Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@kral083 jee 🤦‍♂️, ja se sekl, mylsel jsem Netvořice, ale píšu Nespeky. 
Cukr a Bič je myslím nově otevřený, ještě jsem tam nebyl, ale vypadá to dobře. Jak jsem "rozjetý" z Městečka, tak mám brzdnou dráhu o 200m dál... na Bernarda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pebe díky. Boty už mám, zítra dorazí pedály  is uchycením.. Věnoval sem hodně času vzdělávání, takže jsem teoreticky dobře pripraven. 😀 Se těším, až vyrazím live a budu moc porovnat, kolik je zisk ušetřených sekund díky vylepšeni a esli to teda bylo vůbec potřeba.  🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poohlížím se po nějakém minimalistickém batohu na vícedenní (2-3 dny) silniční cyklistiku. Máte konkrétní zkušenosti s nějakým pěkným modelem? Aktuálně mám Deuter Alpin 30, který je spíše na MTB, si myslím, a o 10l méně by mi vyhovovalo více na tu silničku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kral083 Ne, já potřebuji jen nějaký sexy batůžek na plavky, ručník, trepky, zubní kartáček a nějaké minimum na 3 dny. Možná bych to narval i do kapes dresu, kdybych koupil na chození Skinners a vysral se na ručník 🙂

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mocoTak to jo, rozumím.Snad to nezakriknu,ale možná mě čeká volný víkend,tak taky uvažuju, že bych vyrazil na dvoudeňák na silničce. Sobota tak dvou kilo, neděle už pijanko stopade,ale nechce se mi brát brasny,nic. Tak to asi vezmu na prasaka,zamluvim po cestě hotel a vezmu jen kartáček a pastu.

A co zkusit ten ultralight od Sea to Summit? To váží nula nula nic, já v tom vozím do práce občas oběd a skoro o tom nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulej tejden mě zchvátila nějaká nemoc, tak jsem během léčení rozebral kolo do posledního šroubku, vyčistil, namazal, složil a dneska normálně žádný rachtání, skřípání, řazení jedna báseň, já měl radost jak malej kluk, úplně jak jiný kolo. Skoro stejná radost jak když si koupíš nový hodinky 🙂

89BDF8CE-D583-46C1-9CE6-D13F20F14F17.thumb.jpeg.c355c388652345b6d51050ab5ab5f429.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...