Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Na X nemám (respektive firma mi ho nepořídí) a stejnak bych se o něj bál. Myslel jsem si na tu osmičku, ale zazdili to tim sklem vzadu - doufal jsem, že pudou spíš do neklouzavosti, neškrábatelnosti a menší rozbitnosti.. prostě taková maličko odolnější varianta oproti luxusní X. Vzhledem k tomu, že jenom letos mám už třetí sklo, nevim, jak by se v práci dívali na účty za rozflákanej skleněnej zadek:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježkovi voči, ty děláš jako bych ho a priori pomlouval.

 

Naopak, já si ho koupil a jsem s ním spokojen, v rámci mezí, no, více méně.

Ja mam S8 a je to naj telefon aky som kedy drzal v ruke. Jediny fail je bixby, to skutocne je na lager. Citacka prsta funguje perfektne a je aj na lepsom mieste ako u starsich modelov. Keby mal note8 dedikovany sd slot tak zaplatim aj cennikovku..

 

Deti maju apple tak to trochu sledujem, ale pozeram, ze velkovezir ovocnej cirkvi definitivne priznal, ze je kastrat bez guli, zato ho bavi pocitat revenue. Jak som nemal rad Jobsa, ale ten chlapik vedel co chce a vedel riskovat. Tito si len honia pred zrkadlom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je výborný, jak se tady periodicky, vždy po uvedení nějakého nového produktu, hromadí výkřiky o tom, jak je to na hovno, kdo si to všechno nekoupí, jak je to drahý, jak jde Apple do kopru...jsem myslel, že z toho už lidi vyrostli. 

Přesně! Teď už neni kůl o něčem psát, že mi to přijde blbý, mnohem víc je psát, že jsou ti, kterejm se něco nelíbí, malý děti a tak. Zas to všem natřel:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu, že pro toho, kdo má 7 tam moc funkčních důvodů k upgradu není, ale kdo chce, důvod si vždycky najde :)

 

ad Panedge - pubescentní dítě nemám, ale potvrdilo se, že amíci jsou jako děti, protože zrovna emoji je na keynote celkem zaujaly (!?)

 

jinak atmosféra v sále nic moc, fail s Face-ID pobavil, stane se, furt lepší naž modrá smrt u MS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě teda Xko palec nahoru. Ono moc nevím co už by tam šlo dát dneska víc:-) Ty malý rámečky za mě vypadají líp než kdyby to bylo celý jen jeden velký displej, jen doufám, že ten nerez nebude tak náchylnej na mikroškrábance jako třeba starý iPody. Trochu se ale bojím toho odemykání, u mě většinu času leží telefon na stole v kanclu, prostě tam dám jen občas palec a zkontroluju, abych s ním musel jakkoliv jinak manipulovat (tady třeba nechápu tu čtečku na zádech). Kdybych ho musel pokaždý vzít nebo se nad něj nějak naklánět, to bude peklo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Deti maju apple tak to trochu sledujem, ale pozeram, ze velkovezir ovocnej cirkvi definitivne priznal, ze je kastrat bez guli, zato ho bavi pocitat revenue. Jak som nemal rad Jobsa, ale ten chlapik vedel co chce a vedel riskovat. Tito si len honia pred zrkadlom.

 

 

kde to chceš podepsat?  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam S8 a je to naj telefon aky som kedy drzal v ruke. Jediny fail je bixby, to skutocne je na lager. Citacka prsta funguje perfektne a je aj na lepsom mieste ako u starsich modelov. Keby mal note8 dedikovany sd slot tak zaplatim aj cennikovku..

 

Deti maju apple tak to trochu sledujem, ale pozeram, ze velkovezir ovocnej cirkvi definitivne priznal, ze je kastrat bez guli, zato ho bavi pocitat revenue. Jak som nemal rad Jobsa, ale ten chlapik vedel co chce a vedel riskovat. Tito si len honia pred zrkadlom.

Děkujeme za názor a posíláme klíčenku:-)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda neviem, čakal som, že apple dakáže schovať tú čočku fotoaparátu do tela telefónu. Stále som v to nejak tajne dúfal. Skutočne by tak ohromne všetkým vadilo, keby ten telefón bol o 2mm hrubší (a kompenzovali by to o štvrtinu vyššou kapacitou baterky)? Beztak ho väčšina z nás nosí v obale práve kvoli tomu, aby sa nevyklal na rovnej ploche. Už mi trošku vadí, že tú vystúplu čočku ľudia trošku akceptovali a odteraz to bude tak. U telefónu za 35k mi to proste vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...