Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 19 minutami, hopa26 napsal:

mtruelle: a já bych Tě poprosil, existuje někde nějaká studie nebo údaj, kdy se necha "laicky"  říct, že když má někdo tolik a tolik protilátek, nedostane covid znova a když už má hodnutu protilátek tolik a tolik, bylo by dobré se nechat přeočkovat? 

ptam se proto, ze už mám za sebou druhé zjišťovaní protilátek, zítra na něj půjde i mamka a manželka. 

díky.

Nic takového neznám, kdyby na tom panovala shoda, tak se to bude uznávat v celé Evropě... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 20 minutami, Moty napsal:

jsem laik, ale logicky usuzuji, že protilátky co stačí Tobě nemusí stačit manželce a obráceně, je to prostě individuální jako je člověk

Souhlas. Navíc opět připomeňme, že protilátky jsou jen jedna ze součástí imunitního systému. Takže (ne)existenci takových studií nemám ověřenou, ale hledání nějakého "zlatého čísla" mi moc nedává smysl... Nemluvě o tom, jestli Hopovo "nedostanu covid" znamená nenakazím se vs. nakazím se, ale nebudu mít příznaky vs. budu mít příznaky, ale nebudu mít těžkej průběh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlim. 

Po prodělaném kovidu jsem se nechal testovat na protilátky-ještě pred očkováním.  Měl jsem poměrně nízkou hodnotu, což dle pani doktorky z laboratore značilo, že jsem měl průběh mírný.

U mamky a manželky, které jsem nakazil už to bylo o dost složitější. Mamka průběh ukrutnej, manželka bídnej. 

No a teď zhruba za 2 měsíce budu rok po prodělání a 6 měsíců po očkování. Takže jsem si v pondělí znova došel na test krve, abych do sebe necpal třeba  3 dávku vakcíny zbytečně. Hodnoty jsou hodně hodně vysoké, což dle laboratoře kam jsem dnes volal může značit, že jsem ho prodělal znova (nevím o tom) nebo očkování nabudilo organismus po prodělaném kovidu poměrně zásadně a v čase moc nekleslo. Takže jakože dobrý a chtěl sem prostě vědět, zda až si třeba za 3 nebo4 měsíce dojdu znova zjistit protilátky budu znát hodnotu, kdy si posilující davku nechat aplikovat.

 

Screenshot_20211116-214430_Adobe Acrobat.jpg

Screenshot_20211116-214456_Adobe Acrobat.jpg

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S rozhodnutím Ti pomůže rozbor protilátek za ty 3-4 měsíce, jakýkoli závěr nyní bude jak věštění z koule, ale pořád Ti to neřekne, už máš málo, jdi na další dávku, protože každej má jiný málo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

…takovej dotaz… co byste doporucili cloveku, kterej mel akorat narok na treti davku, ale zrovna zjistil, ze je pozitivni…? Jak dlouho po ‘uzdraveni’ je vhodny na tu treti injekci jit? Nebo je to jedno? Muze nastat nejakej problem? Jedna se o cloveka, kterymu je uplne jedno, co mu pichnou, pac je mu jasny, ze to stejne chyti, jako treba prave ted, :), chce mit jen v cajku ty qr kody a nic neresit… takze zjistovani protilatek atd je asi nesmysl… tak spis fakt jen jestli se to picha normalne hned, nebo je potreba nejaka prodleva…?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Pirx napsal:

…takovej dotaz… co byste doporucili cloveku, kterej mel akorat narok na treti davku, ale zrovna zjistil, ze je pozitivni…? Jak dlouho po ‘uzdraveni’ je vhodny na tu treti injekci jit? Nebo je to jedno? Muze nastat nejakej problem? Jedna se o cloveka, kterymu je uplne jedno, co mu pichnou, pac je mu jasny, ze to stejne chyti, jako treba prave ted, :), chce mit jen v cajku ty qr kody a nic neresit… takze zjistovani protilatek atd je asi nesmysl… tak spis fakt jen jestli se to picha normalne hned, nebo je potreba nejaka prodleva…?

