Jump to content

Recommended Posts

Ještě jdu chlapi s prosbou o radu … 2 přilby, MTB, cenově podobne, jedna lepší výbavou, novější model, IMHO hezčí, sedí tak na 95% druhá logicky trochu horší, lehčí a sedí jak ulitá. Na hlavě jsem měl leccos a tyhle 2 to vyhrály (asi mám sisatou hlavu) jen teď kterou. Mám je teď obě doma na zkoušku a nedovedu se rozhodnout.

Giro Montero Mips II 

Giro Radix Mips 

před 7 hodinami, kral083 napsal:

@Gustaf

@AfricanAfri a k čemu že sou dobrý odrazky u dítěte? 

My tady okolo po vesnicích máme hafo akcí z kterých se často vracíme za tmy, takže cokoliv na kole co v noci svítí je bonus. Sedláci tady jezdí po večerech ožratý jak prasata, takže čím více jsi vidět, tím lépe. On ten boční pohled je v noci hodně zrádný a ty odrazky opravdu fungují velice dobře, takže takto je to u nás...must be a to mají děcka i reflexní prvky na svém oblečení. Měl bych to klidně i na svém, ale z nějakého důvodu se tam neudrží 😆

DSC_6428.JPG

DSC_6429.JPG

DSC_6430.JPG

před 22 hodinami, Andrew napsal:

Ještě jdu chlapi s prosbou o radu … 2 přilby, MTB, cenově podobne, jedna lepší výbavou, novější model, IMHO hezčí, sedí tak na 95% druhá logicky trochu horší, lehčí a sedí jak ulitá. Na hlavě jsem měl leccos a tyhle 2 to vyhrály (asi mám sisatou hlavu) jen teď kterou. Mám je teď obě doma na zkoušku a nedovedu se rozhodnout.

Giro Montero Mips II 

Giro Radix Mips 

A zkoušel sis je jen "nasucho" doma nebo i na kole?

před 1 hodinou, Duke650 napsal:

A zkoušel sis je jen "nasucho" doma nebo i na kole?

Samozrejme jen “na sucho” ale za to asi hodinu v ni sedím na gauči 🤣