Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jinak u Lexusu taky dementi. Fakt nechapu. 

Ja mam u sluzebniho Kodiaqa ten generator tak kokotskej ze nedela bordel jenom vevnitr, ale i na celou ulici. Tuhle se mi smal soused, proc to nevypnu. Ono to sice vypnout jde, ale kdyz vycouvavam, tak kdyz mackam mody do rezimu individual, tak nevidim parkovaci kameru. Tak to vypinam az chvilku po vyjezdu. Fakt simply never...

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, uff napsal:

Na chlapa mozna, ale tyhle Bawa me nijak neuchvacujou a prekecavam ji, ze ho prodam a koupime BRZo...

A to je ten problém, psal jsi že sis udělal radost když ti mladá půjčila bmw se zadním náhonem ( v čr téměř rarita, protože kdo nemá xdrive jako by ani nebyl ) a očividně jsi se bavil, ale tyhle bawa tě neuchvacujou 🤣 No ještě že tě uchvacuje kodiaq 🤣 Lidi už málokdy řeší jaké je auto řidičsky. A ta stará trojka je na tom pořád o level jinde než supermoderní kodiaq se super 8 válcovým zvukem za 1,4 mega😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzes bejt vic mimo. :D

Kde jsi zjistil, ze me uchvacuje fasovanej sluzebak? Se valim smichy. Ja se akorat tesim, az vytahnu svoje letni kary z garaze. F31 fakt neni etalon ridicskyho zazitku. Ale je fakt, ze pro 90% CZ populace je to top kara. Brat Vam to nebudu, aspon se bude dobre prodavat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu, psal jsi jak ti udělalo radost si zablbnout v te blbe trojce co ma zadni náhon. O etalonu jsem ja nic nepsal, ale ze je bmw řidičsky lepší než 80% jinÿch aut o tom snad není pochyb. Neberu v potaz supersporty a maloseriové značky 😉 Ale chápu že i u lexusu jsou dementi jen ty jsi muzikant🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tak si to jeste jednou precti. Psal jsem nekde, ze me uchvacuje Kodiaq? 

A jeste jsi precti z ceho jsem mel radost. Nejak jsi nechytnul kontext.  ;) Sice ses mistr domysleni ale ja uz chapu proc na assesment centru davama ulohu s nazvem pochopeni psaneho textu. 

Primarne to byla reakce na snih. On ten Kodiaq to na snehu umi uplne stejne jak F31 a vlastne je to v RSu subjektivne dokonce ridicsky zajimavejsi nez 320D. 

Ale ze bych z tehle dvou tupejch aut (zpetna vazba) byl nejak vyndanej, to fakt ne. Ja jsem holt Miatak a bez svoru mi uz vsechno prijde v zatackach "tupý", to je tezky. Vysmeje me sice kazdej Bawar, ale kdyz si vzpomenu na Z4, tak se musim smat ja. Ani ten 6 val nedaval dojem vykonu. Kamaradova M235i sice jela jako splasena svine na rovince ale v zatackach na Stelviu fakt nebyla rychlejsi nez Abarth 124. 

 

Nechci se nak zbytecne dohadovat, je mi to celkem u zadku, ale ohradit jsem se musel...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu, ani já nejsem človek co se rád hádá, ale vzhledem k tomu, že jsem se za svůj život svezl v hodně autech tak budu znovu tvrdit, že bmw se vždy snažilo dělat auta jinak a ve většině případech se jim to vedlo. Vždy bylo svezení sportovnější než v autech jiných, slovo vždy ber s rezervou. Každá automobilka má model co se nepovedl nebo nepovedl vůbec. Já osobně mám auta rád všeobecně, nejsem zaslepenec jedné značky pokud jsi mě tak oškatulkoval. Mám své oblíbené modely u bmw, porsche, ferrari, fordu ale i u VW. V poslední době nejsem nadšený s některých modelů bmw, ale tak stejně nebudu vyzdvihovat nejlepší a jedinou miatu která je sice řidičsky dobrá, ale taky má své ale. Já miluji zadní náhon a klasickou koncepci a proto nikdy v životě nenapíšu že jízda v kodiaqu je řidičsky zajímavější než jízda v bmw řady 3. Já srovnával a popisoval trojku jako rodinné univerzální auto ne jako věc na výkend pro 2 lidi. Srovnáváš tady jabka a hrušky. A neboj, na stelviu jsem taky něco odjel 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Gombo napsal:

Podla toho odkial si. Mame v rodine W201 od novoty a ja som mal tiez par starych medvedov. Aj W123 kupatko. Co sa uz nedalo zohnat u uriginal dilera, tak som chodil zhanat na MB vrakovisko do Schwechatu. Je to hned na zaciatku po starej ceste. Tam mi dokonca raz jeden clovek dal web stranku, kde sa daju zohnat skoro vsetky diely a aj nova plecharina.

Vedel by si si spomenúť na web stránku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovo do pranice u severních  sousedů, Orlen (u nás známo jako Benzina ;) ) včera kousek za Ostravou.

Zlotý je cca 5,30 takže cca 28,- litr

2022-02-02 09.24.40.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klobásky, kvašáky a vodka ;) Mám to tam rád. A to jídlo je z 99% moc dobrý. O cenách ani nemluvit, stačí mrknout kolik stojí třeba máslo. 

Ovšem palivo je teď echt levnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Tom4 napsal:

Klobásky, kvašáky a vodka ;) Mám to tam rád. A to jídlo je z 99% moc dobrý. O cenách ani nemluvit, stačí mrknout kolik stojí třeba máslo. 

Ovšem palivo je teď echt levnější. 

Už tam nakupuji úplně všechno, na českou zlodějskou chásku jsem rezignoval. Před chvílí jsem chtěl objednat šrouby Made in Austria, říjen 2021 - 70Kč, prosinec - 100Kč, dnes - 130,00 Kč. Říkám, můžu je mít z Rakouska za 90,00 Kč a prý tak si tam kupte 😂 Tak jsem jich tam 100 koupil no, doprava zdarma.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Tom4 napsal:

Slovo do pranice u severních  sousedů, Orlen (u nás známo jako Benzina ;) ) včera kousek za Ostravou.

Zlotý je cca 5,30 takže cca 28,- litr

2022-02-02 09.24.40.jpg

Od včerejška jsou v Polsku PHM s 8% DPH a potraviny s 0% resp. 8%. Vše včera otestováno, neb bydlím přímo na čáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...