Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 50 minutami, Duke650 napsal:

A hlavně: pořádný chlapák si klidně vyrazí do hospody i v růžovém triku. A u cyklistů je duhový trikot velká meta 🙂 stejně jsme pro spoustu lidí “cyklobuzny” tak co....

Přesně 😆 Mě se třeba strašně líbí tato barevná kombinace a být to v carbonu za ten peníz tak mám brouka, protože mi dnes udělal kámoš docela zajímavou nabídku na mého Triggera 🤔 

234153.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Gustaf napsal:

Tak barevně je to týmová replika bajku Emily Batty, pokud se nepletu....

asi máš pravdu s Emily, o to je to ještě horší ...😁

Ale ono si v posledních 2 letech u Canyonu člověk moc co se týče barvy nevybere, nicméně osazený je to moc pěkně 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, vzduch napsal:

Já jsem třeba už postarší cyklista, vyšvihaný už dávno ne a tak raději nosím volnější hadry. Jezdím ale na celopéru, ke kterému to patří, silnička mě nikdy nechytla.

 

Mám to taky tak s tím oblečením. Myslím, že se většina cyklistů moc bere, aby jako vypadali jako profíci. Docela často se setkávám u běžců, že mají elesťáky kalhoty a přesto mají volné kalhoty. Zřejmě se styděj 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, obrbobr napsal:

Myslím, že se většina cyklistů moc bere, aby jako vypadali jako profíci.

To obliekanie pochopíš, keď zistíš, ako veľmi ťa voľné oblečenie brzdí :D Trebárs keď presedláš z MTB na cestu a vylezieš z lesa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, obrbobr napsal:

Mám to taky tak s tím oblečením. Myslím, že se většina cyklistů moc bere, aby jako vypadali jako profíci. Docela často se setkávám u běžců, že mají elesťáky kalhoty a přesto mají volné kalhoty. Zřejmě se styděj 🤣

hmmm.

moc se mi ta moda upnutejch hadrů taky nepozdávala, nicméně pokud si vybereš nějakou tkaninu co ti je na omak příjemná, zjistíš že se v tom začneš cítit parádně a komfortně. Ty materiály maj za sebou poměrně dlouhý vývoj - jsem neuvěřitelně podezřívavej ke všemu, co si sám nevyzkouším. Když se to pak osvědčí , už se mi nechce měnit a raduji se, jak sem chytrý že podobnou věc využívám a že jsem si na to přišel sám..

A svým způsobem to teda vlastně vynalezl. 

(to že si o tom nejčasteji přečtu tady na foru na věci nic nemění!  :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, hopa26 napsal:

hmmm.

moc se mi ta moda upnutejch hadrů taky nepozdávala, nicméně pokud si vybereš nějakou tkaninu co ti je na omak příjemná, zjistíš že se v tom začneš cítit parádně a komfortně. Ty materiály maj za sebou poměrně dlouhý vývoj - jsem neuvěřitelně podezřívavej ke všemu, co si sám nevyzkouším. Když se to pak osvědčí , už se mi nechce měnit a raduji se, jak sem chytrý že podobnou věc využívám a že jsem si na to přišel sám..

A svým způsobem to teda vlastně vynalezl. 

(to že si o tom nejčasteji přečtu tady na foru na věci nic nemění!  :D )

V létě tak jak přijdu ustrojený z práce, sedám na kolo, beru batoh a valím :punk:Preferuji volné trekové hadry....jezdím ale 99% les, kopce nahoru, dolů, free style...nezávodím, neměřím čas a ujeté km, nic si nedokazuji, spíš vnímám kolo jako odreagování. Soustředím se víc tak nějak na věci které vozím sebou v batohu, protože při delších výletech se často ocitám v neznámém prostředí, takže pití, lékárnička, nářadí, náhradní celá duše, sada na opravu prasklého řetězu a ták....tyto věci mám permanentně v batohu + náhradní tričko, rukavice, čepici a svrchní nepromok hadr v případě zhoršení počasí.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u těch outfitů, tak na podvečerních pár odlehčených sjezdíků u baráku cyklo lišky 😁, cyklo boty 😁 a jelikož zase nějak přitahuje, tak lehkou Primaloft ku jen tak na bavlněné tričko a je to báječný :punk: Každý co mu vyhovuje, růžové homo uplé trikoty? Proč ne, hlavně když nás to baví :cheers:

DSC_4358.JPG

DSC_4359~2.JPG

DSC_4360~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...