Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Cannondale Topstone carbon 1 generace má vzadu divný kolo, je asymetrický (offset) nebo jak to říct = problém kdyby jsi chtěl v budoucnu jiná kola (snad nekecám). Generace 2 to již nemá.

Jinak Štěrba má mít nějaký podzimní slevy snad tenhle týden co bude, kolega tam loni v téhle slevě koupil Kellys Soot 70 ze 45k zlevněnej na 32k což mi přišlo super, ale je otázka co tam budou mít letos.

 

Upraveno uživatelem lassie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, urcite 2tac. Univerzalnejsi prevody.

Rose jsou moc hezky.

plan uz mam. Vykoukal jsem geometrie a GTcko papirove jasna volba -ten bajk je na predku suverenne nejdelsi. Teda krome naprosto silene dlouhyho speslu Diverge Evo. Navic se mi na GTcko libi normalni (na objimku reseny) upevnovani sedlovky a prumer 27,2mm. Takze teleskop, pokud ho bude treba, nebude problem.

U Sterby to maj za pade, takze financne prostor na upgrady existuje znacnej. Prej Elite Carbon neni moc lehka specifikace. Presnou vahu modelu 2023 jsem nenasel. 2020 byl skoro 10tikilovej, ale posledni screen ukazuje navod jak to srazit znacne. A kazeta pujde jednou tak jako tak na vymenu - tak tim zacnu.

uz mam zarezervovano, tak zejtra nebo ve stredu bude asi NjuBajkDej (pokud jsem to Mko trefil).

IMG_5288.thumb.jpeg.1c0498c2321bd1937f16d4e7d573dd57.jpeg

-------------------
IMG_5283.thumb.jpeg.fa46c9b72bf5b2cca2c3e136f90a54e7.jpeg

-------------------

IMG_5284.thumb.jpeg.698b110baecb3d660685e2eae435e6d0.jpeg
—-----------------

IMG_5287.thumb.jpeg.1f8ae9c5d3deff4b623fbc5208d1cf12.jpeg

---------------------
IMG_5289.thumb.jpeg.356fc85d34fd9f02c0d198ec62dfeb4c.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První nové kolo po 25 letech a první silnička vůbec. 

Před koupí jsem byl kolo osobně vyzkoušet na centrále Canyonu v Koblenzu. Původně jsem si jel vyzkoušet a koupit Endurace nebo Roadlite. Aeroad jsem si zkusil jen tak z plezíru. Byl jsem překvapen, jak je to kolo pohodlné a perfektně mně sedne. Láska na první pohled. Místní prodejci a bikefitter mě na něj naočkovali. Jel jsem tam s polovičním budgetem, ale bylo mi vysvětleno, že el. řazení a karbonové kola jsou must 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní kousky, gratuluju k nákupům.

Mám dotaz, jak to máte s pláštěma u nových kol. Já mám od jara gravel (Specialized Diverge E5 elite) a od jara přemýšlím, že vyměním sériové pláště co na tom jsou (Pathfinder sport 700x38c drát) za nějaké lepší a hlavně je nahodím jako bezduše (tyto pláště nejsou tubeless ready). Bezdušáky jsem už předtím vozil na MTB XC HT, tak s nima zkušenost mám. Ale je mi nějak líto tyhle pláště vyhodit a nějak jsem se k nákupu nových plášťů zatim neodhodlal. Zatim mám vybrané Tufo Thundero 700x40c. Měníte hned na novém kole pláště za nějaké jiné, nebo nejdříve odjezdite ty co tam výrobce dal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne je tiež ľúto vyhadzovať nové plášte, tak som tie pôvodne osadené nechal na zadnom kolese a dopredu dal tiež Thundero 40c. Origo plášte na Giante boli fakt desné - vydržali málo a po pol roku jazdenia z nich presakovalo mlieko snáď po celej ploche bočníc. Thundero teraz pôjde dozadu a vpredu ho nahradí 44c, keďže pôvodný zámysel s osadením odpruženej vidlice Lauf stroskotal na OD hlavovom zložení :D A novučičká Lauf True Grit pôjde asi do predaja.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, mate prosím někdo zkušenost s tímhle měřákem tlaku https://www.koloshop.cz/cs/Schwalbe-Airmax-Pro-digitalni-manometr/121756 

předpokládal jsem, že měření co je u pumpičky bude nepřesné, tak jsem koupil extra forichtung, kterej mi ale bohužel vůbec nefunguje. Pro měření tlaku nestačí bohužel jen nasadit na ventilek, ale musím s přístrojem zahybat, což samozřejmě znamená jen nepřesný a nekonzistentní hodnoty a navíc mi to vždycky ještě nezanedbatelný množství vzduchu vždycky vypustí. Možná dělám něco blbě, tak se ptám tady, než to vrátím. Případně jestli mate nějaký tip, rád si nechám poradit. Dík 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...