Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

za chvilku mám odjíždět a pro slzy nevidím na cestu.

to zas teda stornuju a jebu na to! 

budu chodit jen do vody, tam to znám a nic mne nezaskočí. 

 

nikoho nemám, proto sem se ptal tady, ale je to ještě víc věda, než to na začátku vypadalo. 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • Odpovědi 10,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno (upraveno)

Tak přece to nevzdáš voe, když už jsi jednou zmáčknul objednat, tak jen vyměň tretry za bikové a je to. :)

Ještě doporučím nebrat s tkaničkama. Je to oser. Ber suchý zipy nebo boa nebo kombinaci.

 

edit - hoď jsem pak nákupní seznam než to zmáčkneš, a objednáš to až ti to tady kolektivně od souhlasíme. Objednat se to dá i z Kolína, none? ;)

edit2 - na ty druhý co tam máš se dají namontovat oba systémy koukám, nicméně pokud nemáš vyloženě silničku tak tahle hladká podrážkabez vzorku je na hovno i na chůzi do sklepa pro kolo. 

Upraveno uživatelem Tom4
Odesláno

Měl sem dvoje boty různý abych si zkusil co a jak. Obě jsem už linkoval. Tak i ty sou blbě?

Chtěl sem k tomu pedály, možná že by byly snad i lepší ty z jedný strany hladký na botu a druhý na tu tretru. (to kdybych se netrefil se systémem...

Nejlepší by bylo, kdyby pedál a bota do sebe pasovala.   Že by se to jako nechalo do sebe zacvaknout. 

Sem si původně myslel. 

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno (upraveno)

@hopa26 ten guláš v hlavě ti ještě promíchám😬 … pokud jezdíš na silničce, tak si kup look nášlapy a tvrdé silniční tretry ať do toho můžeš dupat. 
Nebo systém spd, ale ať máš pod chodidlem větší plochu. 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem moco
Odesláno

Mocco, jebu to fakt. 

Šel sem si dneska vyčistit hlavu po noční, (unavenej,nevyspalej, nasranej a vzteklej) a zajel si nejlepší čas ever. I bez bot z karbónu a zámku na pedál. 

Žil jsem s keckama doteď, tak to ještě chvilku vydržím až pojede někdo znalej okolo.  🙂

Jo a ještě radost -ruce mne přestaly brnět, posunul sem sedadlo o cenťák dopředu, srovnal ho do roviny a je to cike.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

@hopa26fakt to moc řešíš 🙂 navíc se tu tak trochu míchají jabka s hruskama. Pokud sem dobře pochopil,tak ty drtíš hlavně silnici. Tam podle mě není na platformy (normál boty, šlapky s hroty) místo. A nebavím se o nějakém výkon, prostě ty zámky mi tam připadají úplně normální. Jasně, v silničních botách se chodí naprd,ale můžeš koupit takový, že chození bude celkem ok. Já třeba doporučuju Lake.

A ten pád? Třeba nespadnes a když jo,bude to v rychlosti nula a aspoň budeš mít co psát na blog. Prostě samý pozitiva. Tak už nech toho dumání a pořiď si ty nášlapy 🙂 

Odesláno

Obcas sem nakouknu a vazne jsem jeden z mala lidi na svete, kterej nikdy s naslapama nemel zadnej problem a to od sameho zacatku jejich pouzivani (myslim tim problem typu zastavim a nevycvaknu apod.?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odesláno

Král: Díky, je to fakt už zacyklený a kapku trapný. 4 stránky plků o tom jak sem nerozhodnej a nevím. Mrzutej sem. Možná, proto že jsem nedal jasný zadání.

Opravdu jezdím pouze na silnici. Doma před garáží vlezu na kolo, vyrazím a dupu do rytmu co to dá, nikde nebrzdím, nezastavuju, neslejzám a nohy ze šlapek sundam za hodinu jízdy. Maximálně, (až se trochu vylepším) za hoďku a půl, déle jezdit nechci. V botech nikde chodit nebudu, ujdu přesně 5 metrů ze štorklete kde se obouvám. Až se z jízdy vrátím zas ujdu 5 metrů na štorkle, kde se převléknu do jiných bot a jdu na veslo. Kolo je pro mne teda také hlavně takovej trenažer venku, jen sportovní náčiní které mi slouží k námaze. To vsechno 90 procent času. Těch 10 co zbejvá jsou kochací výlety s paní a děckama.  Proto možná teda, když by byla druha strana pedálu hladká na tenisku, nic nepokazím.  To je všechno.  :(

Odesláno
před 27 minutami, Prochy68 napsal:

Obcas sem nakouknu a vazne jsem jeden z mala lidi na svete, kterej nikdy s naslapama nemel zadnej problem a to od sameho zacatku jejich pouzivani (myslim tim problem typu zastavim a nevycvaknu apod.?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Do konce prázdnin tě to potká 🧙‍♂️😅

Odesláno

@hopa26určitě to není trapný. Prostě chceš poradit,tak se ptáš. Já třeba na ježdění s dětma mám nechaný svoje první kolo,co sem dostal před 25 lety a tam mám normální šlapky, protože v jednom kuse slejzám a s nášlapy by to nebylo úplně komfortní. Ty máš ale děti starší než já, takže i ta frekvence bude mnohem nižší. Fakt bych se nebál tam dát oboustranný SPD a ze začátku je hodně povolit. Pak stačí jen mikropohyb do strany a noha vyskočí.

A pády? Já spadnul jednou. V lese strom přes cestu,tak jsem ho objížděl kolem volným terénem. Najednou to dál nešlo a já koukám, že padám do ostružin. A žena? Naplánoval jsem trasu výhradně lesem,loukou, prostě aby padala do měkkýho. Za celou dobu nic a pak si ustlala přede všema před bytovkou na štěrku:-) 

Prostě máš pak na co vzpomínat,to je celý. Nebo viz výše, budeš přírodní úkaz a nikdy nespadnes:-)

 

Odesláno

Když už tady letí technický rady, tak jaký pláště jezdíte na silnici? Mám duše

já jsem to nikdy neřešil a měl od Continental 23x700 s nějaký “nic-vzorkem”, kterou jsem ale předminulý víkend dost brutálně prorazil. Tak jsem koupil nový, ale nevšiml si, že je to 28x700. Tak řeším, zda koupit teď 23 nebo 28 (vyměnit i ten zdravý plášť)

Odesláno

@Ajajjá měl na první silničce 23. Pak koukám, všichni kolem 25,tak sem do toho šel a super. Na jaře vybírám novou silničku a koukám, všechny minimálně na 28mm. A víš ty co? Je to super. Hlavně tady po Praze na kostkách a okolních středočeských ( rozuměj příšerných) silnicích.

Vozím něco od Continentalu a spokojenost. Nemám ale srovnání, nic jinýho sem tam nikdy neměl.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...