Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Před hodinou, geometr napsal:

2500? Já teda vidím tak cca 1200 (černej 6/128GB)... A asi bych to neřešil, nějakou EU distribuci.

Díky. Já koukal takhle, asi plus/mínus, spíš jestli nějaký aktualizace půjdou, nebo tak něco. Ať si kvůli litru/dvoum nekomplikuju život, houby tomu hovím. Pokud šumák, vezmu ten levnější... Není to pro mne, tak ať mě děti nepomluví, že na nich šetřím 😀, mě by vyhovovala tlačítková Nokie 😂

https://www.mironet.cz/samsung-galaxy-a33-5g-128gb-oranzova-64quot-oc-24ghz-6gb-128gb-48852mp-13mp-android-12+dp513049/

https://www.datart.cz/mobilni-telefon-samsung-galaxy-a33-5g-sm-a336bzogeue-oranzovy.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, geometr napsal:

Tady je info o EU distribuci od Mironetu. Podobné info ale půjde najít na mnoha jiných stránkách.

https://www.mironet.cz/info/clanky/telefony-z-eu-distribuce-jake-jsou-jejich-vyhody+kc173/

🙇‍♂️ díky... moje blbost, nejdří gůglit, pak se ptát....😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Utopený mobil jsem do pohody nedal, už jsem objednal nového Soňáčka, ale co se chci zeptat...jdou z utopence vytáhnout nějaké důležité data? Mám tam nějaké poznámkové bloky a ty by se docela hodili, ostatní mám na gůglu, to je ok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem borcovi a ten ztáhne věci, co byli kde zálohované po cloudech a na gůglu, co bylo v telefonu na pevno je prý ztracené. Aspoň že to přežila memory a Sim karta. Telefon jsem hodil do rýže a ještě čekám na malý zázrak. Jinak zítra dorazí nová desítka IV která akorát vyšla na čas, aspoň bude takový malý předčasný Ježíšek :guitar: Telefon v podstatě stejný co jsem měl, jen nějaký nový procesor a silnější baterka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Beet napsal:

@African Jak se ti to povedlo utopit? Xperie mají IP68, nebo se pletu?

Jak jsem již psal, telefon byl rozpálenej jak pětník z Egyptského slunce a já s ním skočil do vody, takže se tam někudy dostala. Mám ho pět let a nenudil se se mnou, pod vodou byl taky v létě defakto furt. Ještě nedávno jsem natáčel v bazénu a na pohodu, takže asi opravdu jak byl rozpálenej, tak mu to nesedlo....a taky jak psali kluci, lepší utopit klasický telefon který jde rozebrat, než outdoor z kterého ba naopak nejde pak voda ven. 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O Xperii 10 IV jsem taky přemejšlel, teď mám II, ALE, měl jsem PS od první generace, Sony Ericsson od chvíle, co jsem utopil poslední Nokii. Jsem prostě konzerva. Ta 10 II byl takovej zoufalej pokus zůstat u Sony i přesto, že zrušili Compacty. Měl jsem 3, Z3C byl až na ty křehký záda nejhezčí telefon, co jsem kdy měl, aspoň pro mě a kdyby neustále nevydávali nějaký aktualizace, který ho postupně udělají nepoužitelným, asi bych si ho nechal opravit. Co mě štve, přestože se ve všech recenzích prsej jak úžasná v tom je technika, ty telefony prostě neumí fotit, aspoň v rukou blbce jako já, co chce jen mačkat čudlík, kdejakej číňan za půlku to zvládne líp. A pak ty aktualizace. Jak říká Mr Polreich, nejhorší na tý změně je, že je to potom jiný. Nesnáším to. Musejí aspoň změnit ikony když už nic jinýho, při poslední aktualizaci zmizela ikona snímku obrazovky, co byla dobře dostupná, předtím a to jsem fakt nemohl rozdejchat, zavření všech oken jedním klikem, ono to tam oboje zůstalo, ale to už je můžu pozavírat po jednom, když je to až na konci. No ale vymyslet co dál, je asi jako vymejšlet kam emigrovat. Poslední telefon normálních rozměrů byl nějakej Samsung, co mi utekl, protože v tý době mi můj poslední Compact ještě fungoval a přesto, že to byl údajně velmi úspěšnej model, tak Samsung nástupce taky vypustil. Přitom nemyslím, že by to byl propadák, všechny konzervy jako já, co nechtějí pádlo by za něj byli vděčný. No a zběhlá Jablko, ale to je jako najít si pro půlce života s buchtama frajera. Takže nechám tohle dosloužit a uvidíme, jestli mezitím někdo dostane rozum a udělá telefon normálních rozměrů. Úplně bych si na to nevsadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom, co zrušili řadu Compact, jsem nenašel žádnou alternativu. Všechno cihly. Takže jsem přešel na Iphone SE první generace jen tak na zkoušku. Zvykl jsem si a dnes mám 13 mini, který fotí velmi obstojně

