Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Já jsem dneska po ránu vlítnul k děckám do pokoje, bordel jako v tanku, ale po 2h se mi to podařilo vyčistit, zredukovat, vysát, srovnat, odnosit.... No a mám zase na půl roku pokoj než se tam zase ty krámy objeví...  :clap: jdu na kafe... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dneska po ránu vlítnul k děckám do pokoje, bordel jako v tanku, ale po 2h se mi to podařilo vyčistit, zredukovat, vysát, srovnat, odnosit.... No a mám zase na půl roku pokoj než se tam zase ty krámy objeví...  :clap: jdu na kafe... 

 

Na půl roku? Tak to ti tiše závidím. Naše děcka to zvládají do večera uvést do původního stavu :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 9hodkach v praci, som to zvladol.

1A5E7A0C-0CF7-4604-B9E8-4DEC2BB6A9E7.png

Krásný, po ČR jsem posledně za tento čas ujel 140 km :-) V Africe z baráku do Durbanu k oceánu 600km běžně kolem pěti hodin z kafíčkopauzou, jo jo, to bývali časy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povodny plan bol, ze soferovat 300km bude manzelka. Ale po praci jej volam, ze ci mame zbaleno a ona chora jak ypo. Bleje/sere. No tak som to musel odsoferovat sam, ak by ma chytila unava sedela vedla a posledne kilometre by zvladla

Casto robim do noci, praca v podstate leharo, cesta odjazdena 50krat. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My díky té ploché nádržce uspořili pár centimetrů na WC a nemusím si kolena opírat o stěnu :-)

:-) Každopádně když to celé zazdívali, tak jsem z toho moc dobrý pocit neměl, jsem si říkal to zase bude průser. Jo, ale mají to inženýři z AT nebo odkud to je vymyšlené dobře zdá se :-) Z paneláku mimochodem vzpomínám jak na mě dal soused na družstvo stížnost, protože jsem splachoval po půl noci a jeho to budilo, cha a ty společné schůze, byl jsem sice jenom na ty první ale stálo to za to. Družstevní byt, vzpomínám na to rád, velký adrenalin :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...