Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, geometr napsal:

Já mám s Motorolou dobrou vlastní zkušenost, sám mám G5s přes dva roky..

super, díky moc za vyčerpávající odpověď. mám to nastavený podobně.

..on jak je člověk na něco zvyklej, tak se mu to nechce měnit (to samý s novou grafikou fóra, s tím taky vnitřně bojuju :) ). léta jsem měl nokii, nechtěl se smířit s potřebou chytrýho mobilu, pak jsem si zvykl na samsung a teď zase vybírat něco aktuálního. sám budu taky asi potřebovat novej telefon, to zase bude sraní výběrem.. se dycky zaseknu na nějaký značce a ona už po letech neni trendy, to je děs. už jsem asi starej na to, abych šel s dobou a sledoval to všechno.

před 22 hodinami, Alex77 napsal:

Kup ji iphone SE 2016 nebo sestku.

japka doma nevedeme, to nee..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přátelé, pomohli byste mi prosím s výběrem mobilu pro manželku? Po 3 letech jí teď odešel iPhone SE, přestal se chytat k síti, nedá se z něj zavolat, prý neopravitelná vada procesoru, telefon na vyhození. Trochu nás to zklamalo, protože jsme ho před pár lety kupovali nový a doufal jsem, že telefon za 15k by mohl vydržet déle. Moc se v současné nabídce nevyznám, viděl jsem, že teď vychází nový iSE, Samsung A51, pak nějaké čínské co mají pěkné parametry, ale nevím jestli vydrží. Nejdůležitější pro ní je asi foťák, aby byl odolný (pády na zem, slintající mrňous) a pak běžné užívání...internet, w-up atd. Má někdo zkušenost s něčím co se nezpomaluje, neseká a vydrží déle než 3 roky, nebo jsem naivní ? Budget tak okolo 10k pokud to má smysl. Za jakoukoliv radu předem díky moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlossi, 

Jeden z nejlepších foťáků má Huawei P30 Pro, ale ten je samozřejmně dražší. Jinak zkus se podívat na Honor20 Pro dá se koupit kolem 11K (Mironet), parametry dorý foťák slušný a velikost tak akorát, bonus je velikost paměti 256 Gb.

https://www.zbozi.cz/vyrobek/honor-20-pro/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je zvyklá na japko, vzal bych jí zrovna novej SE.
Sere se to stejně jako cokoliv jinýho a s podporou Applu, kdy běžně 5 leté modely dostávaj poslední iOS, nic lepšího imo za ty lowe neseženeš. 
Stejně tak s kvalitou fotek. Ačkoliv tam asi Android taky umí v cenovce kolem 15k. Hádam. Nevim. 8 let už sem na japku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm. Displej s rozlíšením starej nokie ale aspoň je farebný. Ram 3 giga. Baterka úplne bieda. Wifi direct asi ee. Jack 3,5 ee. Rýchlo nabíjanie ee. Dve veci spustené v jednom okne ee. Zrkadlenie na inú telku ee. Spolupráca s iným ako jabko ee. Procesor slabší ako v lepších iphónoch. Atď... Výhody - možno podpora do budúcna a trošilinku rýchlejší systém.. (žena má I7 a zas až také super rýchle od môjho 3 roky starého Samsungu mi to nepríde..) , ja radšej android. Kde aple začína, tam už sú androidy naozaj slušné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, zhrado napsal:

Hmm. Displej s rozlíšením starej nokie ale aspoň je farebný. Ram 3 giga. Baterka úplne bieda. Wifi direct asi ee. Jack 3,5 ee. Rýchlo nabíjanie ee. Dve veci spustené v jednom okne ee. Zrkadlenie na inú telku ee. Spolupráca s iným ako jabko ee. Procesor slabší ako v lepších iphónoch. Atď... Výhody - možno podpora do budúcna a trošilinku rýchlejší systém.. (žena má I7 a zas až také super rýchle od môjho 3 roky starého Samsungu mi to nepríde..) , ja radšej android. Kde aple začína, tam už sú androidy naozaj slušné. 

Ty fakt radeji android ee :)

Upraveno uživatelem Alex77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je zvykla na iphone, tak jdi urcite zase do iphonu. Nebude se muset ucit s novym systemem. Navic to SE ma super pomer cena/vykon. Vykonostne strci do kapsy androidy za mnohem vetsi penize a navic 5 let podpora... Aktualizace systemu, BEZPECNOSTNI ZAPLATY, atp.

Pokud do ted mela stare SE, tak bych nevymyslel koniny s x fotakama a displejem az na pudu. Taky jsem posledni pul rok premyslel co si poridim misto ip7 a kdyz jsem si vzpomel na zkusenosti se samsungem, xiaomi, hua, atd. Tak mi doslo, ze si vlastne muzu jeste nechat svoje 4 roky stary ip7, protoze furt funguje bez problemu. Az zhasne, poridim SE a jedu dal.

Tod muj nazor.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc všem za rady. Zatím jsem objednal ten Honor 20 Pro, který doporučoval Pege1012, tak pak poreferuji. Dle parametrů i recenzí vypadá jako super poměr cena/výkon. Manželka měla i před tím androidy a na applu netrvá. Kdyby to předchozí SEčko vydrželo déle, tak do něj du klidně znovu, ale jestli to má být telefon na +/- 3 roky, tak mi ta cena kolem 10k přijde tak akorát. Dám pak vědět jak se s ním sžila, díky všem K.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Přátelé, pomohli byste mi prosím s výběrem mobilu pro manželku? Po 3 letech jí teď odešel iPhone SE, přestal se chytat k síti, nedá se z něj zavolat, prý neopravitelná vada procesoru, telefon na vyhození. Trochu nás to zklamalo, protože jsme ho před pár lety kupovali nový a doufal jsem, že telefon za 15k by mohl vydržet déle. Moc se v současné nabídce nevyznám, viděl jsem, že teď vychází nový iSE, Samsung A51, pak nějaké čínské co mají pěkné parametry, ale nevím jestli vydrží. Nejdůležitější pro ní je asi foťák, aby byl odolný (pády na zem, slintající mrňous) a pak běžné užívání...internet, w-up atd. Má někdo zkušenost s něčím co se nezpomaluje, neseká a vydrží déle než 3 roky, nebo jsem naivní ? Budget tak okolo 10k pokud to má smysl. Za jakoukoliv radu předem díky moc. 

Rozhodne novy se


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...