Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Sjezdy moc nejezdim, ale zase vazim skoro metrak. Stvajici brzdeni mi prislo docela dobry (ale predtim jsem mel jeste spalky:-)... cenu neresim, spis mi jde o to, aby mi to zbytecne nesedrelo ty kotouce (vim, ze je to spotrebka, ale i tak).

Co se tyce kompatibility, tak tedy by tam sly polymerove/pryskyricove G03S, G03A a ty zakladni (bezchladicove) sintrove jsou G04S?

Jeste koukam, ze jsou napr. J03A (pryskyrice + chladic), J04C (sintr + chladic) viz foto od Duka vyse. Ma ten chladic pro me nejaky smysl?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nějakou dobou jsem nechal vyměnit převodníky (z 52/36 na 50/34) na silničce a od té doby mi sem tam střelí řetěz, ale po proměření je řetěz ještě OK, je třeba navštívit servis? Kazeta má s řetězem shodně najeto přes 2tkm, což na silničce předpokládám, že řetěz je v půlce života (měřením dokázáno) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nějakou dobou jsem nechal vyměnit převodníky (z 52/36 na 50/34) na silničce a od té doby mi sem tam střelí řetěz, ale po proměření je řetěz ještě OK, je třeba navštívit servis? Kazeta má s řetězem shodně najeto přes 2tkm, což na silničce předpokládám, že řetěz je v půlce života (měřením dokázáno)


Co jezdíš za řetěz? Já HG701 na fullu i gravelu. Na fullu vydrží tak 1200 km na gravelu 1800km. 4000 km bylo reálných tak na 7spd řetěz.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, roura74 napsal:

 


Co jezdíš za řetěz? Já HG701 na fullu i gravelu. Na fullu vydrží tak 1200 km na gravelu 1800km. 4000 km bylo reálných tak na 7spd řetěz.

 

Tak to bohužel netuším, je to sada shimano 105, tak něco k tomu. Ale kolo už jsem párkrát dával na servis kvůli jiným věcem a vždy jsem říkal ať se mrknou na řetěz a vždy mi bylo řečeno, že je Ok a dneska jsem to sám měřil šuplerou a je Ok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to byl do sklepa poměřit znovu na více místech a je pravda, že už jsem se doměřil pře 132,5mm, to odpolední měření jsem dělal jen na jednom místě a zrovna na něm to bylo pod 132,5mm. Takže zítra nechám vyměnit řetěz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No placka...z moji zatoky to je na hreben 5km do slusnyho kopce! Prirovnal bych to ke stoupani Hvezda - Ovcarna. Kazdopadne ja uz mam sve hrdinske dny za sebou. Ted uz jen pomalu a pro zabavu.  A jinam nez na Hvar se nechystam. Je to pro me jako jezdit na chalupu, jen trosku dal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, African napsal:

Z poza stolu v kanceláři tiše závidím, užij si to :thumbsup_anim:

Díky Afri!! Už sem to potřeboval jak sůl vypalít z toho jakoby korona marastu u nás... Tady nikde nic, klid, pohoda. Akorát vyrážim na další vyjiždku, tak něco nafotim a postnu večer;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, tikzot napsal:

Oka, oka;-) ja to posuzuju jen jak to vidim odsud;-) a pusobi to tak jako placate ;-) Ale krasne je vsade tady - to je zasadni!

V tý hospodě, co je cca v polovině cesty na Jur, “Vrata Biokovo”, byl dlouho chlapík, co si říkal Elvis, uměl česky, chodil s nějakou češkou z Loštic. Furt vzpomínal na tvarůžky, párkrát jsem mu je pak dovezl :) Několikrát jsme se tam cestou zpět propili, až do střízliva 🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...