Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dneska snad bylo povinnost vytáhnout kolo v poslední letní den. Já se nejdřív zkušené narval o posvícení svíčkovou a pak v jednu vyrazil z jihu domů. Aspoň že ten vítr byl občas milostiv 🙂

PXL_20240908_112333947.jpg

PXL_20240908_122421256.jpg

PXL_20240908_180415316.PORTRAIT~2.jpg

strava8895151682676855328~2.jpg

  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Položil jsi moc obecnou otázku, na kterou se nedá jednoduše odpovědět :)

Nejlevnější je stávající mobil s aplikací ... ale to asi nechceš slyšet :). Cokoliv od Garminu (mýho favorita - no flame) má možnost nahrát data na Stravu, takže se dá vybrat podle ceny. Umí to pak samozřejmě i jiný značky - Wahoo, Hammerhead - což už jsou vymakanější přistoje na úrovni Garminu. Jinak to uměj i nějaký modely cyklopočítačů od Cateye. Je to o preferencích a částce, kterou do toho chceš vrazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mobil s appkou je jasnej, myslel sem něco, co bude mít na řidítkách, cenově tak do +/- 2k a potřebuju to mít do pátku doma

Garmin se do toho nevejde (taky ho mám;-)

Co tohle?

https://www.cateye.cz/produkt/cyklopocitac-cat-airgps-gps100-cerna/13160053/06010

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Paw napsal:

Z tohohle bych bral Sigmu, bez hruďáku s hruďákem a se senzorama - https://www.alza.cz/sport/sigma-rox-11-1-evo-sensor-set-d6981288.htm - v Alza dnech za 3229.

EDIT - špatně vidím, na alze maj v ceně jak hruďák, tak senzory

Super, díky, objednáno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu si zase pro radu respektive pro drobné posunutí s výběrem. Hedal jsem tady nejaky zajimavy deal kolem 45 na karbonovou silnici alespon na 105. Ted jsem objevil toto https://www.merlincycles.com/de-de/felt-vr-performance-105-carbon-road-bike-boxed-322759.html

Což cca splňuje moje požadavky, ale je to Felt. Upřímně jsem si doteď myslel, že ta značka je už mrtvá, tak mě to překvapilo.

Alternativní variantou je Giant Defy Advance 2 MY22 (deklaruje sice my24, ale nevěřím tomu, spíš to bude chyba v popisu) za nějakých 43. Stojí to za těch 7 tisíc navíc? Mi ty kola přijdou dost srovnatelné, ale nemám ty silnicky tak nastudované, tak třeba tam je nějaký rozdíl  který jsem neviděl/přehlédl.

Plus teda nenacházím nikde nosnost, která u mě vyhazuje třeba Bianchi, tam se s vahou nevejdu 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Felt je myslim za ty prachy super.. Nevim ty kola, jasný že to bude nějakej "lowcost", ale žádná srajda to snad nebude, spíš ať sou na to případně standardní náhradní díly. Dej sem kdyžtak odkaz na ten Giant.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo.. upřímně řečeno, radši bych šel do toho Gianta. Za pár měsíců nebudeš o tý sedmičce navíc vědět a budeš mít hezčí kolo od top výrobce, nehledě na to že přeci jen od prodejce z ČR. A je za parádní peníze taky.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, jinak jsem otevřený klidně i něčemu jinému, ale rad bych se držel v těchto mezích. Jenom jak jsem kdysi psal, Savu bych úplně nemusel mít. A asi by mi to ani neprošlo "v pelotonu" 😀

jo kdyby byla třeba elektrická 105 za plus 10 oproti tomu giantu, tak to samozřejmě jo, ale když už jsme v mechanice tak mám hlavní požadavek hydraulika a minimálně 105 s cenou kolem 40.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Micey napsal:

Tyjo.. upřímně řečeno, radši bych šel do toho Gianta. Za pár měsíců nebudeš o tý sedmičce navíc vědět a budeš mít hezčí kolo od top výrobce, nehledě na to že přeci jen od prodejce z ČR. A je za parádní peníze taky.

Přesně tak. Ten felt je taky super, ale ten Giant se mi pozdava víc, vzhledově i geo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...