P.S. Moc dobře si pamatuji, jak XZ1 Compact byl po koupi rychlý telefon. S každým updatem to bylo horší a horší... s jabkem toliko vzteku nezažívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak je na tom baterka? To je jedna z věcí, co mě naposledy odradila. Nejsem na soc sítích, používám často prohlížeč a pouštím si rozhovory buď z YouTube nebo z nějaký podcastový appky, nabíjím sice denně, pokud není víkend, ale mám bohatou rezervu, asi bych dal i 2dny. U toho SE jsem četl, že dá s bídou den. Tahat nabíječku nebo powerbanku nebudu. A pořád mám vůči tomu nějakej blok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SE (1.gen) je spíš na telefonování a chat, YouTube ždímá baterku hodně, stejně tak prohlížeč netu. Vydržel mi den s tím, že večer jsem měl 15%, občas nabíjel už v práci. Baterku jsem používal tuto, výměna samodomo. Teď s 13 mini se domů dostanu se 60% a jsem z toho fakt nadšený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni mý kamarádi nabíjeli jabka dvakrát denně a rozsekali je do roka a do dne, tím mě odradili, jinak bych to klidně zkusil, protože prý fotí super a systém je lepší jak android, ale je pravda že většina mých kámošů jsou křáplý :D No a kvalitu compactu můžu potvrdit, ale když sere čert tak na jednu hromadu, dnes mě vypadl z okna můj jedenáctiletý oblíbenec, který zaskakoval v těžkých situacích jako právě teď, au.... 

IMG-5ae82ddbea2e09cb70b2c34ce295645c-V.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African Jabko mam protoze musim a nabijim obden, mene jak jsem nabijel androida. Dobre foti, to musim uznat taky (porovnavam s S9). A zvyknout jsem si holt musel , ale ze svyho bych za to ty 3 petky nebo kolik to pred rokem stalo nedal.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pepino777 napsal:

No je toto mozne 🤦🏻‍♂️

Je :D Jdu na balkon, čumím, pípne telefon, beru na balkón, jede okolo kámoš na kole, mávám a hop, telefon letí čtyři metry na beton...prostě klasická shoda náhod.

To Prochy68: No právě, každodenní nabíjení je pro mě brutál, Soňáky nabíjím jednou za dva až tři dny, pokud s nimi dost dělám....ale jako jo, telefony jsou to dobré a mají i různé ty dobíjecí fíčury co můžeš tahat sebou, ale já jsem i tak nějak lenoch si zvykat na něco nového. Hlavně mám telefon na telefonování, emaily, nějaké to focení a surfování....a také s telefony nehezky zacházím, takže telefon za třicet je pro mě holý nesmysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objevil jsem další skvělý funkce tý poslední verze SW, neustále se sama zapíná WiFi a protože se to připojí ke kde čemu, samozřejmě nejde prohlížeč. Mám dat, že je nikdy nevyužiju, komu tím kurva prospějete? A naopak hlasitost se asi v zájmu zachování sluchu sama snižuje z maxima. Takže když poslouchám nějakej podcast z kapsy, musím každou chvíli vrátit na max, abych něco slyšel. Soudruzi vývojáři, jděte do prdele. Jsou vážně placený za to, aby dělali činnost, který si někdo všimne i za cenu toho, že rozeserou něco, co do tý doby bez problémů fungovalo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě potěšila krabička a snad zítra kamarád, který ho zprovozní protože já jsem jantar a nový mobil je pro mě čiré zlo :D Doufám že se od předchozí verze liší jen minimálně, protože jsem byl happy...po spuštění postnu nějaké postřehy.

DSC_0362.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...