Jump to content

Recommended Posts

Slovensky to číst nebudu.. A ano znám jak ID tak heslo

Ak más problém so slovenčinou, tak si to môžeš prepnúť aj do zjednodušenej čínštiny.

Edited by milan79

Ak más problém so slovenčinou, tak si to môžeš prepnúť aj do zjednodušenej čínštiny.

Mám problém hlavně s lidmi, kteří mě osočí z krádeže, i když vědí hovno a píšou hloupé komentáře... 

O tom kto vie ho..no by som pomlčal, ak si nevieš odblokovať uzamknutý ipod tak to niečo naznačuje.

Hoď to do koša a objednaj si niečo iné za 100 korún na aliexprese a budeš maťv pokoj.

O tom kto vie ho..no by som pomlčal, ak si nevieš odblokovať uzamknutý ipod tak to niečo naznačuje.

Hoď to do koša a objednaj si niečo iné za 100 korún na aliexprese a budeš maťv pokoj.

Ty jsi dobrý exot, nejprve mě neprávem osočíš z krádeže a teď přidáš hloupý kec o tom co kdo umí.. 

Podívej, já to umět nemusím, zaplatil jsem to, je to v záruce, tak ať to vyřeší servis ne? Důležité je, že to dopadne, jakou jsem zvolil cestu, je čistě má volba.. 

Z toho plyne, pokud nemáš chuť poradit, jdi si urážet lidi na nějaký apple forum, ne zde na forum o hodinkách.. 

Edit: poznámku o ali ani nekomentuji, to je fakt rada nad zlato :) 

Edited by semi001

Ty jsi dobrý exot, nejprve mě neprávem osočíš z krádeže a teď přidáš hloupý kec o tom co kdo umí.. 

Podívej, já to umět nemusím, zaplatil jsem to, je to v záruce, tak ať to vyřeší servis ne? Důležité je, že to dopadne, jakou jsem zvolil cestu, je čistě má volba.. 

Z toho plyne, pokud nemáš chuť poradit, jdi si urážet lidi na nějaký apple forum, ne zde na forum o hodinkách.. 

Edit: poznámku o ali ani nekomentuji, to je fakt rada nad zlato :)

Dal som ti link s radou napísal si že to slovensky čítať nebudeš. Ak si to teda zaplatil a má to vyriešiť servis, tak si to tam mal odniesť a už si to mohol mať vybavené. Načo si sem potom písal a žiadal radu?

Edited by milan79

Protože jsi mě nasral, mě nikdo nebude říkat že kradu - chápeš to??? 

Nic nebudu tu plevelit.. 

Ostatním děkuji za rady, pravděpodobně mi to nejde vyřešit na firemní síti, komunikoval jsem se servisem a mám to zkusit doma, popř to umí se mnou vyřešit po telefonu.. 

Protože jsi mě nasral, mě nikdo nebude říkat že kradu - chápeš to???

Nic nebudu tu plevelit..

Ostatním děkuji za rady, pravděpodobně mi to nejde vyřešit na firemní síti, komunikoval jsem se servisem a mám to zkusit doma, popř to umí se mnou vyřešit po telefonu..

No tak jsme se pobavili a nakonec i něco dozvěděli. To s tou firemní sítí muže být dobrá informace do budoucna. Ještě sem napis jak to ve finále dopadlo.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Kdybyste to tak nehrotili...

Jsem bral ten milanuv prvni post jako zjevnou srandu. I ta semiho odpoved ?Hovado...? jsem mel za to, ze je ve srande. Az z dalsiho cteni jsem pochopil ze ne... hosi, hosi...

Tak nakonec jsem to dal dohromady, ale šel nastavit jen jako nový , obnovit ze zálohy ( tedy více jak staré) se mi nedaří .. nicméně je tam jen hudba, takže cajk..

Tak jsem přesedlal z SE na XR cihla strašná ale jde asi o zvyk.... dvě věci jsem zatím nevychytal/nenašel třeba bude někdo vědět

1.Pokud zmáčknu pravé tlačítko vezme to gesicht ale musím posouvat nahoru abych se dostal na home obrazovku, dá se vypnout ten mezi krok s posunutím...?

2. U 6S fungovalo něco jako posun vrchní části obrazovky dolů pro lepší obsluhu přes touch ID, tady je to jak..?

Díky Jirka

Tak 2. jsem už vyřešil tak jen číslo 1 ?

jde to vůbec ? u SE stačilo dát prst a šlo to hned na ikony ale tady se musí udělat mezikrok....

No to nepujde. Jedině, že tapneš jen palcem na obrazovku v místě odkud budeš posouvat nahoru a po rozsvícení obrazovky přejedeš tim palcem nahoru. Ale přejíždět budeš vždy.

dík za info,

tak ale to mě docela sere, v tom postrádam smysl/logiku k čemu to....

taky mě to sere, chtěl bych otisk.... když mám telefon na stole, tak je to otravné (i to šmidlání než tam naskočí kód). U 11 deklarovaly lepší "nájezdové" úhly, ale nic takového jsem nezaregistroval

dík za info,

tak ale to mě docela sere, v tom postrádam smysl/logiku k čemu to....

Já v tom dnes už logiku vidím, ale před rokem když jsem přecházel z Touch ID jsem byl naštvaný stejně jako Vy :) Takže klid zvyknete si ;)

Jde o to, že pokud by tam ten swype nebyl, telefon by se otevřel při každém, byť i nechtěném, pohledu. Např. při kontrole notifikací nebo času. Navíc dnes lze na LockScreen provozovat mraky rychlých akcí (odpovídat na zprávy, odkládat připomínky, vytočit telefonní čísla oblíbených kontaktů, zavolat na zmeškaný hovor, zobrazit náhled notifikací, nebo smazat email apod.) A to vše bez odemknutí/aktivace telefonu a otevření příslušné aplikace. Já to tedy dost často používám...

Sent from my iPhone using Tapatalk