Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, safi napsal:

Díky Afrimu na svedení na správnou motoristickou diamantovou cestu 🙂  

Není vůbec za co 🙏 Jsou to fajnový, spolehlivý auta, jen velká škoda že se sem pravděpodobně nedostane nový model Outlandera , L200 nebo třeba nesmrtelné Pajero 😪

Mitsubishi L200 2023 precio Ecuador Fayals 54.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale asi bych si ho nekoupil. V USA a Austrálii mají prodávaná auta pomalé nabíjení rychlostí 3,6kWh. Což je na dnešní dobu, respektive na dalších x let už hooodně podprůměrné, Jiné PHEV už umí 7-11kWh. Což je polovina nebo třetina času strávené na nabíječce. Zároveň rychlé nabíjení je stále přes Chademo konektor, což za 10 let bude už bude exotický konektor. To už radši Mazdu PHEV. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, safi napsal:

Ano, ale asi bych si ho nekoupil. V USA a Austrálii mají prodávaná auta pomalé nabíjení rychlostí 3,6kWh. Což je na dnešní dobu, respektive na dalších x let už hooodně podprůměrné, Jiné PHEV už umí 7-11kWh. Což je polovina nebo třetina času strávené na nabíječce. Zároveň rychlé nabíjení je stále přes Chademo konektor, což za 10 let bude už bude exotický konektor. To už radši Mazdu PHEV. 

PHEV nechci, nemám pro něj to správné využití....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, já dostal po roce čekání Arteona - silnější 2.0TDI, 4M - a po dalším roce shrnuji:

+ jezdí to hezky, vevnitř je to fajn, dotykový knoflíky jsou OK, ač na to lidi nadávaj

Ale:

- za 30tkm jsem tam musel dolejt 3 litry oleje a to mi u auta vyrobenýho v roce 22 s milionkrát opakovaným obyčejným malým motorem přijde úchylný Podobně jsem dolejval do 5litrovýho osmiválce starýho 12 let.

- furt to pípá, bimbá a votravuje

- každej tejden mi na střídačku postupně každá pneumatika hlásí, že chce dofouknout - snad jen problém aktuálního přezutí

Takže shrnuto: mega za takovouhle věc bych teda ze svýho fakt nedal. Chudák, kdo to po operáku za 700k koupí 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 hours ago, African said:

Pracantovi dopřávám, dorazil balíček....aspoň mě tedy tahle značka vyhovuje 🤙

DSC_5108~2.JPG

Ja som si trochu zavaril s matnym "frozen" lakom. Mal som problem na to nieco zohnat resp. vobec zistit info ako sa o to starat. Nakoniec som skoncil u origo BMW kozmetiky, maju par produktov priamo na matne laky. Zatial spokojnost, ale samotnu aplikaciu nechavam na profikov, sam som lenivy sa do toho pustit 🫢

20230808_170830.thumb.jpg.e584f66999a8b9bafae7d4027374eb17.jpg

20230808_1706302.thumb.jpg.58a002715b55a519e2bf4e4fc175076b.jpg

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 hours ago, Jeremy said:

Hoši, já dostal po roce čekání Arteona - silnější 2.0TDI, 4M - a po dalším roce shrnuji:

+ jezdí to hezky, vevnitř je to fajn, dotykový knoflíky jsou OK, ač na to lidi nadávaj

Ale:

- za 30tkm jsem tam musel dolejt 3 litry oleje a to mi u auta vyrobenýho v roce 22 s milionkrát opakovaným obyčejným malým motorem přijde úchylný Podobně jsem dolejval do 5litrovýho osmiválce starýho 12 let.

- furt to pípá, bimbá a votravuje

- každej tejden mi na střídačku postupně každá pneumatika hlásí, že chce dofouknout - snad jen problém aktuálního přezutí

Takže shrnuto: mega za takovouhle věc bych teda ze svýho fakt nedal. Chudák, kdo to po operáku za 700k koupí 😄

Já mám tu samou konfiguraci v Seatu Tarraco. Ale oproti mě seš na tom eště dobře. Já už dolévám 1 litr každých 5000 km, najeto 80tis. neustále se to zhořšuje. Během servisního intervalu fakticky vyměním celou náplň 🙂. V servisu mi řekli, že to budem řešit až bude žrát litr na tisíc 😄. Mám elektronické tlumiče, které už vržou. A teď čerstvě mi začalo blbnout bezklíčové otevírání. Auto se po zabouchnutí dveří samo zamkne a nejde otevřít jinak než klíčkem. Někdy to udělá 5x za den a pak 2 týdny nic. Pěkně frustrující. To jenom abys věděl co Tě čeká za radosti příští rok 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Quarantine napsal:

Já mám tu samou konfiguraci v Seatu Tarraco. Ale oproti mě seš na tom eště dobře. Já už dolévám 1 litr každých 5000 km, najeto 80tis. neustále se to zhořšuje. Během servisního intervalu fakticky vyměním celou náplň 🙂. V servisu mi řekli, že to budem řešit až bude žrát litr na tisíc 😄. Mám elektronické tlumiče, které už vržou. A teď čerstvě mi začalo blbnout bezklíčové otevírání. Auto se po zabouchnutí dveří samo zamkne a nejde otevřít jinak než klíčkem. Někdy to udělá 5x za den a pak 2 týdny nic. Pěkně frustrující. To jenom abys věděl co Tě čeká za radosti příští rok 🙂

tvl, super.

Ještě jsem zapomněl, že novýmu autu zapomněli ve víku kufru šroubek, tak to chrastilo jak kráva. No a pak mi to začalo bimbat, že nefunguje nějakej asistenční systém a měnili kvůli tomu volant. Jo a SPZ namontovali tak, že to blokovalo parkovací čidla. Pecka 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam je ten VAG nějakej poyebanej celej. Mě před pár týdny chlebodárce “povýšil” z trojkovýho Superba na Audinu. Novější a míň najeto. Tam snad pozitiva končí.
Superb mě za rok nikdy nezklamal a todle už je potřetí v servise, bo se nahodile rozhodne nezamknout se. Servis sice tvrdí, že se jim to neprojevilo, ale na diag něco vidí, tak směle mění zámek po zámku; už zbejvá jen jeden.
Prej jestli bych jim to nenatočil, kdyby se to stalo zas 😂

Měl sem si nechat Supa ciwe!

54A7629D-C193-4FF5-9E90-4962F1EFC48D.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 minutes ago, tmx said:

Koukám, že Covid společně s nenažraností automobilek to pěkně doyebal. Jinak hezká reklama na ne-nákup nového auta (koncernu?) tady dokolečka běží 😁

Já ten předěl vidím s nástupem toho nového infotaimentu s příchodem Octavie 4 a nejnovějšího golfu. Můj Seat ho dostal po faceliftu. Kdybych na to auto nemusel čekat 14 měsíců tak mám předfacelift se starým infotaimentem, ovládáním klimy pomocí opravdových tlačítek a hlavně 140kw starým spolehlivým dieselem snad dokonce ještě bez adblue. Smůla no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...