Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Ja jsem to vyhlizel hlavne kvuli tomu Carplay, jinak zmeny moc nepozoruju...barvy/kontrast vubec (6s), ale ja jsem obecne na tyhle veci dost slepy. Co jsem zaznamenal bylo u sms, ze se mi aktivoval radek s aplikacema, jejichz obsah jde (asi) vkladat do zprav. Jsou tam nejake ty ksichty z her, poznamky z Evernotu a tak. To jsem predtim nemel/neznal. Ale naucil jsem se ten radek skryt a dokonce i pridat/ubrat, co se bude nabizet (na me vykon!). Hned po aktualizaci na iOS12 to teda pri tech upravach padalo, presto ty upravy probehly. Ted kdyz to zkousim uz to nepada. Taky jsem dneska zaznamenal nejake divocejsi pocitani baterky. Telefon lezi, nic nedela, kouknu a ma cca. 45%. Za 20 min. kouknu znovu a ma 36%. Pak koukam co 5 min. a pada to jak urvane na 23%, kde se to zastavi a drzi hodinu (tedy do ted, kdy pisu a telefon pouzivam...predtim vsechno shozene a jen lezel). Tak mam pocit, ze si to trosku seda za pochodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stava se vam nekomu na iphonu, ze pravidelne kdyz chcete psat treba zpravu, tak trva treba pul minuty, nez se realne pismenka zacnou objevovat? Rikam si, jestli je mozne, aby iphone 6 mohl byt uz tak zastaraly :-D

To se snad nestává nikomu kdo má v pořádku telefon. Začal bych restartem telefonu. A upgrade na iOS 12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden rychly wristshot na ceste zpet uz s novyma AW , tak ted jeste aby nase velka ?trojka? rozjela rychle eSIM . Displej je v realu o dost vetsi, a na ruce vypadaji ?dospeleji? (44mm) a zatim skoro vsechny 3rd party appky bezi ve ?vyrezu? puvodniho displeje 42 a 38mm.

post-18316-0-25254400-1537639496_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jrov: právě nad nima přemýšlím. Odkud je vezeš? Teď tady medituju nad německou verzi GPS + cellular kdyby to u nás náhodou někdy podporovali. V CZ bude jenom GPS. Ale je to dost složitá věc, moc tomu nedávám :(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden rychly wristshot na ceste zpet uz s novyma AW , tak ted jeste aby nase velka ?trojka? rozjela rychle eSIM . Displej je v realu o dost vetsi, a na ruce vypadaji ?dospeleji? (44mm) a zatim skoro vsechny 3rd party appky bezi ve ?vyrezu? puvodniho displeje 42 a 38mm.

Ve 150 si hraju s mobilem a digitálkama. #darwin

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z istylu se ke mě dostalo, že se k nám hodinky s cellular také chystají (a do konce roku esim u tmobilu). Tak třeba to vyjde, taky se těším :)

Verim pouze esim pro telefon. Hodinky budeme rádi když vůbec příští rok.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, prosim si o radu. AppleWatch 7000. Dostanu do nich nový ios, tusim 5? Pokud ne, jaky posledni maji? Pripadne jde ten ktery maji synchronizovat s SE s ios 11 - 12?

Predem dekuji za vycerpavajici vysvetleti zaostalemu troubovi.

 

Prvně - 7000 je označení slitiny hliníku co Apple používá, ne generace hodinek. To se označuje S0, S1, S2, atd. poslední jsou teď S4. 7000 alu se prvně objevilo v S0 (tedy 1st gen) 

Co se týče WatchOS5, tak ty jsou podporovaný od S1/S2 (totéž), takže do S0 to nedostaneš. Poslední je 4.3.2

 

 

Nerozumim poslednímu dotazu. Jde ten který má sychnronizovat s SE? ios 11/12? Fakt nevím na co se tady tou větou ptáš, prosím objasnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se do nastavení v hodinkách co mas za model. 7000 je druh hliníku, s typem nemá co dělat. Potom si identifikuj hodinky podle tohoto a pak si dohledej kompatibilitu s iOS 11

 

https://support.apple.com/en-us/HT204507

 

Tady česky

 

https://support.apple.com/cs-cz/HT204507

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za bleskovou odpoved. Na hodinkach je 7000, tedy serie 0, jasny to chapu.

Myslel jsem to tak, ze kdyz mam telefon SE s ios 11.4.1 tak jestli to pujde sparovat se systemem, ktery ty hodinky maji. Diky za objasneni

 

ano, to fungovat bude. 12 bude fungovat taky, ale musíš mít poslední verzi watchos

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...