Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Muffik napsal:

Dík. S mojím nájezdem byla nafta podmínkou (a AWD taky).

SB je super, ale já v autě jezdím v 95% sám, takže kombi fakt nepotřebuju.

Chápu. Jezdil jsem TDI 147kW nafta a 200kW benzin a dal bych přednost naftě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Muffik napsal:

Mně teda moc nee, ale to neva. Jinak Eleganci bych si nedal, ten dřevěnej dekor mi přijde strašnej. Ale zase mají ventilovaný sedačky na rozdíl od R-line (což je pěkně na palici).

To je..snažím se to aktuálně nějak rozšiřovat u fabriky..protože ani Arteon R je nemá, ale elegance jo.. To drevo není na živo vůbec tak zlý, jako na obrázku. Já zrovna s dřevem problem nemám, pokud není z umělý hmoty..ale chápu, ze spousta lidi to nemusi. Mně to se světlou kůží přijde docela fajn. Ale u Arteonu bych taky vždycky volil R-Line. U Passatu Alltrack s bílou kůží je to dříví fajn. Pro mě teda.. 

Obr. ono to není tady moc vidět, ale je to ok

A9E4D5C1-9FB9-4C1D-BB9E-9BD47951DE8E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, dawe009 napsal:

To je..snažím se to aktuálně nějak rozšiřovat u fabriky..protože ani Arteon R je nemá, ale elegance jo.. To drevo není na živo vůbec tak zlý, jako na obrázku. Já zrovna s dřevem problem nemám, pokud není z umělý hmoty..ale chápu, ze spousta lidi to nemusi. Mně to se světlou kůží přijde docela fajn. Ale u Arteonu bych taky vždycky volil R-Line. U Passatu Alltrack s bílou kůží je to dříví fajn. Pro mě teda.. 

Obr. ono to není tady moc vidět, ale je to ok

A9E4D5C1-9FB9-4C1D-BB9E-9BD47951DE8E.jpeg

ty plasty jsou taky bílé? to je zvláštní teda...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého názoru je to úplně v pohodě, zvážil bych ještě klasické GLE kvůli kufru, ale mě by stačil i ten v coupé. 

Taky jsem ho zvažoval, ale včera mi nevyšel Eurojackpot 🙂

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

já jezdím tímhle 20 let starým Volvem S60 2.4T v manuálu. Ne že bych si nemohl dovolit lepší, ale už ho mám 11. rokem, auto funguje bezvadně, nemám důvod měnit. Nerezne, všechno funguje, benzinový pětiválec v turbu je silně návykový. Měnit budu asi až s pořízením rodiny. Jenže to tomu autu bude tak 30, takže mi zůstane jako veterán 😆

Smutný, že ty Omegy na zápěstí budou dost možná dražší jak auto samotné. 

obrázek_2021-01-12_203713.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...