Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

[mention=44633]Dokusan[/mention] moc pěknej černokněžník  To je Sko s works paketem?
[mention=16687]matous[/mention] parádní kábro, jak seš na tom v těch 70k se šálama, plánuješ výměnu, nebo už jsi měnil?

Šály cca ve 100tis., i když u mně dostává napít fakt výjimečně. Ale prý to není úplně sranda - nejdříve se snad musí změřit nějakou plastickou hmotou skutečná vůle a podle té se pak objednávají nové.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Dokusan napsal:

Něco k Defovi na litacku. (Ten tuning z toho půjde dolů)

Nevíte o nějakým mechanikovi Olomouc,Brno?

PXL_20210913_161913752-01.jpeg

Hezkypekne. Je prisnej ! 😉 To je to auto pro manzelku, nebo je to hracka pro tebe ? 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu se mi nějak nechce věřit, ty šály existujou jen jedny(origo, aftermarket se jich dělá víc), prostě se mění kus za kus a není potřeba měřit. Jediný, co se měří, tak je klika, jestli od nich už nedostala moc zabrat a není na výměnu. 

Říkal mi to kamarád co dělá v bmw, když
jsem se ho na to ptal. Ale asi mi to řekl blbě nebo si to už nepamatuju - z tady toho článku jsem pochopil že se tím měří asi vůle uložení - https://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=1333638


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to přední lipko je možná fakt moc... ale jinak když je to orig Works tak proč to sundávat :) a ty kliky jsou pod tou zmiňovanou folií jaký? Takhle v černé proč ne.. pokud ta folie drží... já teda folii nesnáším :D ale kdyby byla ok..tak bych ji asi dolu nerval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...