Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Me uz z toho jebne. iTunes, neboli nove Hudba. Cele se to dokurvilo a neumim do toho ted dostat audioknihu. Uz tak to bylo debilni - stahnout, nahrat do iTunes, volby, zmenit na audioknihu a nahrat do telefonu. V te nove picovine to proste nejde. Neresil to nekdo prosim? Jeste chvilku a jebnu to z okna...coz bych nerad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvanáctku měla žena. Dobrej stroj na safari, mail, youtube, prezentace, office. Výkon tam nějaký je, nezdál se nějak hodně zpomalenej, ale co bylo špatné, tak absence ventilátoru a s tím spojený trottling - snižování výkonu v zátěži. Když jsem měl své pro v servisu, tak jsem zkusil jednu hru - WOT Blitz co si občas zahraju a jelo to, ale po 5 minutách se začala rychlost vytrácet a začalo sekání. Takže PS asi zmákne, ale je to prostě hrana...

 

@Bells: Pokud tím "děláním v PS" nemyslíš "otočení+oříznutí+automatické zesvětlení/ztmavení fotky z mobilu před nahráním na držkabůček" (což zvládnou i Fotky/iPhoto) ale  seriózní práci s nedestruktivními úpravami na pořádných perifériích (4k+klávesnice+myš) při současném napájení, tak na toho jednoportového plivníka zapomeň.

 

Apropos, jestli nejde o náklad do účetnictví a vratku DPH, proč neklofneš Clockyho zánovní Pro? Vyvalit o třetinu víc jen za "protržení panenské blány" na papírové krabici by mi za tu srandu asi nestálo...

 

Pánové díky za reakce. Ta 12 se mi líbí, jak je kompaktní a využité veškeré místo jak to jen jde, ale už jsem ho zavrhnul, skrze ten PS, asi jsem blázen, že mě to vůbec napadlo, když si vezmu, jak některé věci chroupá i mnohem výkonnější stroj, holt se mi líbí no :)

No takže PRO, nebo AIR, uvidím, za kolik který půjde.

O náklad do účetnictví nejde, ale jednak jsem na tohle magor a plus mám možnost lepších cen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešním updatu na iOS 13.2.3 mi zmizelo 4/5 fotek a videí z telefonu. Všecko nastavení v rámci aplikace Fotky zapnuto správně, nic nefunguje. Google taky nepomohl. Taky se to někomu stalo?

 

Jedu na XS Max.

 

U mě po aktualizaci vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešním updatu na iOS 13.2.3 mi zmizelo 4/5 fotek a videí z telefonu. Všecko nastavení v rámci aplikace Fotky zapnuto správně, nic nefunguje. Google taky nepomohl. Taky se to někomu stalo?

 

Jedu na XS Max.

 

U mě taky vše bez chyb - X a XS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové díky za reakce. Ta 12 se mi líbí, jak je kompaktní a využité veškeré místo jak to jen jde, ale už jsem ho zavrhnul, skrze ten PS, asi jsem blázen, že mě to vůbec napadlo, když si vezmu, jak některé věci chroupá i mnohem výkonnější stroj, holt se mi líbí no :)

No takže PRO, nebo AIR, uvidím, za kolik který půjde.

O náklad do účetnictví nejde, ale jednak jsem na tohle magor a plus mám možnost lepších cen :)

 

Ahoj, jen přidám svou short recenzi na AIR 2019 13" - kompaktní, výkonný, skvělá výdrž baterie. Na uživatelské úrovni (ne profi) mi to skvěle chroustá jak PS, tak CAD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešním updatu na iOS 13.2.3 mi zmizelo 4/5 fotek a videí z telefonu. Všecko nastavení v rámci aplikace Fotky zapnuto správně, nic nefunguje. Google taky nepomohl. Taky se to někomu stalo?

 

Jedu na XS Max.

Není třeba potřeba počkat než si to telefon stáhne z iCloudu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, při letmém nahlédnutí a srovnání cen na apple.cz a apple.ch, to tak nevypadá. Je to u některých věcí 8 - 10%.

 

 

Čo môže byť dané rozdielnou DPH

 

Pravda, nezkoumal jsem to. Onehdá jsme se o tom bavili a nabízel mi, že kdybych něco chtěl, vezme mi to odtamtud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kolektive,

 

Máte někdo AirPods Pro? Jsou fakt tak fajn jak se píše? Přemýšlím ještě o Sony WH-1000XM3.

 

Ty Sony jsou dražší, AirPods Pro umím za méně.

 

Co si o tech variantach myslíte, kterým směrem jít?

 

Pozn. Airpods jsem nikdy neměl.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mám Airpods Pro asi tak týden a můžu srovnat s Airpods první generace, které mám asi tak 2,5 roku.

Ty staré používám prakticky denně vedle poslechu hudby zejména k telefonování a musím říct, že to nebyly vyhozené peníze.

Po těch cca 2,5 letech baterie pořád slušně drží, i když ne tak jako na začátku, to je jasné, ale řekněme 60 minut hovoru (jedno sluchátko) pořád zvládne. Zvuk audiofila sice extra nenadchne, ale nějaká ta základní dynamika tam přeci jen je :-)

Nový model Pro je docela jiná káva. Pokud jde o výdrž baterie, přijde mi stejná jako u starých (když byly nové) a zvuk je na výrazně vyšší úrovni. Basy jsou masivní a tím pádem i celá dynamika poslechu. Navíc krásně sedí v uších. U starých jsem měl často obavu, že je ztratím. I bt připojení je mnohem rychlejší než u starých, která se mi s iphonem často spojují celkem dlouho.

Recenze mi nejdou, ale snad postačí alespoň krátký postřeh :-)

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Airpods Pro asi tak týden a můžu srovnat s Airpods první generace, které mám asi tak 2,5 roku.

Ty staré používám prakticky denně vedle poslechu hudby zejména k telefonování a musím říct, že to nebyly vyhozené peníze.

Po těch cca 2,5 letech baterie pořád slušně drží, i když ne tak jako na začátku, to je jasné, ale řekněme 60 minut hovoru (jedno sluchátko) pořád zvládne. Zvuk audiofila sice extra nenadchne, ale nějaká ta základní dynamika tam přeci jen je :-)

Nový model Pro je docela jiná káva. Pokud jde o výdrž baterie, přijde mi stejná jako u starých (když byly nové) a zvuk je na výrazně vyšší úrovni. Basy jsou masivní a tím pádem i celá dynamika poslechu. Navíc krásně sedí v uších. U starých jsem měl často obavu, že je ztratím. I bt připojení je mnohem rychlejší než u starých, která se mi s iphonem často spojují celkem dlouho.

Recenze mi nejdou, ale snad postačí alespoň krátký postřeh :-)

Mockrát děkuji za info.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...