Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Iphone SE (2020) me dost zklamal, takze se upinam na novy model 12, ktery by mel dorazit i v mensi variante (rijen?). Jestli se tyhle vsechny famy potvrdi, bude to konecne solidni alternativa ke stareho modelu SE. Urcite nejsem jedinej, kdo chce kompaktni telefon (presel jsem na SE z XZ1 compact).

https://www.macrumors.com/roundup/iphone-12/

iPhone-12-Dummy-Mega-Lineup-Roundup.thumb.jpg.a5d78ad7afa2e172c121c508fc692696.jpgiPhone-12-Feature-Image-1.thumb.jpg.b811ac902ecdf17ecb2e28c14052f554.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 8. 2020 v 1:21, Schimi napsal:

Skvělý thread se spoustou informaci a zkušenosti emoji106.png
Je tady někdo kdo přecházel z Blackberry. Teď vyšlo definitivní hlášení od TCL, že na konci měsíce jim končí licence na prodej BB. Mám něco přes 3 roky KeyOne a postupně mi naznačuje obměnu.
Líbí se mi HW klávesnice i když se přiznám, že ji nevyužívám na 100% (dotykový mód a swipe mě spíš štval), super baterie zpravidla na dva dny, líbí se i vzhledově, super je čtečka otisků na mezerníku vpředu a tlačítko na svítilnu. Hodně věcí najednou taky zvládá, včetně 30 až 80 záložek v chromu a edgi. Ale poslední dobou přibrzdil. Ještě hodně naviguji a fotim, ale spíš dokumentacne. Nemám FB, IG, apod. Prakticky jen mejly a WA, dále využívám Onedrive.

Potřebuji něco bezpečného na 2 sim, abych se zbavil firemního krámu. Paměť 128 bude OK, RAM těch 4 gb asi minimálně kvůli permanentnímu procházení mnoha oken v prohlížeči. Navigace souběžně s voláním.

Už jsem měl doporučení na iP SE a docela mě nadchnul, ale po srovnání jsem zjistil, že vlastně nedostanu nic navíc (tak třeba IP67 ano a pár drobností, ale naopak horší baterie a RAM, CPU zase lepší).
Apple neznám a nejsem nadšenec tohoto kultu, ale zkusit bych mohl když je blbuvzdorny.
Bojím se:
-pristupu na Onedrive??
-přetažení záloh s google account?
-import firemního outlook kalendáře?
-opravdu má pořád ten jejich lightning konektor? Mám vše na USB-C

Líbi se odladěnost celku a tím menší nároky na HW, úprava foto a video přímo v mobilu, kterou si chválí uživatelé.

Potom asi zmiňovaný huawei p30 nebo pixel 3a. Případně větší xiaomi redmi note 9pro nebo motorola moto G8. Raději bych ale zůstal do výšky 150 mm.

Ještě nějaké tipy a rady?

Děkuji za přečtení.



Sent from my BBB100-2 using Tapatalk
 

https://smartmania.cz/navrat-legendy-blackberry-chysta-se-smartphone-s-fyzickou-klavesnici-a-podporou-5g/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=navrat-legendy-blackberry-chysta-se-smartphone-s-fyzickou-klavesnici-a-podporou-5g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě stále jen testuji..... automat zatím vyhrává nad ručním (Huawei P30 Pro)

cca 19:30 z 12. patra

0 zoom, 5x zoom, 10x zoom, Supermacro

IMG_20200820_193509.th.jpg IMG_20200820_193548.th.jpg IMG_20200820_193608.th.jpg IMG_20200820_194416.th.jpg

ráno z balkonu

IMG_20200820_055021.md.jpg

 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...