Přejít na obsah

Damasko - novinky


Heky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 361
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jako von se mi ten cifr a rucky z novyho modelu libej, ale aspon zeptat se me teda mohli:)

Mě jednou překvapilo, že mi v rámci servisu u IWC vyměnili korunku s rybkou za korunku s pečetí a už jsem hodinky nevnímal jako autentický. Nicméně původní korunku přiložili a mechano mi jí přetěsnil a vrátil...

Tohle je zu viel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem to s Miceyem probiral, a za sebe musim rict, ze nove rucky i cifr se mi libi hodne. A taky je treba vzit v uvahu, ze se staryma ruckama byl u jednoho majitele opakovany problem. Takze to treba vychytali s novyma ruckama a zmenili nejen mirne vzhled, ale i technologii. Ja jsem vlastne skoro doufal, ze tam pri vymene to nove nadobicko daji. Vlastne facelift na naklady vyrobce. Myslim, ze tohle by se melo spise ocenit a ne na tom pristupu hledat hnidy. Za me tedy jednoznacne oba palce nahoru. To pouzdro je za tu dobu netknute, coz je samo o sobe z rise pohadek a ted, kdyz to ma faceliftovany ksicht, tak jsou to de facto nove hodinky, ktere patri jen novemu majiteli a nejsou okoukane nejakym blbym Ślązakiem. :-) Ty hodinky ted nemaji chybu.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni uz ty stare asi proste nemaji. Tech hodinek se proda par a uz naskladnili novy material. Asi si nenechali stare dily. A nebo tam proste fakt podle servisnich zasahu identifikovali slabsi mista a stary cifr tam uz nedaji ani za nic, bo vi, ze tam byl nejaky nedomysl. Kdo vi. Ale napsat a zeptat se asi fakt mohli. Ale zase tohle nejsou vintazni Pateky, ktere by faceliftem ztratily na hodnote. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadlo to dobre, Micey si je bude uzivat. Fakt je ten, ze mohli dat vedet co budou menit. Na druhou stranku, pokud nemaji starsi verzi, info o vymene za novy cifr a spol., by nic nemenilo na veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dost, ale jelikož výborný řečník Hasňa dal dva palce nahoru, dávám tři :-) Takhle zásadní zásah do hodinek nesdělí majiteli pouze dement, toť můj názor, ale co, nejdůležitější je, že Micey je spokojený a to se počítá, proto ty tři palce. Hodinky jsou to krásné, tak ať ti pěkně slouží...konec dobrý, všechno dobré :-) A příště pro hodinky pouze s lupou, aspoň já to tak dělám a v minulosti např díky tomu objevil chybu i na úplně nových Béčkách u AD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako von se mi ten cifr a rucky z novyho modelu libej, ale aspon zeptat se me teda mohli:)

RenderedContent-6C3251BB-D855-4F71-AA91-32994FDDA614.JPG

V tom Damasku jsou drzý jak vopice. Měli by ti dát jako omluvu tu jejich klíčenku nebo aspoň obyčejný DA.

Zřejmě byly jen 2 možnosti. Nechat ty hodinky jak jsou nebo využít Modellpflege. Vyřešili to za tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...