Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

 

Jirka koupil nový služebáky?

Nn Jirka není úplně na auta. Ale autopujcovna má asi 3. Tak jsem ho musel ukořistil než ho zase nějaký klient pošle do skarpy. Upraveno uživatelem sch7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTR je strašne špecifické auto... pre mňa nejak nemá tú správnu emóciu, rýchlosť naberá neskutočne, ale niečo tomu chýba...

 

Servisuješ to každý rok, čo 4 je veľký servis, kde menia olej/kvapalinu snáď aj v motorčekoch do okien... normálny stojí ca 30k, ten veľký 60k. czk

 

U každého servisu robia geometriu. Pred ca 4rokmi na to auto robili pneu 3 výrobcovia, neviem, či sa to zmenilo.

 

Neviem, o akú verziu sa zaujímaš, je som jazdil tou 560ps, tá verzia potom dostala nové, omnoho komfortnejšie tlmiče, super na denné jazdenie po našich cestách, ale jazdné vlastnosti sa zhoršili.

 

Malá nádrž, jazdíš stále za 17+l 100oktanu

 

Vydáva to miliardu zvukov, na ktoré u iných športových áut nie je človek zvyknutý, tam niečo hučí, tam niečo drnčí, je o asi o zvyku, ale mi to vadilo.

 

Autorizovaný servis je iba v Phe a BA, čož bolo z Ostravy kvapku z ruky, pri 6tom garančnom odťahu do Bratislavy už to fakt, ale fakt nebolo vtipné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysoké náklady (relativně) může mít i levné auto, já třeba dal za cca 7 let do blbého Golfu tolik, co bych dal dnes za nový SuperB. A nevadí mi to, mám to jako hračku a zábava něco stojí:)

Ale ty to tuníš, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...