Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

Díky, už jsem zhlédl včera. Jako zajímavé to je. Koukal jsem, že v Helveti už je prodávají s cenovkou okolo 27000. No, vidím a cítím to přesně jako ty, až budoucnost ukáže, jestli to bude trhák, průměrný prodejní artikl Certiny nebo propadák a slepá ulička... Troufám si ale říct, že kdyby toto udělala Omega, byl by to jiný fofr mezi sběrateli a stály by se snad ještě delší fronty než na Moonswatch. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Chronopetr Podle mě to nebude úplně pro každýho, je to pro specifickou skupinu hračiček. Otázka je, jak bude velká. Většinu lidí by ale nenapadlo ani si měnit řemeny. :) 

@gunman Jojo, to už mi řikalo vícero lidí :D

@Michal. Tyjo, žes něco neřek! To je fakt hustý, že z těch pár lidí, co na mě kouká, už jsem slyšel, jak mě někdo potkal ve fitku, v hospodě za barákem, s dětma na táboře a teď už i v letadle. Hustý! :)

@Vit Rádo se stalo. Dvakrát! :)

@Spongebob Nemám, se mi nechtělo tak vopruzovat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, emef napsal:

To je fakt hustý, že z těch pár lidí, co na mě kouká, už jsem slyšel, jak mě někdo potkal ve fitku, v hospodě za barákem, s dětma na táboře a teď už i v letadle. Hustý! :)

Ještě tomu dej chvíli a bude z tebe slavný YouTuber s milionovými příjmy. Já před lety se svým videem neprorazil, asi doba tomu nepřála 😄 

 

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, emef napsal:

@Chronopetr Podle mě to nebude úplně pro každýho, je to pro specifickou skupinu hračiček. Otázka je, jak bude velká. Většinu lidí by ale nenapadlo ani si měnit řemeny. :) 

@gunman Jojo, to už mi řikalo vícero lidí :D

@Michal. Tyjo, žes něco neřek! To je fakt hustý, že z těch pár lidí, co na mě kouká, už jsem slyšel, jak mě někdo potkal ve fitku, v hospodě za barákem, s dětma na táboře a teď už i v letadle. Hustý! :)

@Vit Rádo se stalo. Dvakrát! :)

@Spongebob Nemám, se mi nechtělo tak vopruzovat. :)

Jen nedělej Matouši, jsi kelebrita.
Figuruješ i v posledním Hodinky a Šperky v sekci co nosí slavní (aspoň já tu sekci takto pochopil)

Díky za video o SEIKO Credor, také super, málem jsem ho přehlédl.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

DÍKY za video. Opět pobavilo a bylo zajímavé porovnat, co Matouš nominuje a vyhlašuje, oproti mým vlastním preferencím. Moc jsme se neprotnuli, ale o tom to je 😄. O mnoha, hlavně těch dražších, jsem ani nevěděl. Tak ať je o čem točit i v tomto roce! Ať se daří!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi začnu tím nejostřejším - Moonswatch jako vítěz CHRONO kategorie 😀. Já proti nim nic nemám, ale vítěz této kategorie při produkci tolika krásných hodinek jiných výrobců...zkrátka to by mě vůbec nenapadlo a klobouk dolů, že ses tento názor nebál publikovat, páč věřím, že tohle spousta lidí nezkousne ani jako nadsázku 😉. Kategorie Field a Pilotky - jsou sice vítězky krásné, ale nemůžu si pomoct, krom názvu v nich zkrátka nevidím pilotky 🤷‍♂️. Další překvápko Seiko GMT - jako super, že v té cenovce takové hodinky jsou, ale zase, vedle x dalších mi prostě spadla brada 😁. Že vyhrálo Seiko kategorii Potápky je určitě nejmíň překvapivý, ale za mě jsem opět čekal některou ze speciálek Save the ocean nebo Anniversary (Seiko Prospex "Save the Ocean" SPB299, SPB333J1, apod.).

Ale jak to při anketě říkáš, každý si můžeme udělat svůj žebříček 😉. Nejsem žádný expert, hodinky se mi jen líbí, takže za každé další video budu vždy upřímně rád a stoprocentně ti fandím! Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna ty Moonswatche ovšem Matouš vysvětluje podle mě naprosto přesně, trefně a ať se ten počit lidem líbí, nebo ne, tak je fakt, který se nedá odpárat a to, že tím Swatch přitáhl masu lidí k hodinkám místo dnešního trendu smartek apod. a ruku na srdce, kdo tohle dokázal? Nikdo. Chtěli a stále je chtějí jak hodinkově pozitivní, tak i široká veřejnost a to je prostě super, takže já bych s tím výrokem klidně šel i dál - dal bych je klidně na pozici hodinek roku napříč vším a to právě proto, co ty hodinky dokázali, co představují.
Tak trošku bych řekl, že se s nadsázkou opakuje historie ze 70. let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto chápu, jak to Matouš myslel a naprosto bez diskuzí uznávám jeho volnou ruku při vyhlašování svých vítězů. Pro mě ale Moonswatch nikdy Best Chrono of the Year nebudou 😉. Ať už mají jakýkoliv komerční úspěch, prostě plastové quartzky v mém chápání "Best of" v oblasti hodinářství nemají místo. Možná bych je vlastně klidně viděl jako vítěze poslední kategorie 😀.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ale Ručičky roku nikdy nekomunikoval jako "best of hodinářství", ale jako zajímavý kousky, který se urodily v tom danym roce. Kdybychom šli po hodinařině, tak půlku těch věcí můžem vyházet. :) na druhou stranu ne každej den má člověk náladu na pořádnou hodinařinu, ale chce si dát na ruku prostě něco, co mu udělá radost – jedno jak. A toudle optikou jsem prostě musel ty Moonswatche zmínit, protože tendleten "náš" pocit dokázaly najednou předat lidem, který o tom předtím neměli vůbec tucha. A spousta "z nás" si je taky pořídila, protože prostě proč ne, jednou za týden, za měsíc si chci vzít na ruku žlutý plastový hodinky a mít v pi*i :)

Jinak co se Seiko diverů týče, tak já dlouhodobě preferuju standardní kolekce nad těm speciálníma, limitovanejma a všema ostatníma. Ty tvoje zmíněný jsou supr, ale vopravdovou sílu pro mě má jenom model, ve kterej má koule v masovym provedení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...