Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Harwey napsal:

ano RHCP...vies co, aj dobre to bolo, Tonko zvladol spievat...

jasne ze perfekt, zena spokojna, co viac si priat.

dali taky set starych aj novych, mali to nacvicene chlapci..na to, ze 60-nici, celkom sa aj hybali:)

Tak paráda 👍 Nové album jak píše ATOM je fantastický....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 4. 7. 2022 v 15:01, Mr. Sandman napsal:

C46CBA69-443F-4ED2-9A3F-47062F5547CB.thumb.jpeg.e56cc688da67bbbbcd65922fad884e3c.jpeg

Tohle byl můj první vinyl, '97 bohužel jsem o něj přišel při stěhování. Dnes dorazil z Německa, první koupě vinylu přez ebay. Máme radost.

Lifesaver

je! to mam doma nekde, vic barev myslim, super era acid jazzu - US 3, Galiano, Raise Robot Raise, UFO ... paradni hudba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to asi bude většina znát, ale kdyby náhodou.. u SOLILOQUY musí mít každý husinu

 

A taky jsem po dlouhý době znovuobjevil Bucketheada

Tady hitovka, co se musí líbit na první dobrou😀

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Dneska jsme byli na Hudba Praha Band. Nějaké obecní šibřinky v Blšanech u Žatce. ... Byl to povšechně smíšený zážitek. Pódium s kapelou cca 30 metrů od pouťových autíček, takže se prima rokenrol mísil s Michalem Davidem. Pod pódiem poskakovalo jedno dítě a jeden místní, silně podnapilý, Pepek Vyskoč. .... Ale co se týká muziky, nasazení kapely a nazvučení, tak dobrý. Ona to tedy není úplně ta původní Hudba Praha. Taky se v tom už málokdo orientuje, Jasná páka, Hudba Praha, Hudba Praha Band .... :D Holky z kapely už taky nejsou, co bývaly v devadestkách, ale co už, nikdo nemládneme. 🤨

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pořídil jsem si nový sluchátka, a po pár hodinách poslechu jsem musel přiznat (jak psali maníci na audiofóru), že se opravdu perfektně hodí k poslechu kvalitních rockovejch až pop-rockovejch kytarovek v rozsahu konec sedmdesátek – konec devadesátek. Tedy ony zahrají obecně výborně (i když třeba na hiphop je jich vyloženě škoda 🙂 ), ale tenhle segment je jejich doménou. Takže jsem si po letech opět vychutnal jedno skvělé (a podle mě neprávem opomíjené) album z roku 1993. Jde o Spilt Milk od Jellyfish. Je to hravý a hrozně příjemný. Takže doporučuju pro jakákoli sluchátka.

 

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...