V týdnu jsem vezl mámu na Bulovku na ten mono.....koktejl. jej ročník 1945

Tři dny po  skočení šesti měsíční  proluky po druhé dávce. Za tři dny měla jít na třetí dávku.

Doktor ji řekl za mé přítomnosti, že kdyby nedostala  ten mono....... koktejl tak by na třetí dávku měla jit tři měsíce po ukončení prodělaného Covidu. Takhle prý již třetí dávka netřeba.

 

Konec hlášení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen hlášení, 3 dávka za mnou, z jídeláku jsem vybral Modernu, včera trochu blbě, bolí ruka u vpichu, jinak o.k. byl jsem v Horních Počernicích LRS Chvaly. Dorazil jsem cca 10 minut před začátkem pracovní doby po polední přestávce a přede mnou 3 lidi, pohoda. Jen mě trochu překvapilo, že se dává půlka, ale prý to maká stejně, tak snad to bude mít smysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2021 v 13:01, tombas napsal:

@Pirx já bych doporučil teď nic nepíchat a nechat si vystavit potvrzení o prodělané nemoci, které platí 6 měsíců a teprve pak si nechat zjistit hladinu protilátek a případně přeočkovat.

nerýpu ale zajímá mě, proč zjišťovat protilátky když to stejně nikoho nezajímá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, pebe napsal:

nerýpu ale zajímá mě, proč zjišťovat protilátky když to stejně nikoho nezajímá?

To jen pro vlastní potřebu a až před případnou třetí dávkou, obzvlášť po znovu prodělané nemoci. Taky se může ukázat, že hladina protilátek je tak vysoká, že třetí dávka není nutná. Nejde o to, jestli to někdo uznává. Teď ne a za půl roku možná už všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2021 v 13:03, long napsal:

V týdnu jsem vezl mámu na Bulovku na ten mono.....koktejl. jej ročník 1945

Tři dny po  skočení šesti měsíční  proluky po druhé dávce. Za tři dny měla jít na třetí dávku.

Doktor ji řekl za mé přítomnosti, že kdyby nedostala  ten mono....... koktejl tak by na třetí dávku měla jit tři měsíce po ukončení prodělaného Covidu. Takhle prý již třetí dávka netřeba.

 

Konec hlášení

CDC a ČVS doporucuje podani treti davky i po podani MoAg za 3 mesice. Pan doktor asi z nevedomosti informoval nepresne.

Upraveno uživatelem mtruelle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, DavidLC napsal:

Jen hlášení, 3 dávka za mnou, z jídeláku jsem vybral Modernu, včera trochu blbě, bolí ruka u vpichu, jinak o.k. byl jsem v Horních Počernicích LRS Chvaly. Dorazil jsem cca 10 minut před začátkem pracovní doby po polední přestávce a přede mnou 3 lidi, pohoda. Jen mě trochu překvapilo, že se dává půlka, ale prý to maká stejně, tak snad to bude mít smysl...

Dneska jsem byl u svojí praktické lékařky, dali jsme na to téma řeč a doporučila mně taky jako třetí bodlo Modernu, mám dvakrát Pfizer. Prý je to teď vřele doporučováno, třetí dávku změnit a Moderna jako třetí dávka že je lepší/účinnější ...
Už tady asi o tom byla zmínka, tak ještě pohledám, jinak jsem měl v úmyslu jít na třetího Pfizera.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20211126_184740.thumb.jpg.013ff7e627172998439cf44513ea3255.jpg

Jsem příznivec očkování a přál bych si, aby bylo co nejúčinnější. Nicméně se mi "líbí" kreativita, s jakou byl vytvořen tento graf. Stačí očkované rozdělit do dvou skupin a hned to vypadá mnohem, mnohem líp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...