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim takhle doma 2-3x tydně okolo 40km/jízda … mam to necely mesic ale jsem rád ze muzu jezdit i po praci kdy bych se uz ven na kolo nedostal. Samozřejmě se ale tesim na to až bude svetlo dele a teplo a budu zas jezdit jen venku. 
 

Beru to jako předpřípravu na letošní krátký triatlony, k tomu 2x tydne bazen a 2-3x tydne beh. 

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejně, něco dělat když je hnusně, ale ambice na nějaký velký výkony už nemám, triatlon mě lákal, ale mě by utopili ostatní závodnící🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už několik let jezdím na této sestavě, trenažer Elite Turno Smart B+, aplikace Rouvy

18b92542f6bd4b5dc1f29808e49c912b.jpg

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosil bych o tip na bryle na kolo, kupoval jsem si kdysi nejake z kupkolo a ty jsou k nicemu. Uprimne jsem jezdil s rayban, ale ty jsem si vcera v Beskydech rozslapl a hlavne to asi neni idealni, obcas se mlzi. Kdysi jsem byl dost spokojeny s rudy project. Neco jsem nasel, ale klidne si necham doporucit. Ted jezdim primarne silnici, v dubnu jedu na Mallorcu, ted spis trenazer, ale uz obcas kolo vytahnu ven. A chci poridit bike po delsi dobe. 

Co tohle? https://www.koloshop.cz/rudy-project-cutline-sportovni-bryle-white-multilaser-red/144285

Jinak kilpi ma -50% na vse, delaji i dresy. Kdyz pridate kod Hie 25, tak dalsich 25%,  to uz je celkem fajn. Ted jsem si kupoval par veci na hory. Cyklo vozim uz 12 let ciste Kalas. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...