Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Kluci, můžete mi prosím poradit?

Jsem jablkem nepolíbený, respektive nedávno jsem pořídil iphone a zatím se sžívám. Taky bych chtěl zkusit ipod nano 6, případně možná shuffle. Pořád ale někde narážím na různost konektorů na sluchátka u těchto ipodů. Jak to tedy je? Jdou do toho sluchátka s klasickým jackem 3,5mm, nebo ne a je třeba mít jen origo? Díky moc.   

Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahuju prostřednictvím programu Dokuments (Readdle) a stažený soubor pak (v případě potřeby) přesunu do VLC přehrávače.

 

Ale moc komfortní to není a hlavně v Documents je do záložky Downloads nutné zadat přesný odkaz/adresu na zdrojový soubor na Ulozto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak Nano tak Shuffle maj klasickýho jacka, takže sluchadla připojíš dle libosti.

Osobně bych se ale na iPod dneska už asi vyprdnul a na sport raději pořídil obal na iPhona a tahal ten.

Tahat mobil v  obalu je fakt největší opruz co může být.

2 roky mam Shuffle a naprosto paráda, sice dráty od sluchátek, ale pohodička. Nepřekáží a připíchneš ho kamkoliv. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdolky/holky. Já zas rači armband s iPhonem a bezdrátový sluchátka. Co jedu Spotify sem muziku do telefonu nesynchronizoval a nechtěl bych se s tim pachtit ještě na dalšim zařízení (iPod).

Mam vyzkoušený obojí, taky jsem dřív běhal s iPhonem na ruce.

20km s ním bylo fakt utrpení, pak už jsem se naučil během běhu po 5 km přehazovat mobil na druhou ruku. Jak řikam opruz :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grabovat streamy tabletem jsem nezkoušel, ale pokud už ten film jednou dostaneš do počítače s Itunes, na FTP a nebo na nějaký cloud, dostaneš ho i do úložiště přehrávače v iOS...

 

Ad sluchátka: Já, manželka i děcka už jsme (bez ironie) dorvali tolik drátových sluchátek, že u mě při nákupu projde už jedině Bluetooth. Historicky osvědčené audiotechnologie (gramodeska, kazetofon stereofoniczny, discman, harddiskový iPod i při pohybu chrastící audio jacky) samozřejmě dál fungují, ale ve spoustě situací jsou překonané a zaslouží si modernější náhradu. A kdybych nedejbůh pojal potřebu jak to pako klusat a roztloukat si u toho mozek "tuc-tuc", šlo by o jednu z mála aplikací kde by mi zmiňavané japkohodinky (i kvůli integrované kontrole tepu a GPS trackingu) dávaly smysl...  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to právě myslel s těma filmama tak, abych ten počítač s iTunes mohl vynechat. Teď mam process flow: obsah -> Mac -> iTunes -> iPad (AVPlayer HD) -> Apple TV /// a rád bych jel: obsah -> iPad -> Apple TV. Buď vše v jedné appce (stáhnu-přehraju), nebo appky dvě (stáhnu v jedné, přesunu do a přehraju v druhé).

 

Co jsem přešel na Spotify, fotky a zálohy mam v cloudu, hry už (zas) nehraju a vše ostatní taky obstarám na placce, zjišťuji že Maca mam vlastně jen na správu filmového obsahu :)

 

Jinak sluchátka už taky jedině bezdrát. Nedávno jsem pořídil Marshally a nemůžu si to vynachválit.

Vlastně i doma už jedu muziku jen bezdrátově :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel náhodou někdo toto na iphone? https://www.fotoskoda.cz/zeiss-exolens-makroobjektiv-pro-iphone-6-6s-6-plus-6s-plus/#/tab/description

Je to za raketu, ale kdyby výsledky stály za to, tak bych nejspíš pustil nějaké zlaťáky :) Už nějakou dobu uvažuju vylepšení foto schopností iphonu, protože stejně v 90% fotím vše právě s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje možnost, jak do iPadu stáhnout film přímo např. z ulož.to? Našel jsem slibně se tvářící appku NPlayer, kde to vypadalo, že to půjde, ale pokaždý se stáhne jen párset kilobajtový soubor. Infuse taky nic.

 

Uloz.to ma nejakou aplikaci v appstoru. Ale nezkousel jsem ji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluk chce nějaký malování do iPadu. Poradíte mi něco free?

 

Paper, SketchBook (Autodesk), Tayasui Sketches, Adobe Ideas, Bamboo Paper, ...

(některé z nich mají i Pro verze, ale klukovi pro začátek bude nejspíš stačit i základní) 

Upraveno uživatelem Tea
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, o olloclip jsem původně i uvažoval a ten není nic extra, což jsem si přečetl i v té tvé recenzi, ale říkal jsem si, že todle by mohlo být o nějaký řád dále, tuplem za ty prachy, ale jestli nebude, tak to rozhodně nemá cenu, přece jen to nestojí zrovna málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...