Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

V 12. 9. 2022 v 21:11, t2 napsal:

Já je nemám. Ale podle videí na YT to je pěkná sr@čka. Sklíčko poškrábe i zavření do orig krabičky, tlačítka se rozpadaj a ruku ti to obarví. Retail je přepálenej. A ani to nejde koupit. No radši řádné Irony Swatch za polovic ti poslouží lépe.

Stejně už ten hype upadá. Trh už bude nasycený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 910
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 20. 8. 2022 v 22:28, gunman napsal:

ve čtvrtek jsem byl v Benátkách a kompletní sestavu tam měli ve vitrínce. Říkám si - nepotřebuju je, ale takovej dárek z dovolený, ty černý vypadaj pěkně, dcera se ptá, co stojí, prý 250 EUR, tahám kartu a nene mistr máme jen tyrkysový a růžový - tak nic no

Jéžiš, žes mi jšdny růžové nevzal. Dal bych je holce k Vánocům. My byli v Benátkách na jaře, kolekce vystavená ve vitríně, ale skladem nemají nic, že mám přijít za týden, tak říkám, že za týden tu fakt nebudu.. 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 9. 2022 v 13:04, JayT napsal:

Jéžiš, žes mi jšdny růžové nevzal. Dal bych je holce k Vánocům. My byli v Benátkách na jaře, kolekce vystavená ve vitríně, ale skladem nemají nic, že mám přijít za týden, tak říkám, že za týden tu fakt nebudu.. 😕

Jakože teď už je to fakt bída. Už i cena na retail šla dolů. lidé nakoupili a stejně zjistí, že za tu cenu lze pořídit mnohem hezčí hodinky, které vydrží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 4. 9. 2022 v 3:22, roberthonzik napsal:

Jj jsou vždy fuč. Třeba 2 ks Mercury a vždy je vlastně první člověk z fronty hned vezme. 

Ono to tak uplne nie je. Vzdy plati jeden človek jedny hodinky. Dokonca 2 ks, akože 1ks ty a jeden manželka nemôžeš zaplatit jednou kartou. Aspon ja som mal takú skúsenost z Benátok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 7. 2022 v 7:54, AndyAaron napsal:

Mne nevadi, pokud promoci jednoho produktu zaroven podpori neco jineho ze sveho portfolia. Me rozciluji ty tanecky kolem nejprve velkohubych prohlaseni a pak dostupnosti - nedostupnosti. Nepotrebuju chodit k AD ve smokingu. Rad bych proste prisel do boutique, vyzkousel, co se mi libi, zaplatil a spokojene odesel ;) 

To prist, vyskusat, zaplatit a odist by sa mi pacilo zvast u Rolexu😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...