Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, JoyStick napsal:

Jestli chceš nasrat soudruhy na ouřadě, tak Ti prodám Quattroporte :lol2: 

Koukal jsem a slintal. Je to nad můj rozpočet, bohužel  

A žádný eko nechci 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, M3maniac napsal:

🤣🤣🤣 eco městský přibliživadlo , pro kuncaka akurát🤣

Cywe dovedeš si Martina představit, jak vyleze s aktovkou z ouřadu, pude k tomu vyhrazenýmu místečku a rozvibruje tabulky kolegyním na kávičce ve vestibulu? 🤣🤣

Edit: Miluju ten film. Nejen kvůli tomu autu.

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, JoyStick napsal:

Cywe dovedeš si Martina představit, jak vyleze s aktovkou z ouřadu, pude k tomu vyhrazenýmu místečku a rozvibruje tabulky kolegyním na kávičce ve vestibulu? 🤣🤣

Edit: Miluju ten film. Nejen kvůli tomu autu.

Pro mě film v Top10😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Irwinek napsal:

Tak asi 😄 a při tom, jaké jsou dnes možnosti dodání nového vozu a snižující se výběr ojetých …….

Já nový nekupuju páč mi to přijdou vyhozený love, nicméně v tomto případě a dnešní situaci to smysl pro někoho dává. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick vím, že jsi do svého Maserati nalil dost a je teď ve stavu "sedni a jezdi", ale vždy mě zajímala klasická roční údržba takového auta, bez mimořádných oprav. Počítám, že se na tuto značku specializuje jen pár lidí v ČR (psal jsi, že máš dobrého mechanika) a ještě méně lidí to umí. Je třeba někdo na Moravě, kdo udělá pravidelnou roční údržbu? Autorizák je jen v Praze, ne? Jsou to spolehlivé auta?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco Jako každý auto, to chce běžnej spotřebák. Olej, filtry, občas svíčky, občas brzdy, občas gumy, občas geometrii, občas siláče atd. Klasickej sezonní servis vychází 30-50 podle toho co děláš. Žádnej speciální olej (jako některý lamba, ferka, bugatky) to nechce, žere to klasickej total 5w30, je to jen zadohrab, takže neřešíš transfer case, ale jen diferák, tam je taky klasický atfko, prostě nic extra.

Já s tím nemám nejmenší problém, to auto je postavený tak, aby bylo bez elektronickej serepetiček stabilní, dobře vyvážený (což neni důležitý jen pro ten jízdní zážitek, ale i třeba pro opotřebování věcí jako gumy a brzdy), elektrika se taky nesere, byť je to ital.

Jsou to obrovsky podceňovaný auta, kterejm udělali blbou pověst tim debilnim mechatronikem, to byla hrozně sračkoidní převodovka, která vydržela 10k km a stála 1/4 auta. To ZFo jsem měl už asi v 6 autech a to sou nesmrtelný krabice. Neni to ta přeelektronizovaná srágora co dávaj do aut dneska.
Ale ruku na srdce, v tý době co všichni zkoušeli zautomatizovat manuál to stálo za hovno naprosto všem, jenže Maserati je prostě víc vidět. Ferrari bych si nekoupil, protože ta značka dávno dávno ztratila původní myšlenku, Fiat z toho udělal fabriku na prachy (vydělaj víc na merchi než na autech) a kupujou si to pozéři. (čest vyjímkám)

Mechaniky mám dokonce 2, ale dělá na tom jenom AP Corse, toho druhýho jsem dostal od známýho realiťáka, kterej mu dělá na jeho Quattru. Dělával pro Scuderii, stejně jako kluci z AP. Na Moravě určitě někdo bude, minimálně v Ostravě je AR Cars, kde Ti aspoň poraděj, když už by to neodservisovali. Ale to auto fakt nic nechce, takže nevidim důvod si jednou ročně neudělat do tý Prahy vejlet a spojit příjemný s užitečnym.
Pokud si nadšenec, tak máš registrace na různejch fórech a tam se dá občas vyřešit stotisícovej problém za tři padesát. Podotýkám občas. :) 

A doporučoval bych u těhle aut nepřemejšlet v rovině “musim to dát do autorizáku, because.. reasons..” Je to kravina, ostatně jako u každýho jinýho auta, který neni v tovární záruce. V autorizácích dělaj mladý ucha po škole, který to auto vidí kolikrát prvně v životě a jsou mizerně zaplacený. Radši to dám klukum, který to dělaj 25 let a maj zeď vytapetovanou certifikátama, sypou čísla dílů z hlavy a diskutujou s nadšencema v číslech šasi. :) 

Case in point - jezdim přezouvat Phaeton do BestDrivu tady vedle do Ústí a už jsem 4 borcum musel vysvětlovat, kde to má jack pointy, že to váží jako slon, je to dlouhý a fakt to neni Passat :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, JoyStick napsal:

Case in point - jezdim přezouvat Phaeton do BestDrivu tady vedle do Ústí a už jsem 4 borcum musel vysvětlovat, kde to má jack pointy, že to váží jako slon, je to dlouhý a fakt to neni Passat :) 

by člověk nevěřil, jak je občas problematické sehnat servis, co umí přezout nepříliš rozšířené auto. 

S Teslou mi dva servisy rovnou řekli, že ne. Jeden "tak přijeďte, nějak to uděláme" ... což tak úplně nechceš slyšet, protože když poškodí baterku, která je pod autem, tak je po autě ... servisu ... 

Až nakonec pomohl BestDrive. Drazí, ale umí. 

Upraveno uživatelem eLzyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nemusíš chodit až k mikrovlnce, před pár lety mi v pneuservise zlikvidovali prahy u běžného Volva, protože si neupravili zdvihak po předchozí Fabii. Když jsem na něj řval,  tak prej to je jen plast, ale pustil to dolů, tak nejhoršímu se zabránilo, a prej jsem mu měl rict , že je to tak dlouhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív jsem si říkal, jestli sem ten divnej já, ale sem držka, takže mě to nikdy nevodradilo a dneska už to vůbec nevnímám, protože pánové maj pocit, že když to neni novej koncern, tak je to mrdka a neni třeba vo tom nic vědět. A když to rozbijou, tak pokrčej ramenama a zákazníku vyřeš si to. Takže jim na začátku vždycky vyložim ve 2 větách, že jestli to zvednou blbě, tak je to bude stát čtvrt melu za servis + odtah do Drážďan a to většinou zpozorněj a najednou jim nevadí že tam stojim :D 

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

Jasne. A aby sis to prezul sam Ti nerek? :)

Taky už jsem slyšel, ale poslední dobu jezdím k jednomu mechanikovi a jsem v pohodě. Problém měl mladej, když v létě prorazil gumu a auto potřeboval na víkend a gumy jsem mu přivezl sluzebakem v noci z Alzy a ráno letěl do místního pneuservisu - to mu blbec zničil 3 šrouby z 20, náhradní jen jeden, tak musel jet 30 km do autokelly se 4 šrouby na dvou kolech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...