Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mňo, jak píše @Robero79, taky v tomhle případě se svými 190+cm potřebuju spíš štafle. Gravel jsem před třema lety vyřešil k maximální spokojenosti Canyonem, ale teď ve mně hlodá, že mi ve sbírce chybí nějakej 29" horák (určitě hardtail). Moje představa je max. do 30tis. Koukám na XXL Trek, ale ještě jsem ho neměl šanci nikde osedlat. Nemáte nějaký další tipy v kategorii horských štaflí? Jo a co se týká převodů, určitě 1xněco (takže bez přesmykače).

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 3. 2023 v 20:20, African napsal:

Přesně, pět kilo nahoře ani nemrkneš a pak jejda, co s tím 😂 Dneska jsem dal první sjezdík a zase potřebuji zprovoznit aspoň trochu ukazatel rychlosti, než se otrkám :punk: Jak se ty inverzní displeje chovají, jsou vidět dobře v různých světelných podmínkách? Líbí se mi tento Cateye...

 

image.png

 

Na youtube testování na pohodu, myslím že s čitelností nebude stresík, tak jsem na něk kliknul. Oni ty Poláci už jsou o kus levnější i v těch příslušenství na kola, což byl vždycky pravý opak, to je krach. Tachák 1.100 , u nás 1.470 v akci, pneu Conti Mountain king III 780,00, u nás 1.000 při velkém hledání, jinak i 1500....to je fakt v perdéli, na třech věch tisícovka doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Paw napsal:

a odkud to bereš?

Mám tři obchody kousek za hranicema, tam jsem bral pneu, ale občas se vyplatí mrknout i na jejich obchody které působí i v ČR. Třeba tachák jsem vzal tady, s odečtením kódu SPING10 rovných 1.100,- včetně dopravy.

 

https://sportano.cz/p/46561/cateye-padrone-stealth-cc-pa100w-lcd-bezdratovy-cyklopocitac-cerny-1604080n

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore, díky za info. Tohle je moje oblíbená zastávka a to i přesto, že tam neprodávají pivo 😄

Jinak @Africandlužíš mi dva litry. Přes ten tvůj polský eshop jsem se nějak proklikal až někam do Švédska,kde měli shodou okolností boty Giro. 1700 plus 130 na pošťáka, u nás nejlevnější za trojku. Sice je nepotřebuju,ale koupit sem je musel. Škoda jen té uhlíkové stopy,z toho by radost Greta neměla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kral083 napsal:

Libore, díky za info. Tohle je moje oblíbená zastávka a to i přesto, že tam neprodávají pivo 😄

Jinak @Africandlužíš mi dva litry. Přes ten tvůj polský eshop jsem se nějak proklikal až někam do Švédska,kde měli shodou okolností boty Giro. 1700 plus 130 na pošťáka, u nás nejlevnější za trojku. Sice je nepotřebuju,ale koupit sem je musel. Škoda jen té uhlíkové stopy,z toho by radost Greta neměla.

😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo @Africanjestli hodláš ve sjezdech koukat na tacháč kolik se řítíš po kořenech dolů,tak to si rovnou navyš urazovou pojistku 😄

 

Já vyrazil na rodinnou dovolenou bohužel bez kola, ale cestu si ke mě stejně našlo. 

Teď už si jen odpracovat opušťák na krátkou vyjížďku 🙂

PXL_20230315_172353054.jpg

PXL_20230315_161441062.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kral083 napsal:

Ty jo @Africanjestli hodláš ve sjezdech koukat na tacháč kolik se řítíš po kořenech dolů,tak to si rovnou navyš urazovou pojistku 😄

PXL_20230315_161441062.jpg

Tak to jsi trefil hřebíček na hlavičku, protože ráno jsem tady měl pojišťovacího poradce a překopali jsme většinu pojistek :cheers: Každopádně stejně jako každý rok, na úrazovku mě neukecal, nevím proč ale nějak mi to nejde k srdci.

Ty vogo, fajnový výběr pifka, kolo bych také radši nechal doma a zkusil od každého jedno 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Ajaj napsal:

Když se dívám na výběr…hm. Jestli dáš od každého jedno, tak i kdyby jsi bydlel za rohem, tak to bude na dlouho :-)))

Vidím to jasně....11,11,12,11,13,14...hodina čelo....po probuzení objednat taxík a na chuť závěrečnou náhlou smrt 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kral083 napsal:

Ty jo @Africanjestli hodláš ve sjezdech koukat na tacháč kolik se řítíš po kořenech dolů,tak to si rovnou navyš urazovou pojistku 😄

 

Já vyrazil na rodinnou dovolenou bohužel bez kola, ale cestu si ke mě stejně našlo. 

Teď už si jen odpracovat opušťák na krátkou vyjížďku 🙂

PXL_20230315_172353054.jpg

PXL_20230315_161441062.jpg

Sral bych na kolo a sjel všechno, co je na čepu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci,jste opravdu hodní, že mi chcete dopřát a rád bych vás poslechl,ale jaksi ste zapomněli, že jsem tu na rodinné dovolené, jejíž účelem je mimo jiné načerpat dost rodinobodů pro nějaké větší cykloputovaní :)

Zkusím se urvat aspoň na jedno nebo dvě rychlý a pak vám poreferuju, jaký bylo a jak se na tom harleji vlastně jezdí:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...