Jump to content

Recommended Posts

před 45 minutami, African napsal:

Taky potřebuji nové rukavice, děkuji za připomenutí 😂

Ja hlavně asi i gripy😄 a jinak samozřejmě, rádo se stalo! 😅

Tak jsem po spoustě let zase nandal spdčka a vrátil se do sedla:) Byla to zábava i na mým muzejním kousku. Tak snad se mi podaří najít čas na pravidelnější ježdění jako za mlada:) 

IMG_3500.jpeg

před 7 minutami, Žigi napsal:

Tak jsem po spoustě let zase nandal spdčka a vrátil se do sedla:) Byla to zábava i na mým muzejním kousku. Tak snad se mi podaří najít čas na pravidelnější ježdění jako za mlada:) 

IMG_3500.jpeg

Šjooo...bomber👍😀

před 5 minutami, runner napsal:

Šjooo...bomber👍😀

Na tuhle marzočku jsem tenkrát šetřil dloooouho:))) Jiná doba. 

před 9 minutami, Žigi napsal:

Na tuhle marzočku jsem tenkrát šetřil dloooouho:))) Jiná doba. 

Me too😁 myslím že ještě pořád někde jezdí 

Experti, prosím o radu. Začal jsem trochu rehabilitovat. Bohužel, poškození mých kolen je asymetrické, a tak šlapu docela "našišato", tedy hlavně nesouměrně. Pomůže korekce přes wattmetr. Zatím mám na spd vybrané toto: Favero Assioma DUO-SHI. Někdo něco proti, nebo rada na výrazně lepší produkt? Díky.

Potřebuji oboustrannou. Potřebuji vedet, jak moc rozdílně šlape pravá a levá noha. No, a pak to skrze hlavu a pokyny nohám srovnat. Dlouhodobá záležitost.

Ze obe nohy je mi jasny. Uz to moc nesleduju, ale garmin pedaly driv vyhodnocovaly i slapani do kruhu, resp. kde a kolik danoou nohou tlacis pri kruhovym pohybu. Jinak urcite odchylky mezi L a P nohou jsou normalni :)

před 5 hodinami, Bert napsal:

Potřebuji oboustrannou. Potřebuji vedet, jak moc rozdílně šlape pravá a levá noha. No, a pak to skrze hlavu a pokyny nohám srovnat. Dlouhodobá záležitost.

Berte, Favero mám v silniční variantě několik let, po operaci kolene jsem řešil rozdíl v tlaku na pedál také. Rozhodně neuděláš chybu :)

Taky teď hledám oboustranný wattmetr .. jen se pořád nedokážu dostat přes cenu :( ale k rehabilitaci rozumim, že je to až podřadné … dej pak vědět jak šlape a jak si spokojený 💪

Ted jsou uz ceny v pohode. Ja za prvni oboustranny pedaly powertap daval pres tisic euro. A to mely penize jinou hodnotu nez dnes.

Testuji přes Verticaly nějaké nové trasy, GPS chodí na metr přesně, držák Suunto na kolo drží jak sviňa a solár dnes dobíjí jedna báseň, happy 🤙 Budou nové výzvy a konečně trefím domů 😂

DSC_6483~2.JPG

DSC_6478~2.JPG

DSC_6481.JPG