Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Po víkendu jsme se strýčkem Cyrilem zase vyrazili na výlet :)

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

 

Tentokrát jsme se jeli podívat do Německého Frankfurtu nad Mohanem na špeciální hodinky Sinn.

 

Posted Image

 

 

Jelikož písemná a telefonická příprava vyjednávacího terénu byla trochu chladná, vyzbrojili jsme se formálním oblečením (styl bulharský taxikář) i za cenu strašného opocení a vyrazili s dostatečným předstihem (pochopitelně po vydatné snídani).

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

 

Po menším bloudění velkoměstem jsme nenápadnou firemní budovu našli. Mimochodem od svého založení v roce 1961 i po převzetí firmy v roce 1994 od zakladatele Helmuta Sinna, kterému už táhne na stovku, sídlí Sinn stále ve stejné ulici .

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

 

V Sinnu se nás ujala šéfka prodeje Nicole Bausch, následoval německy důkladný výslech, hehe. Jelikož jsme kluci šikovní, ledová královna nakonec roztála a šli jsme se podívat na hodinky do showroomu? jejich kolekce je opravdu široká, zvlášť takhle na jedné kupě je to už celkem dost hodinek.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

 

Myslím, že si každý najde něco - od dajversek po kapsáče. Trochu bokem jsou dámské hodinky klasického střihu, prý je mají také proto, že když si u nich zákazník kupuje už Xté hodinky, vypadá divně, když nepřinese hodinky i manželce :)

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

 

K mému překvapení nás po showroomu pozvali i na kompletní prohlídku manufaktury. Zážitek! Krásné dílny, přístrojové vybavení, mladé hodinářky, tajemné dveře do vývojového oddělení? (mladé hodinářky a vývoj se fotit nesměl, škoda?) velký dojem na mě udělalo servisní centrum, kam se dá přijít rovnou "z ulice" a vašim hodinkám se věnuje jejich hodinář.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

 

Naprosto špičková je míra pozornosti, která se věnuje kontrole kvality, Každé hodinky jsou mají svůj "rodný list" a hodinář který dělal kompletaci se podepisuje, přiloženy jsou protokoly z kontroly chodu a vodotěsnosti.

Kromě chrono zážitku jsme si odváželi také příslib spolupráce - hodinky Sinn rozšíři nabídku ChronoShopu a s touto dobrou zprávou končím :) díky za pozornost.

 

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Taky se mi exkurze moc líbila. Když ji porovnám s těmi v novoměstském Eltonu, tuto jsem si užil daleko víc. :smile_anim: Pár fotek, které myslím nepotřebují komentář... :whistle:

Odesláno

Bud jsou hodinari ze Sinn sberatele a nebo zamestnavatal spatne plati... ty auta co tam parkuji, hlavne ten zluty Wartas :lol:

 

Manufaktura je v centru města a sousedí s domy pro sociální bydlení. Dokonce jsme z "Besprechungsraumu" měli výhled přímo na panelák, kde byly na oknech vidět ještě pozůstatky po požáru. Oni mají většinu svých aut zaparkovaných ve dvorním traktu. A tam jsem Warťase neviděl.... :D
Návštěvník Tada
Odesláno

Hele a nebudeš na ty Sinny takhle náhodou mít tady na českém trhu monopol? :D

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...