Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Kairos napsal:

Panove, kdybyste treba nahodou zapomneli u kabrioletu zavrit okno a treba by do toho auta naprselo, jak byste to vysouseli? Nejak nenapadne aby ta nasrana majitelka vozu nebyla jeste nasranejsi......

Ja som takto raz nezavrel stresne okno na Terrane, vybehol na 10min k znamemu na kafe a pozerali sme na poriadnu letnu burku cez okno. Po 10minutach mi doslo...

Auto v garazi, nastartovane, zapnuta klima (ci na tom aute naozaj isla neviem, ale dufal som ze bude vysusat vzduch) a kurenie a vetraky naplno, vyhrievanie sedaciek. Po pol dni suche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Kairos napsal:

Panove, kdybyste treba nahodou zapomneli u kabrioletu zavrit okno a treba by do toho auta naprselo, jak byste to vysouseli? Nejak nenapadne aby ta nasrana majitelka vozu nebyla jeste nasranejsi......

Čerstvá zkušenost je sněhem "proteklé" střešní okno u VW Golf a následně jsem si jako blbec u náhradního auta zapomněl přes noc zavřít okno.

V prvním případě jsem to si nevšiml, jak moc to bylo mokré a drze odvezl do ruční Express myčky. V rámci vyššího programu odstranili většinu vody a dali auto do pořádku. Dovysušení jsem udělal se zapnutím topením na HI po dobu cca 6 hodin. Potom hloubkové vyčištění ozónem.

V druhém případě jsem to udělal ručně, fén a topení na pár hodin (ale auto bylo jen vlhké u spolujezdce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapršelo, tak jsem vytáhl nového Defa trochu mimo asfalt. Blátivou polňačku s vyjetyma kolejema od traktoru zvládl jako nic. Horší úseky už jsem nefotil a raději držel volant 

V červnu jedu na Land Rover Experience day na zkušební polygon Tatry v Kopřivnici, tak uvidíme 

IMG_20210515_192036-01.jpeg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 5. 2021 v 13:34, Americkej napsal:

Kluci, nemáte někdo tip na kusovou výrobu zavazadel do auta? Moc se mi líbí tenhle set (origo BMW 82270427282), jenomže už je nekoupitelnej...

DSC00045.thumb.jpg.2859884e7700e0302c148273841ceccd.jpg

Koukni sem, ja mam od nich kufry od slk a jsou udělaný pěkně... Roadsterbag Cabrio Koffer Shop - Herstellung und Vertrieb (roadster-concept.de)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 5. 2021 v 20:09, Dokusan napsal:

Zapršelo, tak jsem vytáhl nového Defa trochu mimo asfalt. Blátivou polňačku s vyjetyma kolejema od traktoru zvládl jako nic. Horší úseky už jsem nefotil a raději držel volant 

V červnu jedu na Land Rover Experience day na zkušební polygon Tatry v Kopřivnici, tak uvidíme 

IMG_20210515_192036-01.jpeg

Samé překvapení, gratuluji k parádnímu kousku. Teď máš ideální kombinaci. Když okolnosti dovolí, tak se přijedu do Kopřivnice podívat. Sice jako osiřelý Lendrouvrista bez oválu, ale to je asi jedno 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 5. 2021 v 13:34, Americkej napsal:

Kluci, nemáte někdo tip na kusovou výrobu zavazadel do auta? Moc se mi líbí tenhle set (origo BMW 82270427282), jenomže už je nekoupitelnej...

DSC00045.thumb.jpg.2859884e7700e0302c148273841ceccd.jpg

Pokud není budget omezený, doporučuju zkusit GRM http://www.grm-systems.cz/ - udělají na míru z kompozitního materiálu. Ale jak říkám - budget.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abychom to uzavřeli: už jezdím novou károu, děkuji všem za rady, dopadlo to úplně jinak, než jsem předpokládala, ale je to červené a má to TEN SPRÁVNÝ infotainment, takže budiž...když bude hezké počasí, tak vám ho vyfotím. Děkuji všem zapojeným, uvidíme se znovu za dva roky! :)

Jinak trochu mám problém s chytrou palubkou (palubkami), včera když jsem chtěla natankovat na CCSku, tak jsem nenašla stav tachometru, musela jsem si ho vymyslet, ale věřím, že to kilometry počítá. Doufám.  

Chci poděkovat Daveovi za významnou pomoc s propojením mobilů a automobilu a příslušných aplikací a pro poučení i pobavení všech zde sdílím první e-mail, který mi poté moje nové auto poslalo. Přišel mi na poradu, asi hodinu poté, co jsem zaparkovalo - čili jeho zcela autonomní rozhodnutí. Asi bych se měla podívat, jestli pořád stojí na zahradě, nebo se jelo někam proskočit. 

 

  Vážená zákaznice,  
 
  chtěli bychom Vás informovat o tom, že prostřednictvím systému infotainmentu Vašeho vozidla Jméno Auta byly 27. 05. 2021 - 15:03 deaktivovány následující mobilní služby online:

 

  • Zamykání a odemykání
  • Informování o oblasti
  • Jízdní data
  • Nezávislé topení online / nezávislé větrání online
  • Stav vozidla
  • Plánování termínu servisu
  • Informování o rychlosti
  • Poloha parkování
  • Houkání a blikání
  • Zpráva o stavu vozidla
  • Havarijní volání

 

Úplně nevím, co s tím dělat - mám mu odepsat?

A nemůže mi něco hajzlík ze zlomyslnosti vypnout třeba uprostřed jízdy po D1? Jako to zamykání a blikání mne lehce znervózňuje. Snad nechybí žádný čip. 

Jdu ho zkusit srovnat prostřednictvím aplikace. 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...