Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Americkej napsal:

Pořád zemřel člověk, tak bez ohledu na válku vax/antivax byste měli projevit alespoň elementární slušnost. Zlehčovat cizí smrt je ubohý. Já osobně považuju smrt za jedinou světskou spravedlnost, vezme si nás všechny bez rozdílu. I ta sousedka byla něčí žena, matka a bude někomu scházet.

Hele a šíříš lež nebo pravdu?  🙂 Jestli to tedy  nebyla Tvoje sousedka a ty nejsi doktor, který prováděl pitvu a následně si neviděl výsledky analýzy protilátek a jejich objem atd,  je to dle mého jen plácnutí do vody a klasický Hoax, kde tedy obhajuješ něco co se vůbec nemuselo stát a je to stejné jako zjevení https://cs.wikipedia.org/wiki/Zjevení

Všichni si povídají a nikdo to neviděl a dále a dále se odvolávají na někoho co "něco" (od někoho) slyšel.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nešířím ani jedno, v tomhle případě. Pokud zdejší člen napíše "zemřela mi sousedka", beru to jako fakt. Šířit bych tu chtěl akorát lidskej přístup, který se tu se stoupající agresivitou vytrácí. Docela jsi mne Míro otrávil, jdu si po týdenní abstinenci nalejt... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud zdejší člen napíše, že ona sousedka zemřela na příliš mnoho protilátek půl hodiny po příchodu domů (takže třeba hodinu a půl po očkování), pak z něj vypadne, že to říkala sousedka jeho matce, tak mám důvodné pochyby i o tom, zdali ta paní vůbec zemřela. Jo, @Americkej - ťuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BertA kdyz jsou cisla s umrtim na covid, tak nemas nad zverejnenym cislem zadne pochybnosti? Ackoliv se pitva cca 1 z 10, a to kdovi, jestli vubec…

Kazdopadne s tim, povidala sousedka, nebo znama, taky nesouhlasim. 
Kazdopadne cisla mrtvych na covid vsichni vi, ze jsou extremne zkreslena. Protoze pak by se musel pitvat kazdy zemrely clovek s covidem a to samozrejme neni mozne. 
Takze ty pochybnosti o zemrelych jsou na obou stranach. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Marfael napsal:

@BertA kdyz jsou cisla s umrtim na covid, tak nemas nad zverejnenym cislem zadne pochybnosti? Ackoliv se pitva cca 1 z 10, a to kdovi, jestli vubec…

Kazdopadne s tim, povidala sousedka, nebo znama, taky nesouhlasim. 
Kazdopadne cisla mrtvych na covid vsichni vi, ze jsou extremne zkreslena. Protoze pak by se musel pitvat kazdy zemrely clovek s covidem a to samozrejme neni mozne. 
Takze ty pochybnosti o zemrelych jsou na obou stranach. 

Asi presvedcivejsi jsou trendy….. prvni pololeti 2021 oproti prvni pololeti 2020 narust umrtnosti v CR o vice nez 30 procent, nejvice v breznu. V chripkove epidemii taky nikdo neresi s chripkou nebo na chripku….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, geometr napsal:

Já vidim podivnou diskuzi vyvolanou jedním řekněme neuváženým příspěvkem.

Pokud myslis i me prespevky:

Pak mi, prosim, doloz, ze zemreli vedeni na umrti covidem, jsou skutecne zemreli na covid. Coz znamena pitevni nalezy. 
Stejne tak nemuze nikdo tvrdit, ze nekdo zemrel po ockovani, pokud to nepotvrdi pitva. 
Na stejnem principu funguji kriminaliste a dalsi odvetvi. 
Pouze jsem upozornil na to, ze polud nekdo legitimne zpochybnuje umrti na ockovani, musi logicky zpochybnit i umrti na covid, protoze drtiva vetsina neni dolozena. To neni nic proti nicemu, ale fakt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Marfael napsal:

Pokud myslis i me prespevky:

Pak mi, prosim, doloz, ze zemreli vedeni na umrti covidem, jsou skutecne zemreli na covid. Coz znamena pitevni nalezy. 
Stejne tak nemuze nikdo tvrdit, ze nekdo zemrel po ockovani, pokud to nepotvrdi pitva. 
Na stejnem principu funguji kriminaliste a dalsi odvetvi. 
Pouze jsem upozornil na to, ze polud nekdo legitimne zpochybnuje umrti na ockovani, musi logicky zpochybnit i umrti na covid, protoze drtiva vetsina neni dolozena. To neni nic proti nicemu, ale fakt. 

😱Tvl, to je logika... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt divná doba. Tak mu to asi matka řekla, že sousedka povídala. Se na to dá normálně lidsky napsat... hele vole, není to nějakej blábol? Tu spolu sdílíte několik let prostor a najednou se nedokážete ani o prdu bavit jako lidi.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne, tohle je samozřejmě naprosto přirozená, a dle mého názoru i správná reakce. Ale představ si zmateného člověka, špatně odlišujícího realitu a fikci, který si přečte toto ultimativní Kozovo prohlášení:

Sousedka minuly týden dostala třetí dávku a půl hodiny po příjezdu domu zemřela. 
Měla v sobě moc protilátek a tělo to nezvládlo.

 Zvláště ta druhá věta je fakt výživná. Tomuhle opravdu na Chronomagu nedám prostor.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, geometr napsal:

Já vidim podivnou diskuzi vyvolanou jedním řekněme neuváženým příspěvkem.

Ak myslíš môj ftípek, tak neuvážený nebol. Nemal v úmysle robiť si srandu z úmrtia konkrétneho človeka. Mám už za sebou pohreb v rodine a aj strach o blízkych. Chcel som vec trochu odľahčiť, nevyšlo.

Kovidová doba, debatujeme a hádame sa tu vo virtuálnom priestore. Potom človek vylezie von a nestíha sa diviť, kde je zdravý rozum. Ľudia sa tlačia v obchodoch s rúškami na pol žrdi, vozia sa v paneláku spoločne so susedmi vo výťahu hore bez. Človek sedí v gate na letisku, kde aziati sedia s respirátormi a nemajú problém, polovica európanov má obyčajné rúška a z toho polovica stiahnuté pod bradou, na výzvy posádky nasadiť si respirátory nereagujú, pochopia až pri nevpustení do lietadla. A my tu riešime, či niekto zomrel s covidom, alebo na covid. Fakt občas veci nechápem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle bych si dovolil doplnit jednou osobní historkou. Bohužel, asi tak před měsícem jsem se musel v rámci širší rodiny zúčastnit pohřbu. Zesnulá byla opravdu fajn paní, takže v obřadní síni jednoho maloměstského krematoria se sešlo asi tak sto lidí. Všichni v rouškách, dle poučení obřadníka. Těsně před začátkem obřadu jedna pí-a pronesla: vždyť jsme tady jedna rodina, tak bychom si snad mohli sundat roušky. To fakt nepochopím. Načež polovina lidí si roušky (respirátory) fakt sundala ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...