Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 22 minutami, Micey napsal:

Tyjo to vypada hodne zive to pivo, respektive jak nejaka ostra neipa, cotoe?

To první je My Little Sunshine 12°- Session Milk shake fruit IPA (guava+marakuja) Takový výborný přesnídávkovy pivko....😁

A to druhé Love '12 NEPA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, redd napsal:

MET vozí i Pogačar (tým UAE)

Dík, je doma a fakt sedí luxusně :cheers: Teď ještě Bezpečnostní senzor Specialized ANGi Crash Sensor a jsem komplet pro letošní dovádění :punk:

To Andrew: Koukám že dnes chodí cyklo Ježíšek, tak ať objevíš hafo nových cest🤙

DSC_6497.JPG

 

DSC_6495.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, co prosím říkáte na kola od značky Sava. Konkrétně se jedná o Sava Barn 4.2 pro holku (1.třída), přijde mi to za ty prachy super, zrovna mají na Alze výprodej 50%. Jasně chápu že i tak na tom mají marži, takže nelze čekat něco extra, ale přesto nad ním uvažuji. Nebo se na to mám raději vyprdnout? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, to si právě teď pročítám (dostává tam Sava velký hejt), ale tam jsou ortodoxní cyklisti a s těmi se naše dcera nemůže rovnat. Jezdí hlavně po silnici, takže nic dramatického. S kotoučema má ale ty, pro mě, nesmyslné velké pláště.

 

Edit: švagr co jezdí na kole doporučuje vzít raději z Bazaru za podobné prachy Superior F.L.Y. 24

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sup FLY 24 je skvelý bajk pre decko. Geometria, výbava aj hmotnosť. Ak je to naozaj za podobné peniaze, bude to lepšia voľba ako supermarketová Sava, aj keď teda ja osobne proti nej na nenáročné poižitie nemám nič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...