Přejít na obsah

Bulgari Octo Finissimo Satin


Doporučené příspěvky

Na tyhle jsem se těšil už od uvedení v lednu a byla jen otázka než je koupím :) 

Průměr 40mm, tah 30mm, 100wr a šroubovací korunka, 6.40mm tloušťka, platinový mikrorotor, 60h rezerva a jako správný HH to nemá hacking :D 

Neskutečné pouzdro které jakoby bylo vysekané z kamene (dle marketingové pohádky je údajně inspirací Maxentiova bazilika), široký tah, krátký L2L (46mm), na ruce sedí jako velmi tenký náramek. Zajímavostí je také to že po přiložení telefonu k záruční kartě se pomocí NFC nabídne možnost navštívit webovku na které jsou veškeré informace o hodinkách jako kde a kdy byly pořízeny a zbývající záruka.

Focení mi zas tak moc nejde tak alespoň takhle:

FIW0oxp.jpg

 

GIuBxL5.jpg

QBbBZN0.jpg

TYFkCwP.jpg

YIcg8l9.jpg

lx8rwrg.jpg

h4hTjCV.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 minutami, villain83 napsal:

Neni to uplne muj salek kavy, ale ten stroj😍

Jinak teda ja vubec netusil, ze to pouzdro ma "jen" 40mm, ackoli je mi jasny, ze tim atypickym tvarem pusobej mnohem vetsi. 

Hele ber že je to čtverec, Monaca jsou 39mm a schodnem se že díky čtverci je to velikostně jinak než kulaté 39mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Exiztence napsal:

Hele ber že je to čtverec, Monaca jsou 39mm a schodnem se že díky čtverci je to velikostně jinak než kulaté 39mm

Jasne, o tom prave mluvim, ty hrany proste klamou telem, mimochodem, to pouzdro je fakt masakr, tam je tolik detailu, ze clovek nevi, kam driv koukat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto geniální kousek. Mě uchvátily už když jsem si zkoušel skeleton verzi v pařížský. Krom skvělý strojovny a originálního pouzdra s náramkem (což je dohromady skoro umělecký dílo) se mi líbí, že je to takovej "under the radar" kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Radek124 napsal:

Wow, tak takovou parádu bych u notorického Rolexáka jako Ty nečekal - gratuluju a ať Ti ty fazetky dělají radost :speak_cool:

Viděl jsem už Mitakovy (o něco vyšší) černé, ale v tomhle provedení ten geometrický motiv opravdu vynikne i na placce :rolleyes:

Fazetky je moje :D čím víc fazetek tím víc Adidas. 

před 8 minutami, ragu napsal:

Naprosto geniální kousek. Mě uchvátily už když jsem si zkoušel skeleton verzi v pařížský. Krom skvělý strojovny a originálního pouzdra s náramkem (což je dohromady skoro umělecký dílo) se mi líbí, že je to takovej "under the radar" kousek.

Hele já se dlouho rozhodoval mezi původní pískovanou verzí a novejma s broušeným povrchem (a taky o 1.25mm tlustší), nakonec vyhrála broušená ocel pro kterou hovoří taky trochu nižší cena (skoro o 3 tisíce eur dle ceníku) a taky šroubovací korunka, přeci jen kolik automatů o tloušťce 6.4mm má šroubovací korunku a 100WR :D Před pár lety jsem měl na ruce JLC Master Ultra Thin Manual ( https://www.prestigetime.com/item/Jaeger-LeCoultre/Master-Ultra-Thin-Manual-38mm/1348420.html ) což jsou manuály s 6.31mm tloušťkou a říkal jsem si tyvoe tenčí už to snad nejde, no a dneska mám automaty které jsou vlas tlustší navíc s použitelnou vodotěsností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, i fotky jsou dobré, přimlouvám se za další.
 

 
před 4 hodinami, Exiztence napsal:

Prej je tam 110 fazetek, ale nepočítal jsem to :D 

Počkejte, co na to řekně Jeronimo ...

před 4 hodinami, Exiztence napsal:

Hele já se dlouho rozhodoval mezi původní pískovanou verzí a novejma s broušeným povrchem ....

Myslím, že toto je praktičtější volba pro případné rozleštění.
To pískování se mi líbí víc, ale asi je to při škrábnutí neopravitelné.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byste s nima někdo na srazu museli fest jebnout o jiné (někteří zdejší holt mají v rukách nasráno, když mají popito), aby leštěnky od kolegy Exiztence musely do lázní k Jeronimovi :speak_cool:

Škoda že na tom ultratenkém cifru už nezbylo místo ani na kapku luminovy - už u Snowflake mám s absencí luminiscence problém a na tmavém podkladu už by to pro mě byla definitivně diskvalifikující záležitost -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

To byste s nima někdo na srazu museli fest jebnout o jiné (někteří zdejší holt mají v rukách nasráno, když mají popito), aby leštěnky od kolegy Exiztence musely do lázní k Jeronimovi :speak_cool:

Škoda že na tom ultratenkém cifru už nezbylo místo ani na kapku luminovy - už u Snowflake mám s absencí luminiscence problém a na tmavém podkladu už by to pro mě byla definitivně diskvalifikující záležitost -_-

Na srazy se berou neinvestiční suby ne?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Dlouho jsem tuhle značku přehlížel spíš jako nepříliš hodinkový luxus brand. Až do roku 2014, kdy jsem tu představoval novinku Bulgari Octo Maserati 100th Anniv. Limited Edition vydanou ke stému výročí automobilové značky. Tenkrát jsem se více začetl i do výrobního procesu značky Bulgari. Byl jsem velice překvapen a změnilo to můj postoj vůči ní. Moc gratuluju ke krásným hodinkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Daemonultimate napsal:

 Dlouho jsem tuhle značku přehlížel spíš jako nepříliš hodinkový luxus brand. Až do roku 2014, kdy jsem tu představoval novinku Bulgari Octo Maserati 100th Anniv. Limited Edition vydanou ke stému výročí automobilové značky. Tenkrát jsem se více začetl i do výrobního procesu značky Bulgari. Byl jsem velice překvapen a změnilo to můj postoj vůči ní. Moc gratuluju ke krásným hodinkám.

Já myslím že za posledních 5 let do toho šli po hlavě a vyjelo hodně zajímavých kousků, dávají do takového betonového hranatého (alespoň mi to připomíná ty pískovaná pouzdra) nebo karbonového pouzdra HH komplikace jako turbo nebo minute repeater typické pro kulaté zlaté hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...